Virtuvinių prietaisų remontas

Virtuvinių prietaisų gedimai gali sukelti daugybę problemų, pradedant netinkamua maisto paruošimo procesu ir baigiant nelaimingais atsitikimais. Norint išvengti šių problemų, svarbu rūpintis savo virtuvės prietaisais ir laiku kreiptis į profesionalius remontininkus.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Taisome visų firmų buitinius prietaisus. Skalbimo mašinų / Džiovyklių , Indaplovių , Šaldytūvų, Boilerių, Hidroforų, Kavos Aparatų, Indaploviu, Orkaičių, Hidroforų, Boilerių, Vandens Siurblių Remontas. Atvykstame...
Panevėžyje (Centras)
€ 15.00
ENJOY Vidutinė rinkos kaina
ENJOY kavos serviso įmonė teikia kokybiškas kavos aparatų taisymo ir remonto paslaugas už gerą ir konkurencingą kainą. Teikiamas platus spektras paslaugų, todėl išspręsime visas su...
Visuose miestuose
Technikosremontas Vidutinė rinkos kaina
zoliapjoviu remontas Vilnius 867595602 Stumdomų ir savaeigių žoliapjovių, benzo pjūklų, kiemo traktoriukų, trimerių, remontas. Profilaktikų atlikimas. Sodo technikos remontas ir techninis aptarnavimas HUSQVARNA, JONSERED, PARTNER,...
Vilniaus raj.
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
atliekame, dujiniu virykliu ir koloneliu remonta. santechnikos darbai, suvirinimo darbai
Klaipėdoje, Kiti miestai
Vilius Vidutinė rinkos kaina
Remontuoju el.orkaites , skalbimo mašinas . tel. 8-604-72411
Pasvalyje
€ 20.00
Regimantas Vidutinė rinkos kaina
Taisau visų modelių indaploves klientų namuose. Regimantas 861427121
Vilniuje
€ 10.00
MB "HA Service" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojae visą buitinę techniką.
Visuose miestuose
€ 20.00
VĖSA PLIUS, UAB Vidutinė rinkos kaina
Elektrinių viryklių taisymas.
Vilniaus raj., Kiti miestai
UAB "VEKTECH" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame virykles, orkaites, mikrobangų krosneles, indaploves ir kitą buitinę techniką.
Vilniuje
Dujinių, elektrinių viryklių garantinis, pogarantinis remontas.
Kaune

Virtuvinių prietaisų tipai


Elektrinės viryklės, mikrobangų krosnelės, dujų kaitlentės, orkaitės, indaplovės ir šaldytuvai - tai tik keli iš populiariausių virtuvinių prietaisų. Kiekvienas prietaisas turi savo naudojimo ypatybes, todėl jų remontas gali skirtis. 


Taisyklinga virtuvės prietaisų priežiūra padėsianti išvengti gedimo 

   

Tinkama virtuvės prietaisų priežiūra yra labai svarbi, jei norite išvengti jų gedimo. Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip išlaikyti savo prietaisus veikiančius, yra juos valyti ir išlaikyti švarius.

 Elektriniai viryklių paviršiai turi būti reguliariai valomi specialiomis valymo priemonėmis, kad išlaikytų savo funkcinę būseną.

 Mikrobangų krosnelėse reikia nuolat valyti vidinius paviršius, kad maistas nepaliktų nešvarumų. 

Šaldytuvų viduje svarbu reguliariai šalinti sukauptą drėgmę ir kietą ledo sluoksnį.

 Pageidautina neperkrauti indaplovių. Ją užkrauti tokiu indų kiekiu, kuris rekomenduojamas instrukcijose. 

Be to, kad išvengtumėte galimų gedimų, patikrinkite savo prietaisų jungtis, laidus ir kitas dalis.


Virtuvinių prietaisų remontas pigiau


Kai jūsų virtuvės prietaisas pradeda rodyti gedimo požymius, svarbu nedelsiant kreiptis į profesionalius remontininkus. Yra įvairių remonto paslaugų teikėjų, kurie siūlo remonto paslaugas skirtingomis kainomis. Tačiau galite sutaupyti remonto išlaidas, jei laiku atkreipsite dėmesį į savo prietaisus ir rūpestingai jais rūpinsitės.


Virtuvinių prietaisų remonto kaina


Virtuvinių prietaisų remonto kaina gali skirtis nuo keliasdešimtų iki kelių šimtų eurų priklausomai nuo gedimo pobūdžio ir prietaiso sudėtingumo. Kainos taip pat gali skirtis priklausomai nuo remonto paslaugų teikėjo ir jų kokybės. Yra remonto paslaugų teikėjų, kurie teikia pigesnes paslaugas, tačiau tai nereiškia, kad jie pasiūlys gerą kokybę. Todėl svarbu pasirinkti patikimus remonto paslaugų teikėjus, kurie gali atlikti kokybišką darbą.

Visi virtuvės prietaisai turi savo naudojimo ypatybes ir gali sugesti, jei netinkamai naudojami arba nepakankamai prižiūrimi. Todėl svarbu žinoti, kaip tinkamai prižiūrėti savo prietaisus ir laiku kreiptis į profesionalius remontininkus. Tai padės išvengti daugybės problemų ir sutaupyti remonto išlaidas. Taigi, jei pastebite virtuvės prietaiso gedimo požymių, nedelsdami kreipkitės į patikimą remonto paslaugų teikėją.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.