Grindų remontas

Grindų remontas yra svarbi namų atnaujinimo proceso dalis . Teisingai pasirinkta grindų danga gali suteikti jūsų namams naują išvaizdą, taip pat pagerinti funkcionalumą ir jūsų kasdienio gyvenimo kokybę.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Robertas Kubilius Vidutinė rinkos kaina
Šlifavimas parketo, laiptų, grindų, parketlenčių bei senu dažytu grindų ir lakavimas. Parketo, parketlenčių, laminato klojimas. Remontuojame medines grindis, lagiuojame ir kalame grindis. Esant reikalui superkame...
Visoje Lietuvoje
€ 9.00 - 13.00
Petras L Vidutinė rinkos kaina
Klaipėdoje
€ 7.00/m2
StaliuPaslaugos Vidutinė rinkos kaina
meistras i namus Kaune meistras i namus Kaune Мастер на дом. Smulkūs santechnikos, elektros instaliacijos ir apdailos darbai bei kiti darbai: * skalbimo mašinų pajungimas,...
Kauno raj.
€ 10.00/m2
mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Lauko terasu lentu montavimas kitaip. tik Vilniuje
Vilniuje (Žvėrynas)
€ 20.00/m2
Pava Baltic UAB Vidutinė rinkos kaina
Pramonių grindų dangos Pava Baltic yra oficialus Italijos bendrovės Pava Resine atstovas Lietuvoje. Bendrovė įgyvendina sienų ir grindų apdailos projektus gyvenamuosiuose, komerciniuose bei pramoninėse patalpose....
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Aleksandr Vidutinė rinkos kaina
I kaina skaičiuota apšiltinimo klojimas, laminuotu grindus klojimas ir grindjuosčių tvirtinimas.
Klaipėdoje (Naujakiemis)
€ 4.00/m2
Meistrai Vilnius Vidutinė rinkos kaina
linoleumo klojimas Vilnius 860626833 (linoleumo), kiliminės dangos klojimas Visi grindų dangų darbai greitai ir kokybiškai. Darbo patirtis daugiau kaip 10 metų. Galimas klojimas tiek labai...
Vilniuje
€ 1.00/m2
Meistrai Vilnius Vidutinė rinkos kaina
kilimines dangos klojimas Vilnius 860626833 Pvc dangos (linoleumo), kiliminės dangos klojimas Visi grindų dangų darbai greitai ir kokybiškai. Specializuotas linoleumo klojimas, kiliminės dangos klojimas Vilniuje...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB Ostas Vidutinė rinkos kaina
Prekiaujame ir įrengiame grindų dangas: pvc dangos, kilminės dangos, vinilinės lentelės, kojų valymo grotelės, kojų valymo kilimai, terasinės lentos, parketlentės, medinės grindys, linoleumas, parketas, sportinės...
Visuose miestuose
€ 3.00/m2
Modestas Vidutinė rinkos kaina
Dedame įvairių rūšių medines grindis, laminatą, Montuojame grindjuostes. Restauruojame parketą, šlifuojame, lakuojame, alyvuojame. Matuojame betono drėgmę, konsultuojame, grindų klojimui suteikiame garantiją. Darbus atlieka kvalifikuoti, didelę...
Vilniuje
€ 8.00/m2

Kaip pasirinkti tinkamą grindų dangą savo namams: ekspertų patarimai


Pasirinkti tinkamą grindų dangą savo namams gali būti iššūkis, nes rinkoje yra daug skirtingų galimybių. Norint priimti geriausią sprendimą, svarbu atsižvelgti į kelis veiksnius:

Stiliaus ir interjero derinimas. Pirmas žingsnis pasirenkant grindų dangą yra atsižvelgti į jūsų namų stilių ir interjerą. Norite sukurti modernų, minimalistinį ar klasikinį interjerą? Kiekvienas stilius gali reikalauti skirtingos grindų dangos. 

Grindų paskirtis. Kitas svarbus veiksnys yra grindų paskirtis. Ar tai bus grindys miegamajame, virtuvėje, svetainėje ar vonios kambaryje? Kiekvienai patalpai gali prireikti skirtingos grindų dangos. 

Patvarumas ir ilgaamžiškumas. Svarbu įvertinti ir grindų dangos patvarumą bei ilgaamžiškumą. Kai kurios grindų dangos yra atsparesnės įbrėžimams, dėl ko jos yra patvarios ir išlaiko gerą išvaizdą ilgą laiką. Tokios grindų dangos gali būti pranašesnės, jei jūsų namuose yra daug judančių asmenų arba gyvena vaikai ar naminių gyvūnėlių.

Šilumos ir garso izoliacija. Jei norite pagerinti šilumos ir garso izoliaciją savo namuose, svarbu pasirinkti tinkamą grindų dangą. Kai kurios dangos gali būti geresnės izoliuojant šilumą arba mažinant triukšmą. Pavyzdžiui, kiliminė grindų danga gali geriau sugerti garso bangas ir sumažinti triukšmo sklaidą.

Priežiūra ir valymas. Atkreipkite dėmesį į grindų dangos priežiūrą ir valymą. Kai kurios dangos yra lengvai valomos ir nereikalauja ypatingos priežiūros, o kitos gali reikalauti ypatingų valymo priemonių ar procedūrų. 


Naujos tendencijos grindų remontui: ekologiškumas ir tvarumas


Vis daugiau žmonių grindų remontui renkasi ekologiškas ir tvarias medžiagas. Tai atsakas į didėjantį susirūpinimą dėl aplinkos išsaugojimo ir sveikatos. Štai keletas naujų tendencijų grindų remontui:

Medžio grindys iš tvarių šaltinių. Medinės grindų dangos yra populiarus pasirinkimas, tačiau nauja tendencija yra rinktis medžio grindis iš tvarių šaltinių. Tai padeda sumažinti neigiamą įtaką miškų ekosistemoms ir prisideda prie tvarios statybos ir remonto praktikos.

Linoleumas. Linoleumas yra natūrali grindų danga, pagaminta iš linų aliejaus, natūralaus vaško, medžio miltelių ir kitų ekologiškų medžiagų. Ji yra atspari įbrėžimams, lengvai valoma ir turi daug spalvų ir dizaino variantų. 

Bambuko grindys. Bambukas yra ekologiškas ir tvarus pasirinkimas, nes jis greitai atauga ir nekenkia gamtai. Bambuko grindys yra tvirtos, atsparios drėgmei ir suteikia patrauklią išvaizdą.


Remontuojame grindis: patarimai ir klaidos, kurių reikia vengti


Grindų remontas gali būti sudėtingas procesas, todėl svarbu žinoti ir vengti dažniausiai daromų klaidų. Štai keletas patarimų, kurie padės jums sėkmingai remontuoti grindis:

Prieš pradedant - planuokite ir paruoškite. Prieš pradedant grindų remontą, svarbu atidžiai suplanuoti visus darbus ir paruošti reikiamus įrankius ir medžiagas. Matavimai turėtų būti tikslūs, o grindų paruošimas - atliktas kruopščiai. 

Netinkamai parinkta grindų danga. Viena iš dažniausiai daromų klaidų yra netinkamai parinkta grindų danga. Skirtingos dangos turi skirtingas savybes ir reikalavimus. Negalima vien tik vadovautis išvaizda - svarbu įvertinti ir kitus veiksnius, tokius kaip paskirtis, patvarumas, izoliacija ir priežiūra.

Netinkamas paruošimas. Grindų paruošimas prieš montuojant naują dangą yra labai svarbus. Netinkamas grindų paruošimas gali lemti blogą dangos prilipimą arba netolygų paviršių. 

Netinkamas montavimas. Netinkamas grindų dangos montavimas gali lemti būsimas problemas. Jei nesate įsitikinę savo gebėjimais, geriau pasikonsultuoti su profesionaliu meistru arba specialistu. Teisingas montavimas užtikrins patvarumą, ilgaamžiškumą ir estetišką išvaizdą.

Nepakankama priežiūra. Grindų dangos turi būti tinkamai ir reguliariai prižiūrimos. Laikykitės gamintojo nurodymų dėl priežiūros ir naudokite tinkamas valymo priemones ir metodus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.