Fotoepiliacija – plaukų šalinimas intensyvia pulsine šviesa – IPŠ (angl. Intense Pulsed Light – IPL) skleidžia kelių bangos ilgių šviesą, todėl veikia mažiau selektyviai nei lazeris, o plaukuose esantis melaninas taip gerai nesugeria šviesos.

Fotoepiliacija

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB "Grožio Idėjos" Vidutinė rinkos kaina
Fotoepiliacija IPŠ (ilgalaikis plaukų šalinimas): Viršutinės lūpos sritis; Smakro sritis; Veidas; Pažastys; Bikinis ( braziliškas ); Bikinis ( dalinis ); Kojos (blauzdos); Kojos (šlaunys); Nugara;...
Šiauliuose
€ 30.00/procedūra
MB BEAUTIQ LT Vidutinė rinkos kaina
Salone atliekama depiliacija vašku/cukraus pasta/ fotoepiliacija: Kojos (blauzdos) 9 €/ 20 €/40 €; Kojos (pilnai) 18 € /27 €/ 70 €; Rankos (iki alkūnių) 8...
Vilniuje
€ 20.00/procedūra
Grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Depiliacija vašku yra viena iš efektyviausių ir plačiai naudojamų plaukų šalinimo procedūrų. Depiliacija vašku – vienas iš populiariausių būdų šalinti nepageidaujamus plaukus. Plaukeliai atauga tik...
Vilniuje
€ 1.00/procedūra
Salone yra atliekama depiliacija vašku: Pažastys 8€. Rankos 8€. Visos kojos 8€-15€. Bikini 10€-20€. Veido sritis 3€-6€. Taip pat atliekamas plaukelių šalinimas foteepiliacijos būdu.
Alytuje
€ 10.00/procedūra
Mūsų klinikoje atliekama depiliacija vašku ir cukrumi. Depiliacija moterims: Veido plaukelių šalinimas 6-12 Eur; 7-15 Eur Pažastų plaukų šalinimas 6-12 Eur; 12-18 Eur Rankų plaukų...
Kaune, Kiti miestai
€ 15.00/procedūra

Fotoepiliacija - kas tai ir kodėl reikalinga?


Fotoepiliacija – tai plaukų šalinimas intensyvia pulsine šviesa (IPL). Intensyvios pulsinės šviesos aparatai skleidžia kelių bangos ilgių šviesą, todėl neveikia selektyviai (tiksliai į savo taikinį – plauką), o plaukuose esantis melaninas taip gerai nesugeria šviesos. Dėl mažo fotoepiliacijos aparato galingumo nėra sunaikinamas plauko folikulas. Be to, dėl plataus IPL išskiriamų spindulių spektro dažnesnė pašalinių reiškinių rizika.

Fotoepiliacijos aparatai dėl išskiriamos plataus spektro šviesos nesispecializuoja plaukų šalinime, jie veikia platų problemų spektrą: odos raudonį, plaukų šalinimą ir kt. tačiau dėl silpno fotoepiliacijos aparatų galingumo procedūrų efektyvumas labai mažas.

Aparato skleidžiama šviesa aktyvina biologinius odoje vykstančius procesus,todėl padeda pašalinti odos defektus, pigmentacijas bei atjauninti odą.


Kaip atliekama procedūra ir kaip dažnai?


Svarbu atkreipti dėmesį, kad lazeriai yra žymiai galingesni įrenginiai nei fotoepiliacijos aparatai, todėl su lazeriais gali dirbti specialistai, turintys medicininį išsilavinimą, o fotoepiliacija yra skirta ir kosmetologams bei kūno specialistams, kurie atlieka estetines procedūras.

Galutiniam rezultatui pasiekti reikalinga atlikti 4-6 fotoepiliacijas su 3-jų savaičių pertraukomis. Šią plaukų šalinimo metodiką galima derinti su kitais depiliacijos būdais (vašku ir kt.), išskyrus10-ties dienų laikotarpį prieš procedūrą.

Šviesiems plaukams atliekama daugiau procedūrų, tamsiems – mažiau, kadangi šviesos energija absorbuoja tamsias folikulo dalis. Plaukų šalinimo procese nerekomenduojami saulės spinduliai, todėl šalinimą patartina  daryti vėlyvo rudens arba žiemos metu.


Fotoepiliacijos privalumai ir trūkumai


Fotoepiliacija, kaip ir dalis kitų procedūrų, turi savų privalumų ir trūkumų. Daugumai, būtent jie ir padeda apsispręsti, ar fotoepiliacija ir fotoepiliatorius yra verta investicija, ar ne. Pagrindinis fotoepliatorių teikiamas privalumas – visiškai skausmo ir diskomforto nekelianti procedūra. Naudojant fotoepiliatorių yra itin maža infekcijų rizika, o procedūros greitis, plaukelių pašalinimas yra akivaizdus. Taip pat, šviesos impulsai stimuliuoja ir kolageno gamybą odoje, tad, oda gali tapti ir stangresnė, gražesnė. Vis dėlto, neapsieinama ir be trūkumų.

Ko gero akivaizdžiausias ir didžiausias – fotoepiliatoriaus kaina. Fotoepiliatoriai yra kur kas brangesni už elektrinius epiliatorius, todėl jų kaina, iš pradžių, gali išgąsdinti. Kita vertus, žvelgiant į fotoepiliatorių kaip į investiciją, kaina tampa visiškai normali. Kadangi, fotoepiliacija ilgainiui sumažina kūno plaukuotumą, rezultatas yra ilgalaikis, fotoepiliatoriaus kaina tikrai atsiperka. Na, o lyginant su dažnų depiliacijų, vaškavimo kaina, fotoepiliacija gali tapti net ir pigesniu plaukelių šalinimo būdu. Minusu galime laikyti ir tai, kad fotoepiliacija veiks ne visų spalvų plaukelius Tačiau, į tai atsižvelgus dar prieš perkant įrenginį, problemų tikrai neturėtų kilti.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.