Grindų betonavimas yra svarbus procesas, kuris užtikrina patvarias ir tvirtas grindis jūsų namuose arba komerciniuose pastatuose. Tinkamai atliktas grindų betonavimas yra esminis veiksnys, kuris įtakoja grindų ilgaamžiškumą, atsparumą ir estetinę jų išvaizdą.

Grindų betonavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pava Baltic UAB Vidutinė rinkos kaina
Pramonių grindų dangos Pava Baltic yra oficialus Italijos bendrovės Pava Resine atstovas Lietuvoje. Bendrovė įgyvendina sienų ir grindų apdailos projektus gyvenamuosiuose, komerciniuose bei pramoninėse patalpose....
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Meistrai Vilnius Vidutinė rinkos kaina
kilimines dangos klojimas Vilnius 860626833 Pvc dangos (linoleumo), kiliminės dangos klojimas Visi grindų dangų darbai greitai ir kokybiškai. Specializuotas linoleumo klojimas, kiliminės dangos klojimas Vilniuje...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB Ostas Vidutinė rinkos kaina
Prekiaujame ir įrengiame grindų dangas: pvc dangos, kilminės dangos, vinilinės lentelės, kojų valymo grotelės, kojų valymo kilimai, terasinės lentos, parketlentės, medinės grindys, linoleumas, parketas, sportinės...
Visuose miestuose
€ 3.00/m2
Modestas Vidutinė rinkos kaina
Dedame įvairių rūšių medines grindis, laminatą, Montuojame grindjuostes. Restauruojame parketą, šlifuojame, lakuojame, alyvuojame. Matuojame betono drėgmę, konsultuojame, grindų klojimui suteikiame garantiją. Darbus atlieka kvalifikuoti, didelę...
Vilniuje
€ 8.00/m2
UAB"Visgrinda" Vidutinė rinkos kaina
epoksidinės dangos ilgaamžės ir estetiškai patrauklios, tam reikia sistemos, kurią sudaro keletas sluoksnių, suteikiančių pagrindui ne tik apsaugą, bet ir estetiką bei aukštą higienos lygį....
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
GRINDUKAS Vidutinė rinkos kaina
EPOKSIDINĖS GRINDU DANGOS,PVC-TARKETT GRINDYS,PARKETINĖS TEL.8 648 09192
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
UAB "Rinkis meistrą" Vidutinė rinkos kaina
Parketlenčių ir laminato klojimas plaukiojančiu būdu Parketlenčių, parketo, medžio masyvo grindų klojimas klijuojant prie pagrindo Parketlentėmis ar masyvo grindimis dengiamos mūrinės laiptų pakopos Medinių laiptų...
Visuose miestuose
€ 5.50/m2
IV, Apdailos Guru Vidutinė rinkos kaina
Atliekame bet kokio sudėtingumo grindų klojimo darbus. Klojame laminatą, klojame ir klijuojame parketlentę, įrenginėjame terasas, lakuojame, impregnuotajame. Esant poreikiui, sumontuosime ir medines grindis. Paskaičiuojame išlaidas...
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
jovydas Vidutinė rinkos kaina
Slifuojame medines grindis senas ir naujas, dazytas. Dedame parketa, medines grindis, parketlentes, laminata. Kalame saliuote, Lakuojame,tonuojame. Restauruojame senas grindys. Padedame su nuolaidom nusipirkti medziagas. 10...
Vilniuje
€ 3.00/m2
UAB "Baltic loading service" Vidutinė rinkos kaina
Patyrusi komanda atlieka grindų dangos klojimo darbus visoje Lietuvoje bei užsienio valstybėse, įvairiuose projektuose. Atliekame kambarių, koridorių, barų, laiptų padengimą įvairiomis dangomis. Mūsų patirtis jau...
Visuose miestuose
€ 2.00/m2

Kaip tinkamai betonuoti grindis: patarimai ir gudrybės


Grindų betonavimas yra sudėtingas procesas, reikalaujantis kruopštumo ir atidumo. Štai keletas patarimų ir gudrybių, kaip tinkamai betonuoti grindis:

Prieš pradedant betonavimo darbus, būtina atlikti tinkamą pasiruošimą ir planavimą. Iš anksto nuspręskite, kokio storio ir paskirties grindis norite sukurti, taip pat apskaičiuokite reikiamą betono kiekį.

Prieš betonuojant grindis, svarbu tinkamai nusausinti pagrindą ir užtikrinti, kad jis būtų tvirtas ir švarus. Tada užtepkite tinkamą gruntavimo medžiagą, kuri padės geriau prilipti betonui ir pagerins jo sukibimą.

Siekiant gauti aukštos kokybės betono grindis, svarbu tinkamai paruošti betono mišinį. Laikykitės nurodymų dėl betono sudėties ir atitinkamai sumaišykite visus komponentus. 

Betonavimo metu būtina atidžiai stebėti grindų lygumą. Naudokite betono lygintuvą ir kitus tinkamus įrankius, kad sukurtumėte vientisą ir lygų paviršių. 

Po betono užliejimo pildymo grindų paviršiuje, būtina palaukti tam tikrą laiko tarpą, kol jis pasieks tinkamą kietumo laipsnį. Laikykitės nurodymų dėl betono kietėjimo laiko ir sąlygų, kad išvengtumėte betono pažeidimų ar deformacijų.

Po grindų betonavimo svarbu atlikti tinkamą apdailą ir priežiūrą. Įsitikinkite, kad paviršius yra švarus, lygus ir tvirtas. Jei reikia, paklokite tinkamą grindų dangą arba apsauginį sluoksnį, kuris užtikrins grindų ilgaamžiškumą.


Grindų betonavimas: reikalingi įrankiai ir medžiagos


Norint tinkamai betonuoti grindis, būtina pasiruošti reikiamus įrankius ir apsirūpinti medžiagomis. Štai keli svarbūs įrankiai, kuriuos reikėtų turėti:

Betono maišytuvas. Betonavimo darbams jums prireiks patogaus ir efektyvaus betono mišinio maišytuvo. Tai padės užtikrinti vienodą betono mišinio konsistenciją ir padarys darbą greitesnį bei efektyvesnį.

Gręžtuvas. Gręžtuvas bus naudingas, jei turėsite išgręžti skyles grindų įtvirtinimui arba montavimo tikslais. 

Betono lygintuvas. Betonas turi būti lyginamas siekiant gauti vientisą ir lygų paviršių. Betono lygintuvas yra įrankis, kuris padeda pasiekti reikiamą betono lygumą.

Hidroizoliacinė medžiaga. Hidroizoliacija yra svarbi grindų betonavimo proceso dalis, kuri padeda apsaugoti grindis nuo drėgmės įsiskverbimo. Pasirinkite kokybišką hidroizoliacinę medžiagą, kuri užtikrins optimalią drėgmės apsaugą.Kokios yra grindų betonavimo klaidos ir kaip jų išvengti


Grindų betonavimo metu yra padaroma keletas tipinių klaidų, kurių galima nedaryti. Štai keli pavyzdžiai ir būdai kaip jų išvengti:

Nepakankamas gruntavimas. Viena iš dažniausių klaidų yra nepakankamas gruntavimas prieš betonavimą. Tai gali sukelti prast sukibimą tarp betono ir pagrindo bei paveikti bendrą grindų atsparumą. 

Netinkama betono sudėtis. Klaidingai paruoštas betono mišinys gali sukelti įvairias problemas. Per daug ar per mažai vandens, netinkama santykis tarp smėlio, cemento ir akmens, gali lemti mažesnį betono stiprumą ar net jo sugadinimą. 

Neteisingas betono lyginimas. Netinkamai atliktas lyginimas gali sukelti nevienodą grindų paviršiaus lygį, iškilimus arba įdubimus. Būtina atidžiai stebėti ir reguliariai tikrinti lygumą bei naudoti tinkamus įrankius lyginimui.

Nepakankamas kietėjimo laikas. Skubėjimas ir nepakankamai išlauktas kietėjimo laikas gali pakenkti betono kietėjimui. Tai gali lemti prastą betono stiprumą ir trūkimus paviršiuje. Laikykitės nurodymų dėl betono kietėjimo laiko ir sąlygų, kad grindys įgytų tinkamą tvirtumą ir atsparumą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.