Depiliacija vyrams yra svarbus vyrų asmeninės higienos ir išvaizdos priežiūros elementas, įgyjantis populiarumą dėl savo veiksmingumo ir patogumo.

Depiliacija vyrams

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 10.00/procedūra

Depiliacija vyrams: kokios dažniausiai depiliuojamos kūno vietos?


Depiliacija vyrams paprastai vyksta įvairiose kūno vietose, priklausomai nuo asmeninių pageidavimų ir stiliaus. Dažniausiai depiliuojamos kūno vietos yra:

Nugaros ir krūtinės sritys: Kai kurie vyrai renkasi pašalinti nereikalingus plaukus nuo nugaros ir krūtinės, siekdami tvarkingesnės išvaizdos arba dėl estetinių priežasčių.

Rankos ir kojos: Tai gana įprastos kūno vietos, kuriose vyrai taip pat gali atlikti depiliaciją, siekdami turėti glotnesnę ir švaresnę odą.

Veido sritis: Kai kuriems vyrams gali prireikti pašalinti plaukus nuo veido, tokiose vietose kaip skruostai arba apie kaklą, norint turėti tvarkingesnę išvaizdą.

Intymios srities: Kiti vyrai gali pasirinkti depiliuoti intymiąsias sritis dėl higienos arba asmeninių estetinių priežasčių.

Yra daug variantų ir individualių poreikių, todėl depiliacija gali būti atliekama įvairiose kūno vietose, atsižvelgiant į asmeninius pageidavimus ir stilių.


Siūlo depiliacija vyrams - kaip atliekama?


Tai puiki alternatyva jautrią odą turintiems, kurie negali daryti depiliacijos vašku.

Depiliacija siūlu - pats seniausias ir natūraliausias plaukelių šalinimo būdas itin populiarus Rytų šalyse ir Amerikoje. Šiai procedūrai atlikti reikalingas medvilninis siūlas, su kuriuo nepageidaujami plaukai sukamaisiais judesiais išraunami su visu svogūnėliu, nepažeidžiant odos. Svarbiausi šios procedūros akcentai: 

Plaukelių šalinimas siūlu yra itin higieniška procedūra, tinka net labai trumpiems plaukams. 

Procedūra atliekama greitai, bet yra labai efektyvi. 

Lyginant su įprasta depiliacija (vašku ar siūlu) plaukeliai atauga lėčiau. 

Depiliacija nedirgina odos, kas yra ypatingai aktualu jautrią odą turintiems žmonėms.


Kur kreiptis norint atlikti depiliaciją vyrams?


Norint atlikti depiliaciją vyrams, yra keletas galimybių, kurias galima apsvarstyti:

Grožio salonai ar studijos: Dauguma grožio salonų ar kosmetologijos studijų teikia depiliacijos paslaugas vyrams. Profesionalai gali pasiūlyti skirtingus metodus ir patarimus atsižvelgiant į individualius poreikius.

Specializuoti centrai: Yra specializuotų centrų ar klinikų, kurios teikia įvairias grožio procedūras vyrams, įskaitant depiliaciją. Čia galite gauti profesionalų patarimą ir aptarnavimą.

Namų procedūros: Galite pasirinkti atlikti depiliaciją namuose naudodamiesi depiliaciniais kremais arba skutimosi priemonėmis, kurias galima įsigyti vaistinėse ar prekybos centruose.

Svarbu pasirinkti patikimus ir patyrusius specialistus arba naudoti aukštos kokybės produktus, kad būtų išvengta odos sudirginimo ar kitų problemų. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.