Švelnus ir veiksmingas būdas išlaikyti odą be plaukų yra depiliacija cukrumi, arba cukraus pudra. Tai natūralus metodas, kurį daugelis vertina dėl jo mažesnio odos dirginimo lyginant su kitomis depiliacijos metodikomis.

Depiliacija cukrumi

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Nagavita Vidutinė rinkos kaina
Depiliacijos priemonės internetu
Kaune (Centras)
€ 1.00/procedūra
Odeta Vidutinė rinkos kaina
PROFESIONALI DEPILIACIJA MOTERIMS KAUNE, KALNIEČIUOSE, PAKRAŠČIO G.22, grožio salone P-22. 8-678-15610, KOSMETOLOGĖ ODETA Profesionali depiliacijų meistrė (šioje darbo srityje patirtis nuo 2009m), tarptautiniai depiliacijos meistro...
Kaune
€ 1.00/procedūra
Asta Vidutinė rinkos kaina
GROŽIO PASLAUGOS: Antakių korekcija vašku + dažymas 6 eur. Blakstienų dažymas 3 eur. Veido depiliacija 3-4 eur. Pažastų depiliacija 5 eur. Rankų depiliacija 7 eur....
Klaipėdoje
€ 5.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Plaukų šalinimas cukrumi: Bikini; Braziliškas bikini. Plaukų šalinimas vašku: Blauzdos; Kojos; Rankos; Bikini; Braziliškas bikini; Pažastys; Veido depiliacija; Antakių formavimas; Šlaunys.
Vilniuje
€ 17.50/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Depiliacija cukraus pasta: Bikini srities depiliacija; Pažastų depiliacija; Rankų depiliacija; Veido depiliacija; Blauzdų depiliacija; Pilna kojų depiliacija. Depiliacija vašku: Veido depiliacija; Rankų depiliacija; Blauzdų depiliacija;...
Vilniuje
€ 14.50/procedūra
Grožio menė, ESTETĖ Vidutinė rinkos kaina
Depiliacija cukraus pasta: KOJOS blauzdos; KOJOS šlaunys; BIKINI tik krašteliai; BIKINI nepilnas; BIKINI braziliškas; RANKOS iki alkūnių; RANKOS visos; PAŽASTYS; NUGARA; KRŪTINĖ; VEIDAS Ūseliai; VEIDAS...
Klaipėdoje
€ 15.00/procedūra
UAB “SPA Namai” Vidutinė rinkos kaina
Atliekamos depiliacijos vašku/cukraus pasta: "Depiliacija rankų "; "Depiliacija pažastų "; "Depiliacija veido "; "Depiliacija kojų "; "Depiliacija bikini".
Kaune
€ 12.00/procedūra
Grožio salonas, GROŽIO PERLAI Vidutinė rinkos kaina
Plaukų šalinimas cukrumi: Veido srities; Pažastų; Rankų; Bikini; Blauzdų; Visų kojų. Plaukų šalinimas vašku: Pasmakrės; Viršutinės lūpos; Pažastų; Bikini; Nugaros; Kojų.
Kaune
€ 17.00/procedūra
VŠĮ "Gyvas kelias" Vidutinė rinkos kaina
Depiliacijos vašku/cukraus pasta: Veido srities depiliacija; Rankų depiliacija; Kojų depiliacija; Pažastų depiliacija; Bikini zonos depiliacija. Karšto vaško (arba cukraus) masė užtepama ant odos ir į...
Klaipėdoje
€ 10.00/procedūra
UAB, Erikos grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
DEPILIACIJA (šiltu vašku): Antakių korekcija vašku; Pasmakrės; Viršutinės lūpos; Rankų; Kojų; Pilvo; Nugaros; Pažastų; Bikini (dalinis, šonai); Bikini (braziliškas, holivudinis). DEPILIACIJA (EpilaDerm cukrumi)moterims: Viršutinė lūpa;...
Kaune
€ 20.00/procedūra

Kodėl depiliacija cukrumi tampa populiariu pasirinkimu?


Depiliacija cukrumi tampa populiaru pasirinkimu dėl kelių priežasčių:

Natūralumas: Cukraus depiliacija naudoja natūralius ingredientus, tokius kaip cukrus, vanduo ir citrinos sultys. Daugelis žmonių renkasi šį metodą dėl mažiau cheminių ingredientų ir sintetinių medžiagų palyginti su kitomis depiliacijos formomis.

Švelnus poveikis odai: Cukraus pudra yra švelni ir dažnai sukelia mažiau odos sudirgimų, nes nėra karšto vandens arba karštos vaško, kas gali būti naudinga tiems, kurių oda yra jautri.

Ilgalaikiai rezultatai: Cukraus depiliacija pašalina plaukus su šaknimis, todėl rezultatai yra ilgalaikiai. 

Lengvas valymas: Cukraus pudra lengvai nuplaunama vandeniu, o tai palengvina sutvarkyti darbo aplinką.


Skirtingi cukraus depiliacijos metodai: kaip rasti geriausią savo odos tipui?


Atsižvelgiant į skirtingus odos tipus ir poreikius, yra keletas būdų, kaip rasti tinkamiausią cukraus depiliacijos metodą:

Išbandykite skirtingus produktus: Rinkitės įvairius cukraus depiliacijos produktus, tokius kaip paruošta pudra arba kitos formos, ir išbandykite juos ant mažos odos dalies, kad pamatytumėte, kaip jūsų oda reaguoja.

Konsultuokitės su specialistu: Kreipkitės į profesionalų, kuris gali įvertinti jūsų odos tipą ir pateikti rekomendacijų, kokį cukraus depiliacijos metodą geriausia naudoti.

Įsigykite kokybišką produktą: Rinkitės aukštos kokybės cukraus depiliacijos produktus, kurie gali būti skirti skirtingiems odos tipams ir jautrumui.

Stebėkite odos reakciją: Nepriklausomai nuo pasirinkto cukraus depiliacijos metodo, stebėkite, kaip jūsų oda reaguoja po depiliacijos. Jei pastebite sudirgimą arba kitokią nepageidaujamą odos reakciją, galbūt verta pabandyti kitą metodą arba paieškoti švelnesnio varianto.

Pasitikėkite savo patirtimi: Kai rasite produktą, kuris atitinka jūsų odos poreikius ir duoda geriausius rezultatus, ir toliau jį naudokite, tačiau visada atkreipkite dėmesį į odos būklę ir pasitarkite su specialistu, jei kyla kokių nors problemų.


Kodėl verta rinktis bikini depiliaciją cukrumi?


Bikini zonos depiliacija cukrumi gali būti patrauklus pasirinkimas dėl kelių priežasčių:

Švelnumas ir ilgalaikis efektas: Cukraus depiliacija gali būti švelnesnė nei kiti depiliacijos metodai, nes cukraus pudra ar tirpalas gali lengvai pašalinti plauku. Be to, tai gali padėti išlaikyti švelnią odą ilgesnį laiką.

Mažiau dirginimo: Daugelis žmonių pastebi, kad cukraus depiliacija sukelia mažiau odos sudirgimo ir yra mažiau alergiška nei kiti depiliacijos metodai, ypač kai tai daro kvalifikuotas specialistas.

Naujos plaukų struktūros: Dažnai po reguliarios cukraus depiliacijos plaukai auga švelnesni ir plonesni, taip sumažindami šių vietų erzinimą po depiliacijos.

Paprastas procesas: Kai kurie žmonės renkasi cukraus depiliaciją, nes galima pasigaminti cukraus pudrą namuose, taip sutaupant laiko ir pinigų, palyginti su salono procedūromis. be to, cukraus depiliacijos produktai yra platinami daugelyje parduotuvių ar internete, todėl juos lengva įsigyti naudojimui namuose.

Atminkite, kad depiliacijos metodas gali skirtis kiekvienam individualiai, todėl geriausia rinktis pagal asmeninius poreikius ir odos reakciją. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.