Elektroepiliacija – tai vienintelis pasaulyje metodas, kuris pašalina plaukelius visam laikui.

Elektroepiliacija

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Plaukų šalinimo procedūros: ANTAKIŲ SRITYJE 15 EUR VIRŠUTINĖS LŪPOS SRITYJE 30 EUR NOSIES LANDŲ SRITYJE 25 EUR AUSŲ LANDŲ SRITYJE 25 EUR SKRUOSTŲ SRITYJE 50...
Vilniuje
€ 50.00/procedūra
Mūsų salone atliekama VEIDO ir KŪNO DEPILIACIJA (E-light lazeriu). Depiliacija atliekama tiek moterims, tiek vyrams.
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 100.00/procedūra
UAB "EPIL" Vidutinė rinkos kaina
Elektroepiliacijos būdu plaukeliai šalinami elektros impulso skleidžiamo karščio pagalba. Plona adatėlė arba siūlelis įvedamas į plauko folikulą, paveikiamas elektros karščiu ir suardomas. Atlikus reikiamą skaičių...
Vilniuje
€ 17.00/procedūra

Elektroepiliacija - kas taip ir kaip vyksta?


Kaip veikia elektroepiliacija? Ypač plonas zondas, panašus į siūlą, įvedamas prie plauko folikulo ir sunaikinamas elektrokoaguliacijos – Blend metodu, taip folikulas vienu metu veikiamas elektra ir karščiu. Naudojamo plono, vienkartinio zondo dėka odos barjeras nėra pažeidžiamas.

Elektroepiliacija sunaikina visus plaukus, nepaisant jų spalvos, storio, bei kūno srities.

Taip pat Elektroepiliacija tinkama visiems odos tipams, tiek ypač šviesiai ar tamsiai odai.

Elektroepiliacija – tai vienintelė procedūra, kuri veikia į plauko folikulą, ko negali pasiūlyti kiti plaukų depiliacijos būdai.


Kaip išsirinkti specialistą elektroepiliacijai atlikti?


Pasirinkti tinkamą specialistą ir gauti geriausius rezultatus depiliacijos procedūroje galima, laikantis kelių pagrindinių žingsnių:

Atlikite tyrimą: Išnagrinėkite specialistų ar grožio salonų atsiliepimus, įvertinimus ir patirtį. Peržiūrėkite jų tinklalapius arba socialinius tinklus, kad gautumėte daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas.

Konsultuokitės: Susitikite su potencialiais specialistais ar grožio salonų atstovais, kad gautumėte daugiau informacijos apie jų metodiką, naudojamus produktus ir procedūrų saugumą. 

Sertifikatai ir licencijos: Patikrinkite, ar specialistas turi reikiamus sertifikatus, licencijas arba sertifikavimus. 

Klausimai ir komunikacija: Nebijokite klausti. Geri specialistai bus pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus ir paaiškinti procedūros eigą. 

Rekomendacijos: Jei galite, paprašykite rekomendacijų iš draugų, šeimos narių ar pažįstamų, kurie gali pasidalinti savo patirtimi su tam tikru specialistu ar salonu.


Kodėl verta rinktis elektroepiliaciją?


Elektroepiliacija (trumpiau e. epiliacija) arba elektrolizė – pažangi grožio procedūra, skirta pašalinti nepageidaujamus veido ir kūno plaukus visam gyvenimui veikiant elektros impulsui. Plaukų šalinimas e. epiliacijos metodu yra efektyviausias plaukų šalinimo metodas, kadangi jo sėkmė, priešingai nei fotoepiliacijos ar lazerinės depiliacijos metu, priklauso nuo plaukelių storio ir jų tankio, o ne nuo plaukuose esančio pigmento. Taigi elektroepiliacijos būdu galima pašalinti ir šviesius bei žilus plaukus, taip pat - ji tinka visiems odos tipams. Plaukų naikinimas e. epiliacijos aparatu užtikrina gerus rezultatus dėl unikalios 27,12 MHz radijo dažnio sistemos paleidžiamo elektros impulso, kurio skvarba yra šešis kartus greitesnė ir 35% galingesnė nei prietaisų pirmtakų. Ši papildoma galia užtikrina greitesnį koaguliavimą, taigi ir didesnį komforto bei efektyvumo lygį. Taip pat elektros impulso energija yra sufokusuojama ties plauko pagrindu, kas leidžia greičiau negrįžtamai sunaikinti įvairaus tipo plaukus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.