Grindų darbai

Grindų remontas gali būti sudėtingas ir brangus procesas, tačiau tinkamai planuojant ir naudojant tinkamus metodus, galima sutaupyti pinigų ir pasiekti profesionalų rezultatą.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Robertas Kubilius Vidutinė rinkos kaina
Šlifavimas parketo, laiptų, grindų, parketlenčių bei senu dažytu grindų ir lakavimas. Parketo, parketlenčių, laminato klojimas. Remontuojame medines grindis, lagiuojame ir kalame grindis. Esant reikalui superkame...
Visoje Lietuvoje
€ 9.00 - 13.00
Petras L Vidutinė rinkos kaina
Klaipėdoje
€ 7.00/m2
StaliuPaslaugos Vidutinė rinkos kaina
meistras i namus Kaune meistras i namus Kaune Мастер на дом. Smulkūs santechnikos, elektros instaliacijos ir apdailos darbai bei kiti darbai: * skalbimo mašinų pajungimas,...
Kauno raj.
€ 10.00/m2
mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Lauko terasu lentu montavimas kitaip. tik Vilniuje
Vilniuje (Žvėrynas)
€ 20.00/m2
Pava Baltic UAB Vidutinė rinkos kaina
Pramonių grindų dangos Pava Baltic yra oficialus Italijos bendrovės Pava Resine atstovas Lietuvoje. Bendrovė įgyvendina sienų ir grindų apdailos projektus gyvenamuosiuose, komerciniuose bei pramoninėse patalpose....
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Aleksandr Vidutinė rinkos kaina
I kaina skaičiuota apšiltinimo klojimas, laminuotu grindus klojimas ir grindjuosčių tvirtinimas.
Klaipėdoje (Naujakiemis)
€ 4.00/m2
Meistrai Vilnius Vidutinė rinkos kaina
linoleumo klojimas Vilnius 860626833 (linoleumo), kiliminės dangos klojimas Visi grindų dangų darbai greitai ir kokybiškai. Darbo patirtis daugiau kaip 10 metų. Galimas klojimas tiek labai...
Vilniuje
€ 1.00/m2
Meistrai Vilnius Vidutinė rinkos kaina
kilimines dangos klojimas Vilnius 860626833 Pvc dangos (linoleumo), kiliminės dangos klojimas Visi grindų dangų darbai greitai ir kokybiškai. Specializuotas linoleumo klojimas, kiliminės dangos klojimas Vilniuje...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB Ostas Vidutinė rinkos kaina
Prekiaujame ir įrengiame grindų dangas: pvc dangos, kilminės dangos, vinilinės lentelės, kojų valymo grotelės, kojų valymo kilimai, terasinės lentos, parketlentės, medinės grindys, linoleumas, parketas, sportinės...
Visuose miestuose
€ 3.00/m2
Modestas Vidutinė rinkos kaina
Dedame įvairių rūšių medines grindis, laminatą, Montuojame grindjuostes. Restauruojame parketą, šlifuojame, lakuojame, alyvuojame. Matuojame betono drėgmę, konsultuojame, grindų klojimui suteikiame garantiją. Darbus atlieka kvalifikuoti, didelę...
Vilniuje
€ 8.00/m2

Grindų remontas: kaip sutaupyti pinigų ir pasiekti profesionalų rezultatą


Grindų remontas yra didelė investicija, todėl svarbu žinoti, kaip sutaupyti pinigų, bet tuo pačiu metu pasiekti profesionalų rezultatą. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti:

Išsiaiškinkite, ko jums tikrai reikia. Prieš pradedant grindų remontą, svarbu išsiaiškinti, ko jums tikrai reikia. Ar norite visiškai pakeisti grindis arba tiesiog atnaujinti esamą dangą? Ar reikia atlikti kokių nors papildomų darbų, pvz., grindų šlifavimo arba lyginimo? Aiškiai apibrėžę savo tikslus, galėsite efektyviau planuoti darbus ir sutaupyti pinigų.

Paieškokite pigesnių medžiagų. Grindų dangos gali skirtis pagal medžiagas ir kainas. Norint sutaupyti pinigų, galite ieškoti pigesnių, bet kokybiškų alternatyvų. Pavyzdžiui, laminuoti grindys gali būti pigesnės nei natūralus medis ar plytelės, tačiau vis tiek atrodo gražiai ir yra patvarios.

Svarbiausia - tinkamas darbo metodas. Sutaupyti pinigų ir pasiekti profesionalų rezultatą galima tik tinkamai atlikus darbus. Jei nesate tikri dėl savo įgūdžių, geriau samdyti patyrusį specialistą. 

Planuokite iš anksto. Grindų remontas gali trukti kelias dienas ar net savaites, todėl svarbu iš anksto gerai suplanuoti darbus. Tai padės išvengti papildomų išlaidų ir problemų. Sudarykite detalų darbų planą, numatykite  reikiamas medžiagas ir įrankius, ir įvertinkite laiko sąnaudas.


Kaip pasirinkti tinkamą grindų dangą savo namams: privalumai ir trūkumai


Grindų dangos pasirinkimas yra svarbus žingsnis norint pasiekti norimą rezultatą. Kiekviena grindų danga turi savo privalumų ir trūkumų. Štai keletas populiarių grindų dangų su jų privalumais ir trūkumais:

 Medinės grindys. Privalumai: Estetiška išvaizda ir natūralus jaukumas, ilgaamžiškumas, jei grindys tvarkomos ir prižiūrimos tinkamai, galimybė atnaujinti grindis šlifavimo ir lakavimo būdu.

Trūkumai: Aukšta kaina, jei renkamasi brangesnės medžiagos, jautrumas drėgmei ir temperatūros pokyčiams, reikalinga reguliari priežiūra.

Laminuotos grindys. Privalumai: Prieinama kaina ir didelis pasirinkimas, atsparumas dėvėjimuisi ir įbrėžimams, lengvas montavimas ir priežiūra.

Trūkumai: Neturi tokios natūralios išvaizdos kaip tikras medis, jautri drėgmei.

Plytelės. Privalumai: Daugybė stilių, spalvų ir modelių, atsparumas drėgmei ir lengva priežiūra, galimybė derinti su šildymo sistema.

Trūkumai: Šaltos ir kietos, montavimas gali būti sudėtingas.


Kaip atlikti grindų šlifavimo darbus: žingsnis po žingsnio


Grindų šlifavimas gali suteikti jūsų grindims naują gyvenimą. Štai paprastas žingsnis po žingsnio vadovas, kaip tai atlikti:

Pasiruošimas. Pašalinkite visus baldus ir daiktus iš patalpos. Uždėkite apsauginį tinklą ant langų ir durų, kad išvengtumėte dulkių sklaidos į kitas patalpas.

Šlifavimas. Pradėkite šlifuoti nuo kampo, naudodami šlifuoklį arba šlifavimo mašiną su smulkiagrūde šlifavimo juosta.

Grindų apdorojimas. Nuvalykite visas dulkes ir šiukšles. Pasirinkite tinkamą grindų apdailos metodą: lakavimą, aliejavimą arba dažymą. Tinkamai apdorokite grindis, vadovaudamiesi pasirinkto metodo instrukcijomis.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.