Grindų hidroizoliavimas yra svarbus procesas, kuris užtikrina, kad grindys būtų apsaugotos nuo drėgmės, vandens prasiskverbimo ir kitų potencialių žalos šaltinių. Teisingai atlikus grindų hidroizoliavimą, galima užtikrinti grindų ilgaamžiškumą ir išvengti brangaus remonto arba keitimo darbų ateityje.

Grindų hidroizoliavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pava Baltic UAB Vidutinė rinkos kaina
Pramonių grindų dangos Pava Baltic yra oficialus Italijos bendrovės Pava Resine atstovas Lietuvoje. Bendrovė įgyvendina sienų ir grindų apdailos projektus gyvenamuosiuose, komerciniuose bei pramoninėse patalpose....
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Meistrai Vilnius Vidutinė rinkos kaina
kilimines dangos klojimas Vilnius 860626833 Pvc dangos (linoleumo), kiliminės dangos klojimas Visi grindų dangų darbai greitai ir kokybiškai. Specializuotas linoleumo klojimas, kiliminės dangos klojimas Vilniuje...
Vilniuje
€ 1.00/m2
Modestas Vidutinė rinkos kaina
Dedame įvairių rūšių medines grindis, laminatą, Montuojame grindjuostes. Restauruojame parketą, šlifuojame, lakuojame, alyvuojame. Matuojame betono drėgmę, konsultuojame, grindų klojimui suteikiame garantiją. Darbus atlieka kvalifikuoti, didelę...
Vilniuje
€ 8.00/m2
UAB"Visgrinda" Vidutinė rinkos kaina
epoksidinės dangos ilgaamžės ir estetiškai patrauklios, tam reikia sistemos, kurią sudaro keletas sluoksnių, suteikiančių pagrindui ne tik apsaugą, bet ir estetiką bei aukštą higienos lygį....
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
IV, Apdailos Guru Vidutinė rinkos kaina
Atliekame bet kokio sudėtingumo grindų klojimo darbus. Klojame laminatą, klojame ir klijuojame parketlentę, įrenginėjame terasas, lakuojame, impregnuotajame. Esant poreikiui, sumontuosime ir medines grindis. Paskaičiuojame išlaidas...
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
UAB „Remjasta“ Vidutinė rinkos kaina
Atliekame grindų montavimą ir su tuo susijusius visus darbus: Medinių grindjuosčių įrengimas; PVC grindjuosčių įrengimas; Medinių pusapvalio formos grindjuosčių įrengimas; Linoleumo dangos įrengimas;; Vienos spalvos...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
IV, Stasiuko pavėsinės Vidutinė rinkos kaina
Atliekame grindų įrengimo darbus. Medinės grindys klojamos ant gulekšnių, drožlių plokščių, juodlenčių, ant senų ar šildomų grindų pagrindo. Galima išskirti du pagrindinius grindų klojimo būdus:...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB "Metalmeta" Vidutinė rinkos kaina
Atliekame tarpaukštinį, parkingų, pramoninių grindų betonavimą (sustiprintos, buitinės, šlifuotos, užgeležintos grindys. Per mėnesį išbetonuojame apie 10000 /20000 m2 grindų. Kitos paslaugos: Asfaltbetonio dangų įrengimas; Grindų...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB Virasta Vidutinė rinkos kaina
Mes atliekame grindų betonavimo darbus su kokybiška šiuolaikine betonavimo įranga. Naudojant pneumatinę betono padavimo mašiną darbai gali būti atliekami dideliuose aukščiuose. Mašinoje paruoštas mišinys paduodamas...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Rolandas Vidutinė rinkos kaina
Plytelių klijavimas,fugavimas ir kiti susiją darbai.Senų nuėmimas.
Vilniaus aps.
€ 8.00/m2

Kaip tinkamai atlikti grindų hidroizoliavimą: patarimai ir gudrybės


Grindų hidroizoliavimas yra svarbus procesas, todėl svarbu atkreipti dėmesį į kai kuriuos patarimus ir gudrybes, kad būtų pasiekti geri rezultatai:

Rinkitės tinkamą hidroizoliacijos medžiagą: Rinkitės hidroizoliacijos medžiagą, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius ir aplinkos sąlygas. Pasitarkite su specialistu, kad būtų pasirinkta tinkamiausia medžiaga.

Paruoškite grindų paviršių: Prieš hidroizoliacijos medžiagos klojimą, grindų paviršius turi būti tinkamai paruoštas. Pašalinkite bet kokias esamas dėmes arba pažeidimus ir užtikrinkite, kad paviršius būtų švarus ir sausas.

Tiksliai taikykite hidroizoliacinį sluoksnį: Hidroizoliacinį sluoksnį reikia tiksliai ir lygiai pakloti, kad būtų užtikrintas tinkamas dangos vientisumas ir apsauga nuo drėgmės.

Laikykite tinkamą drėgmės lygį: Po hidroizoliacijos reikia tinkamai prižiūrėti grindis ir palaikyti tinkamą drėgmės lygį. Per didelė ar per maža drėgmė gali turėti įtakos hidroizoliacijos efektyvumui.


Hidroizoliacijos grindims: privalumai ir trūkumai


Privalumai.

Apsaugo nuo drėgmės ir vandens: Hidroizoliacija sukuria barjerą tarp grindų ir drėgmės šaltinio, apsaugodama grindis nuo žalingo drėgmės poveikio.

Mažina pelėsių ir grybelių atsiradimą: Sausos grindys yra nepalanki aplinka pelėsių ir grybelių plitimui. Hidroizoliacija padeda sumažinti šią riziką.

Padidina grindų atsparumą: Vanduo ir drėgmė gali pakenkti grindų medžiagai ir sukelti deformacijas arba sugadinimus. Hidroizoliacija padidina grindų atsparumą ir ilgaamžiškumą.

Saugo konstrukcijas: Vandens įsiskverbimas gali sukelti daug problemų konstrukcijose, tokių kaip pastato konstrukcijų pažeidimas. Hidroizoliacija apsaugo nuo šių problemų.

Trūkumai. 

Papildomi išlaidos ir laikas: Grindų hidroizoliavimas gali reikalauti papildomų išlaidų ir laiko. Reikia tinkamai paruošti grindų paviršių ir pakloti hidroizoliacinį sluoksnį, kas gali užtrukti šiek tiek laiko.

Tikslumas ir profesionalumas: Hidroizoliacija yra sudėtingas procesas, kuris reikalauja tam tikrų žinių ir įgūdžių. Norint pasiekti gerų rezultatų, svarbu tai atlikti profesionaliai ir tiksliai.


Grindų hidroizoliavimas: kiek tai kainuoja ir kiek laiko reikia atlikti darbams


Grindų hidroizoliavimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant grindų plotą, hidroizoliacijos medžiagą, darbo apimtį ir profesionalumo lygį. Norint gauti tikslų kainos įvertinimą, geriausia kreiptis į patyrusį specialistą ir gauti individualų pasiūlymą.

Darbo laikas taip pat gali priklausyti nuo keleto veiksnių, tokių kaip darbo apimtis, reikalingos paruošiamosios veiklos ir pasirinktos hidroizoliacijos medžiagos. Paprastai grindų hidroizoliavimas užtrunka nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Išsamų darbo laiko įvertinimą geriausia gauti iš specialisto.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.