Depiliacija

Depiliacija — tai efektyvus nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdas.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB "Rutufa" Vidutinė rinkos kaina
Populiariausia pasaulyje lazerinė procedūra – plaukų šalinimas lazeriu. Anksčiau rinkoje karaliavo Aleksandrito lazeris, tačiau naujasis auksinis standartas yra 808 nm bangos ilgis esantis naujuose lazeriuose....
Vilniuje (Žirmūnai)
€ 1.00/procedūra
UAB Nagavita Vidutinė rinkos kaina
Depiliacijos priemonės internetu
Kaune (Centras)
€ 1.00/procedūra
Odeta Vidutinė rinkos kaina
PROFESIONALI DEPILIACIJA MOTERIMS KAUNE, KALNIEČIUOSE, PAKRAŠČIO G.22, grožio salone P-22. 8-678-15610, KOSMETOLOGĖ ODETA Profesionali depiliacijų meistrė (šioje darbo srityje patirtis nuo 2009m), tarptautiniai depiliacijos meistro...
Kaune
€ 1.00/procedūra
Asta Vidutinė rinkos kaina
GROŽIO PASLAUGOS: Antakių korekcija vašku + dažymas 6 eur. Blakstienų dažymas 3 eur. Veido depiliacija 3-4 eur. Pažastų depiliacija 5 eur. Rankų depiliacija 7 eur....
Klaipėdoje
€ 5.00/procedūra
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 10.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Plaukų šalinimas cukrumi: Bikini; Braziliškas bikini. Plaukų šalinimas vašku: Blauzdos; Kojos; Rankos; Bikini; Braziliškas bikini; Pažastys; Veido depiliacija; Antakių formavimas; Šlaunys.
Vilniuje
€ 17.50/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Depiliacija cukraus pasta: Bikini srities depiliacija; Pažastų depiliacija; Rankų depiliacija; Veido depiliacija; Blauzdų depiliacija; Pilna kojų depiliacija. Depiliacija vašku: Veido depiliacija; Rankų depiliacija; Blauzdų depiliacija;...
Vilniuje
€ 14.50/procedūra
Grožio menė, ESTETĖ Vidutinė rinkos kaina
Depiliacija cukraus pasta: KOJOS blauzdos; KOJOS šlaunys; BIKINI tik krašteliai; BIKINI nepilnas; BIKINI braziliškas; RANKOS iki alkūnių; RANKOS visos; PAŽASTYS; NUGARA; KRŪTINĖ; VEIDAS Ūseliai; VEIDAS...
Klaipėdoje
€ 15.00/procedūra
JOLITA Vidutinė rinkos kaina
Atlieku depiliacijas vašku.
Klaipėdoje
€ 1.00/procedūra
UAB “SPA Namai” Vidutinė rinkos kaina
Atliekamos depiliacijos vašku/cukraus pasta: "Depiliacija rankų "; "Depiliacija pažastų "; "Depiliacija veido "; "Depiliacija kojų "; "Depiliacija bikini".
Kaune
€ 12.00/procedūra

Populiariausi depiliacijos būdai


Populiariausi depiliacijos būdai apima šiuos metodus:

Plaukelių skutimas peiliukais: Paprastas ir greitas, populiariausias pasaulyje metodas, kai  plaukai nuskutami. Tačiau tai yra laikinas būdas, nes plaukai greitai vėl atauga.  Nerekomenduojama, jeigu turite: alergiją metalui, infekcines odos ligas, žaizdas, piktybinius odos darinius, odos nudegimus.

Depiliaciniai kremai: Cheminis kremas, kuris pašalina plaukus,  tepamas ant odos. Tačiau ši procedūra gali sukelti odos sudirginimą, todėl pirmiausia verta išbandyti produktą mažoje odos dalyje.

Epiliatorius: Elektrinis įrenginys, kuris išrauna plaukus iš šaknų. Tai yra laikinas būdas, kuris gali būti skausmingas pradedantiesiems.

Plaukelių šalinimas vašku: Karštu arba šaltu vašku arba kitais specialiais produktais plaukai pašalinami iš šaknų. Šis metodas leidžia ilgiau išlaikyti odą lygią, bet gali būti skausmingas.

Lazerinė depiliacija: Tai plaukų šalinimo metodas, sunaikinantis plauko folikulą naudojant šviesą. Lazerio skleidžiami spinduliai yra tikslinio ilgio ir turi konkretų taikinį – plauko folikulą ir jame esančias ląsteles, atsakingas už plauko augimą. Tai ilgalaikis arba nuolatinis būdas pašalinti plaukus, nors reikalingos kelios procedūros.

Prieš pasirenkant depiliacijos metodą, svarbu atsižvelgti į individualios odos tipą, jautrumą, alergijas ir procedūros priežiūros poreikius. Taip pat rekomenduojama pasitarti su odos specialistu arba gydytoju, jei yra kokių nors sveikatos problemų.


Ar depiliacija skirta tik moterims?


Ne, depiliacija nėra skirta tik moterims. Visuomenėje ši procedūra gali būti daugiau asocijuojasi su moterimis, tačiau ji taip pat yra populiari grožio procedūra ir vyrų tarpe. 

Vyrų depiliacija gali apimti skutimą, vaškavimą arba kitus metodus, kurie padeda pašalinti nepageidaujamus plaukus nuo veido, kūno ar kitų sričių, priklausomai nuo individualių pageidavimų ir poreikių. Tai visiškai individualus rūpestis, kuris gali būti taikomas abiejų lyčių atstovams.


Kokios dažniausiai depiliuojamos kūno vietos?


Dažniausiai depiliuojamos kūno vietos yra:

Kojos: Dauguma žmonių depiliuoja kojas, norėdami turėti švelnią odą šiose srityse.

Pažastys: Tai yra viena iš populiariausių vietų, kuriose žmonės nori pašalinti plaukus.

Bikinio sritis: Daugelis taip pat depiliuoja bikinių zoną, siekdami švarumo ir glotnumo.

Veidas: Kai kurios moterys depiliuoja veido sritis, tokias kaip antakiai, siekdamos išlaikyti tvarkingą ir tvarkingą išvaizdą.

Rankos: Kai kurie žmonės taip pat depiliuoja rankas, siekdami švarumo ir glotnumo.

Tai yra populiariausios depiliuojamos kūno vietos, tačiau kiekvienas žmogus gali turėti skirtingus poreikius ir norėti pašalinti plaukus iš kitų vietų. Tai visiškai individualu ir priklauso nuo asmeninių pageidavimų.Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.