Elektrinės viryklės yra nepakeičiamas virtuvės prietaisas, kuris mums palengvina maisto gamybą. Tačiau, kaip ir bet koks techninis prietaisas, jos gali sugesti ir tuomet reikalingas jų remontas.

Elektrinės viryklės remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Taisome visų firmų buitinius prietaisus. Skalbimo mašinų / Džiovyklių , Indaplovių , Šaldytūvų, Boilerių, Hidroforų, Kavos Aparatų, Indaploviu, Orkaičių, Hidroforų, Boilerių, Vandens Siurblių Remontas. Atvykstame...
Panevėžyje (Centras)
€ 15.00
ENJOY Vidutinė rinkos kaina
ENJOY kavos serviso įmonė teikia kokybiškas kavos aparatų taisymo ir remonto paslaugas už gerą ir konkurencingą kainą. Teikiamas platus spektras paslaugų, todėl išspręsime visas su...
Visuose miestuose
Technikosremontas Vidutinė rinkos kaina
zoliapjoviu remontas Vilnius 867595602 Stumdomų ir savaeigių žoliapjovių, benzo pjūklų, kiemo traktoriukų, trimerių, remontas. Profilaktikų atlikimas. Sodo technikos remontas ir techninis aptarnavimas HUSQVARNA, JONSERED, PARTNER,...
Vilniaus raj.
MB "HA Service" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojae visą buitinę techniką.
Visuose miestuose
€ 20.00
UAB "VEKTECH" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame virykles, orkaites, mikrobangų krosneles, indaploves ir kitą buitinę techniką.
Vilniuje
Dujinių, elektrinių viryklių garantinis, pogarantinis remontas.
Kaune
SKALBIMO MAŠINŲ MEISTRAS Vidutinė rinkos kaina
Indaplovių taisymas, gartraukių taisymas, elektrinių orkaičių taisymas, elektrinių viryklių taisymas, kaitlenčių taisymas. Visų buitinių prietaisų pajungimas.
Vilniuje
Deida, D. Stanevičiaus IĮ Vidutinė rinkos kaina
Jūsų patogumui mūsų paslaugos: mikrobangų krosnelių, gartraukių, elektrinių radiatorių, virtuvinių kombainų remontas.
Klaipėdoje
Gintaras Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai ir pigiai taisome indaploves, mikrobangines, elektrines orkaites, kaitlentes, indukcines kaitlentes ir kitą buitinę techniką.
Kaune
Vadimas Vidutinė rinkos kaina
Viryklių, indaplovių ir kitos buitinės technikos remontas.
Vilniuje

Elektrinės viryklės remontas - kaip taip?


Remontas gali būti atliekamas tiek namuose, tiek specializuotose dirbtuvėse. Remontą atliekantis specialistas turėtų žinoti, kaip viryklė veikia ir kaip ją remontuoti. Kai remontas yra atliekamas profesionaliai, galite būti tikri, kad viryklė veiks tvarkingai ir saugiai.

Elektrinės viryklės remontas yra procesas, kurio metu prietaisas yra tiriamas, diagnozuojama problema ir ji pašalinama. Remontas gali būti tiek garantinis, tiek negarantinis.

Garantinį remontą dažniausiai atlieka gamintojas arba jo atstovai. Tokiu atveju remontas būna nemokamas. Jei garantija baigėsi, bet vis dar norite, kad remontas būtų atliktas gamintojo atstovų, turėsite sumokėti už remonto darbus ir dalių kainą.

Negarantinį remontą dažniausiai atlieka nepriklausomos įmonės arba privatūs meistrai. Šiuo atveju remonto kaina priklausys nuo to, kiek laiko užtruks remontas ir kokios bus keičiamos  dalys. Be to, kiekvienas meistras turi savo kainų politiką, todėl reikia pasidomėti kainomis iš anksto.


Elektrinės viryklės remontas - kada reikalingas?  


Elektrinės viryklės remontas reikalingas, kai prietaisas pradeda gesti arba nustojo tinkamai veikti. Pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria elektrinės viryklės, yra neprognozuojamas viryklės darbo nutrūkimas, kaitinimo elementų gedimai, valdymo modulio problemos ir kt.

Jeigu jūs pastebėjote, kad elektrinės viryklės darbas pakito arba ji visai nustojo veikti, rekomenduojame kreiptis į specialistus. Savarankiškas remontas, be atitinkamų žinių, gali pabloginti padėtį ir sukelti dar didesnę problemą.


Elektrinės viryklės remontas pigiau


Jei norite sutaupyti pinigų, galite pabandyti atlikti elektros viryklių remontą patys. Tačiau, jei nesate tikri savo sugebėjimais, arba jei problema yra sudėtinga, geriau kreiptis į specialistą. Tai užtikrins, kad remontas bus atliktas profesionaliai ir saugiai, o tai galiausiai gali padėti sutaupyti laiko ir pinigų.


Elektrinės viryklės remonto kaina


Elektros viryklių remonto kaina gali skirtis priklausomai nuo problemos sudėtingumo ir remonto darbų apimties. Paprastų gedimų atveju remontas gali kainuoti vos keletą eurų, tačiau sudėtingų gedimų atveju kainos gali būti daug didesnės.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.