Kūno įvyniojimas yra procedūra, kurios metu kūnas apgaubiamas specialiu įvyniojimo mišiniu ar geliu, po to aprišamas folija arba specialiu audiniu. 

Kūno įvyniojimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Kosmetologinės paslaugos: Biorevitalizacija (veido drėkinimas, jauninimas); Gydymas skystu azotu ir elektrokoaguliatoriumi; Maria Galland procedūros; Meder procedūra; Deimantinė mikrodermabrazija; IPL (intensyvios šviesos impulsų) procedūros; Mezoterapija (adatinė);...
Vilniuje
€ 43.50/procedūra
Grožio salonas, Bellissimo Vidutinė rinkos kaina
Kūno procedūros: Aroma dumblių įvyniojimas; Šilko kašmyro procedūra; Maitinantis pieno medaus įvyniojimas; Biustą stangrinanti procedūra; Fitness įvyniojimas; Anticeliulitinė Peel-off kaukė; Atpalaiduojantis bambuko spa kompeksas kūnui...
Kaune
€ 63.72/procedūra
UAB, IEVOS GROŽIO NAMAI Vidutinė rinkos kaina
Kūno puoselėjimo procedūros: Viso kūno įvyniojimas su individualiai parinktais geliais ir kaukėmis; Kompresinis kūno įvyniojimas su individualiai parinktais geliais.
Kaune
€ 20.22/procedūra
UAB, Jos Kaprizai Vidutinė rinkos kaina
KŪNO PROCEDŪROS: Kūno šveitimas; Kūno įvyniojimas.
Kaune
€ 30.00/procedūra
Grožio salonas, GROŽIO PERLAI Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos kūno priežiūros paslaugos: Kūno šveitimas; SPA Kūno procedūros: Saldžioji šokolado terapija; Apelsininiai gurmanų malonumai; Karališka vynuogės vilionė; Aukso galia; Rafaelo; Bounty – saldžioji kūno...
Kaune
€ 40.00/procedūra
Masažo studija Pas Dovilę Vidutinė rinkos kaina
Kūno procedūros: 1. Viso kūno šveitimas- rekomenduojame Jums pasirinkti vieną iš mūsų siūlomų natūralių „Planeta Organica“ šveitiklių kūnui, puikiai tinkančių prieš bet kurį masažą ar...
Vilniuje
€ 28.91/procedūra
SPA ritualuose atliekamas odos šveitimas, garinė pirtis, įvyniojimai, kaukės, parafino vonelės, šildomosios purvo, šokolado oplikacijos, karštas manikiūras ir įvairūs masažai. Pagal savo poreikius Jūs galite...
Palangoje
€ 34.75/procedūra
VŠĮ "Gyvas kelias" Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos kūno priežiūros paslaugos: Masažas ant šildomo hamamo gulto; Anticeliulitinis ritualas; Spa ritualas "Išlaisvinimas"; Anticeliulitinis liekninantis įvyniojimas; Atpalaiduojanti Spa procedūra su gintaru "Gintaro kelias"; Spa...
Klaipėdoje
€ 25.00/procedūra
UAB, VILARTINA Vidutinė rinkos kaina
Atliekame kūno priežiūros procedūras: Organizmo valymas; Kūno įvyniojimai: Raudonojo vyno aksomas; Gyvybės energija; Šokoladinė glamonė;
Tauragėje
€ 30.00/procedūra
UAB, Erikos grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
KŪNO ĮVYNIOJIMAI: Detoksikuojantis; Stangrinantis; Priešraukšlinis; Kūno pilingas; Kūno serumai (stangrinantys, stiprinantys kapiliarų sieneles, prieš strijas, riebalus skaidantys, paburkimą mažinantys); Strijas mažinanti procedūra; Liekninantis kūno įvyniojimas;...
Kaune
€ 25.00/procedūra

Kaip kūno įvyniojimas gali pagerinti jūsų odos būklę


Kūno įvyniojimas gali turėti kelis teigiamus poveikius jūsų odai, būtent:

Drėkinimas: Dauguma įvyniojimo mišinių yra praturtinti drėkinamaisiais ingredientais, kurie gali padėti atkurti odos drėgmę ir suteikti jai minkštumo.

Detoksikacija: Procedūra gali padėti išskirti toksinus iš organizmo, o tai gali turėti teigiamą poveikį odos būklei.

Formavimas: Kai kurie įvyniojimo mišiniai gali padėti laikinai sumažinti riebalų sluoksnius, suteikti odai švelnumo ir padėti formuoti kūno linijas.

Po procedūros daugelis pastebi, kad oda tampa švelnesnė, gaivesnė ir atrodo švytinti.


Kas tai yra kūno įvyniojimas ir kaip jis veikia?


Kūno įvyniojimas yra procedūra, kurios metu kūnas apgaubiamas specialiu mišiniu ar geliu, po to suvyniojamas į foliją ar specialų audinį. Ši procedūra veikia keletu būdų. 

Tam tikri ingredientai gali padėti grąžinti odai tonusą, sumažinti riebalų sluoksnius, pagerinti odos tekstūrą ir spalvą.

Procedūra gali padėti pašalinti toksinus ir nešvarumus iš organizmo, pagerindama bendrą odos būklę.

Nors šis poveikis yra laikinas, kūno įvyniojimas gali laikinai sumažinti kūno apimtį, suteikti oda švelnumo ir padėti išlyginti odos paviršių.

Įvyniojimo mišinys dažnai būna praturtintas drėkinamaisiais ingredientais, kurie padeda atkurti ir išlaikyti odos drėgmę.

  Taip pat svarbu pažymėti, kad rezultatai gali skirtis priklausomai nuo individų ir jų odos savybių. Profesionali konsultacija su specialistu padės pasirinkti tinkamiausią metodą ir medžiagas, kad būtų pasiekti geriausi


Kokia kūno įvyniojimo procedūra yra tinkamiausia man?


Kūno įvyniojimo procedūra, kuri yra tinkamiausia jums, gali labai skirtis priklausomai nuo jūsų individualių poreikių, odos būklės ir norimų rezultatų.

Jei norite drėkinti odą ir sumažinti jos sausumą, geriau rinktis įvyniojimo procedūrą su drėkinamaisiais mišiniais ar aliejais, kurie suteiks odai drėgmės ir minkštumo.

Jei jums svarbu sumažinti riebalų sluoksnius arba gerinti odos tekstūrą, galbūt pageidaujate įvyniojimo, naudojant ingredientus, kurie padeda formuoti kūno linijas ir tonizuoti odą.

Svarbu konsultuotis su specialistu, kuris galės įvertinti jūsų odos būklę ir individualius poreikius, ir pasiūlyti tinkamiausią kūno įvyniojimo metodą bei mišinį, kad būtų pasiekti jūsų tikslai ir geriausi rezultatai. 


Top 3 privalumai, kurie lydi reguliarų kūno įvyniojimą


Reguliarus kūno įvyniojimas gali pasižymėti šiais pagrindiniais privalumais:

Odos drėkinimas ir minkštėjimas: Įvyniojimo mišiniai dažnai būna praturtinti drėkinamaisiais ingredientais, kurie padeda atkurti ir palaikyti odos drėgmės lygį, suteikia jai minkštumo ir švelnumo.

Odą formuojantis efektas: Kai kurie įvyniojimo mišiniai gali padėti laikinai sumažinti riebalų sluoksnius arba suteikti odai šiek tiek įtampos. Tai gali sukurti laikiną kūno formavimo efektą, padedantį išlyginti odos paviršių.

Atsipalaidavimas ir gerovė: Procedūra gali sukelti atpalaiduojantį poveikį, prisidedantį prie bendros gerovės jausmo. Jūsų kūnas gali jaustis atsikratęs įtampos, o pati procedūra gali būti maloni ir atpalaiduojanti.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.