Mezoterapija yra procedūra, kurios metu į odą įšvirkščiamos specialios medžiagos - mažos dozės vitaminų, mineralų, amino rūgščių arba kitos veikliosios medžiagos.

Mezoterapija

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Kosmetologinės paslaugos: Biorevitalizacija (veido drėkinimas, jauninimas); Gydymas skystu azotu ir elektrokoaguliatoriumi; Maria Galland procedūros; Meder procedūra; Deimantinė mikrodermabrazija; IPL (intensyvios šviesos impulsų) procedūros; Mezoterapija (adatinė);...
Vilniuje
€ 43.50/procedūra
UAB “SPA Namai” Vidutinė rinkos kaina
Kūno procedūros: "Imunitetą stiprinantis"; "Vynmedžių paslaptis"; "Jėgų atstatymo diena"; "Tranquility"; "Moters svajonė"; "Laimės valanda"; "Lengvos pėdos"; "Sveika nugara"; "Anticeliulitinis-liekninamasis"; "Etno SPA"; "Saldi ramybė"; "Hopi žvakių...
Kaune
€ 40.00/procedūra
„Pristine“ (deimantinė mikrodermabrazija) – spuogų, randų, raukšlių, celiulito, strijų, pigmentinių dėmių, išsiplėtusių porų, juodų/baltų komedonų, odos pilkumo gydymas. „Infusion“ ( mezoterapija be adatų) – kolageno...
Panevėžyje
€ 60.00/procedūra
GROŽIO NAMAI, TI AMO Vidutinė rinkos kaina
Kūno priežiūros procedūros: KŪNO PROCEDŪROS SU [ comfort zone ] KOSMETIKA; Grožio injekcijos; BIOREVITALIZACIJA IR BIOREPORACIJA.
Kaune, Kiti miestai
€ 44.00/procedūra
UAB "Grožio Idėjos" Vidutinė rinkos kaina
Kūno priežiūros procedūros: Nugaros valymas; Presoterapija (limfodrenažas); Lipokavitacija+ limfodrenažas; Vakuuminis kūno masažas su įvyniojimu; Termoaktyvusis anticeliulitinis įvyniojimas su Cello geliu; Papildomas kūno šveitimas; SPA aromaterapijos...
Šiauliuose
€ 26.00/procedūra
UAB, INAMEDA Vidutinė rinkos kaina
Aparatinės kūno procedūros: Mechaninis limfodrenažas; Vakuuminis masažas; Biusto aplikatoriai; Jonizuoto deguonies terapija; Ultragarso procedūros; Elektroterapija; Bemer. Histomer kūno procedūros: Histomer anticeliulitinės procedūros; Histomer stangrinančios procedūros....
Klaipėdoje
€ 1.00/procedūra
IĮ, Grožio paslapis Vidutinė rinkos kaina
Salone taip pat atliekamos ir kūno priežiūros procedūros: Kojų odos šveitimas jūros dumbliais; Viso kūno šveitimas jūros dumbliais/jūros druska; Viso kūno įvyniojimas jūros dumbliais; Pilvo...
Šiauliuose
€ 14.48/procedūra
Mini SPA centras, AGNETĖ Vidutinė rinkos kaina
Centre atliekamos šios kūno procedūros: Kūno SPA procedūros su Sothys kosmetika; Anticeliulitiniai Cello Gelio įvyniojimai; Vacu Fit kapsulės – liekninančios, stangrinančios, anticeliulitinės; Kūno grąžinimo procedūros...
Šiauliuose
€ 21.00/procedūra
Grožio salonas Juodasis Perlas Vidutinė rinkos kaina
Grožio salone yra atliekamos kūno priežiūros procedūros: Stimuliuojanti odos kolageno ir elastano augimą mezoterapija; Anticeliulitinė mezoterapija (liekninati, detoksikuojanti, stimuliuojanti limfos drenažą); Nugaros valymas; Nugaros valymas...
Kaune
€ 25.00/procedūra
AUŠRINĖS STUDIJA Vidutinė rinkos kaina
Salone atliekame kūno detoksikacijos, liekninimo, stangrinimo ir anticeliulitinės procedūras. Puikūs rezultatai pasiekiami pasitelkiant aparatinę kosmetologiją – procedūras vakuumu ir ultragarsu, mezoterapija.
Kretingoje
€ 1.00/procedūra

Mezoterapija – natūralus grožio palaikymo būdas


Mezoterapija yra natūralus grožio palaikymo būdas, kuris remiasi šviežiomis ir natūraliomis medžiagomis, įšvirkščiamomis tiesiai į odą. Šis metodas yra paremtas odos vidinės struktūros gerinimu, naudojant vitaminius, mineralus ir kitas biologiškai aktyvias medžiagas.

Pagrindinis šio metodo privalumas yra jo natūralumas ir tai, kad jis orientuotas į odos sveikatą ir atjauninimą. Mezoterapija skatina odos ląstelių regeneraciją, gerina kraujotaką, padeda atsikratyti spuogų randų, mažina pigmentacijos sutrikimus ir gerina odos tekstūrą bei elastingumą.

Daugelis mezoterapijos procedūrų naudoja natūralius medžiagų mišinius, kurie ne tik prisideda prie odos išvaizdos, bet ir skatina jos sveikatą iš vidaus. Tai leidžia išlaikyti natūralų grožį ir sveikatą, naudojant minimalų arba netgi beveik nieko nekenksmingų medžiagų kiekį. Taigi, mezoterapija yra natūralus ir sveikas būdas palaikyti odos grožį.


Ką reikia žinoti apie mezoterapiją?


Mezoterapija yra procedūra, kurios metu į odą įšvirkščiamos mažos dozės veikliųjų medžiagų, tokių kaip vitaminai, mineralai, amino rūgštys ar kitos natūralios medžiagos. Ši procedūra gali būti naudojama įvairių odos problemų sprendimui arba odos jauninimui.

Keletas svarbių dalykų apie mezoterapiją:

Individualus požiūris: Procedūra yra pritaikoma individualiai, atsižvelgiant į jūsų odos būklę ir pageidavimus. 

Skirtingi naudojami metodai: Mezoterapija gali būti atliekama skirtingais būdais - naudojant mikronus, mezoinjekcijas ar mezovolelius, kuriuos sukurė įvairūs specialistai.

Įvairios naudojamos medžiagos: Skirtingos mezoterapijos medžiagos gali būti derinamos, siekiant spręsti įvairias odos problemas, tokias kaip drėkinimas, jauninimas, spuogų gydymas ar pigmentacijos mažinimas.

Trukmė ir rezultatai: Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo atliekamos mezoterapijos formos ir jūsų odos reakcijos. Dažniausiai rekomenduojama atlikti kelias sesijas tam, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas.

Kvalifikuoto specialisto pasirinkimas: Svarbu pasitikėti kvalifikuotu ir patyrusiu specialistu, kuris supras jūsų odos būklę ir galės teikti tinkamas rekomendacijas.

Mezoterapija gali būti efektyvi ir saugi procedūra, bet svarbu pasitarti su specialistu, norint išsiaiškinti, ar ji tinkama jūsų odai ir poreikiams, ir kad procedūra būtų atliekama profesionaliai.


Kiek sesijų reikės mezoterapijos efektyvumui?


Mezoterapijos efektyvumas ir sesijų skaičius gali labai skirtis priklausomai nuo jūsų odos būklės, norimų rezultatų ir naudojamos mezoterapijos formos.

Dažniausiai rekomenduojama atlikti 4–6 sesijas su tam tikrais intervalais, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas. Tarpai tarp procedūrų gali būti 2–4 savaitės, tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo jūsų odos būklės ir specialisto rekomendacijų.

Kai kurie pastebi teigiamus pokyčius po pirmųjų sesijų, tačiau optimalus rezultatas dažniausiai pasiekiamas po daugiau sesijų. Svarbu suprasti, kad kiekvienas organizmas reaguoja skirtingai, todėl rekomenduojamas sesijų skaičius gali skirtis.


Mezoterapija: 3 svarbūs dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti


Trys svarbūs dalykai, kuriuos būtų gerai žinoti apie mezoterapiją:

Individualus požiūris: Mezoterapija yra procedūra, pritaikoma individualiai pagal jūsų odos būklę ir poreikius. Specialistas gali parinkti tinkamas medžiagas ir būdą, atsižvelgdamas į jūsų pageidavimus ir odos problemų sprendimus.

Reikalingas laikas rezultatams: Geriausi rezultatai gali pasirodyti po kelių sesijų, taigi reikalingas tam tikras laikas, kad būtų pastebėti matomi pokyčiai. Odos problemų pataisymas arba odos atjauninimas gali užtrukti kelias sesijas, todėl kantrybė čia yra svarbi.

Profesionalaus specialisto pasirinkimas: Rinkitės kvalifikuotą ir patyrusį specialistą, turintį tinkamą žinių bagažą ir patirtį mezoterapijos srityje. Tik profesionalas galės atlikti procedūrą atsakingai ir saugiai, atsižvelgdamas į jūsų individualius poreikius.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.