Gartraukis yra labai svarbus buitinis prietaisas, padedantis valyti orą virtuvėje. Kai jis neveikia tinkamai, tai gali sukelti daugybę problemų. Tokiais atvejais geriausiai pasirinkti gartraukio remontą, o ne pirkti naują. 

Gartraukių remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Taisome visų firmų buitinius prietaisus. Skalbimo mašinų / Džiovyklių , Indaplovių , Šaldytūvų, Boilerių, Hidroforų, Kavos Aparatų, Indaploviu, Orkaičių, Hidroforų, Boilerių, Vandens Siurblių Remontas. Atvykstame...
Panevėžyje (Centras)
€ 15.00
MB "HA Service" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojae visą buitinę techniką.
Visuose miestuose
€ 20.00
UAB "VEKTECH" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame virykles, orkaites, mikrobangų krosneles, indaploves ir kitą buitinę techniką.
Vilniuje
SKALBIMO MAŠINŲ MEISTRAS Vidutinė rinkos kaina
Indaplovių taisymas, gartraukių taisymas, elektrinių orkaičių taisymas, elektrinių viryklių taisymas, kaitlenčių taisymas. Visų buitinių prietaisų pajungimas.
Vilniuje
Deida, D. Stanevičiaus IĮ Vidutinė rinkos kaina
Jūsų patogumui mūsų paslaugos: mikrobangų krosnelių, gartraukių, elektrinių radiatorių, virtuvinių kombainų remontas.
Klaipėdoje
Vadimas Vidutinė rinkos kaina
Viryklių, indaplovių ir kitos buitinės technikos remontas.
Vilniuje
Buit. tech. remontas Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame indaploves, mikrobangų krosneles, elektrines plyteles ir kita.
Vilniuje
Alia refinery, UAB Vidutinė rinkos kaina
Virtuvinės technikos remontas
Vilniuje
R. Dabrilos įmonė Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame virtuvinę techniką
Panevėžyje
UAB Darėjas Vidutinė rinkos kaina
Buitinės technikos remontas
Švenčionyse

Gartraukių remontas - kada reikalingas?


Jei jūsų gartraukis neveikia arba neveikia taip, kaip turėtų, tai yra pirmas signalas, kad jį reikia remontuoti.  Be to, jei jūsų gartraukis nevalo oro arba yra per daug triukšmingas, tai taip pat yra priežastis kreiptis į specialistą.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kiekio amžiaus yra jūsų gartraukis. Jei jis yra naudojamas jau daugybę metų ir dažnai reikalauja remonto, tai gali būti ženklas, kad jums reikia naujo prietaiso. Tačiau jei jūsų gartraukis yra palyginti naujas ir nebuvo labai daug naudojamas, geriau pasirinkti remontą, nes tai bus pigesnė ir efektyvesnė alternatyva negu pirkimas.


Gartraukių remontas - kaip vyksta?


Gartraukio remontas gali būti atliekamas tiek namuose, tiek remonto dirbtuvėse.. Jei jūs turite patirties ir techninių žinių, galite bandyti remontuoti patys, tačiau geriausiai yra kreiptis į patyrusius ir profesionalius specialistus.

Remonto procesas gali skirtis priklausomai nuo to, kokia yra jūsų gartraukio problema. Jei jūsų gartraukis nustojo veikti, priežastis gali būti susijusi su elektriniais arba mechaniniais gedimais. Jei jūsų gartraukis nevalo oro, problema gali būti susijusi su filtrais arba ventiliatoriumi. Specialistai turi pakankamai patirties ir žinių, kad galėtų diagnozuoti gedimą atlikti reikalingus remonto darbus.


Gartraukių remonto kaina


Gartraukio remonto kaina gali labai skirtis priklausomai nuo to, kokia yra jūsų gartraukio problema ir kiek remonto darbų reikia atlikti. Taip pat kaina gali skirtis priklausomai nuo to, ar remontuojama  dirbtuvėse ar namuose.

Jei turite patirties ir norite atlikti remontą patys, tai kaina bus mažesnė, tačiau tai yra rizikinga ir gali sukelti papildomų problemų, jei darbai bus atlikti netinkamai. Jei norite pasikliauti specialistais, tai kaina bus šiek tiek didesnė, tačiau jūs galėsite būti tikri, kad darbai bus atlikti kokybiškai ir profesionaliai.

Jei remontuojama  remonto dirbtuvėse, kaina priklauso nuo remonto darbų apimties ir gali siekti nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų eurų. Jei remontuojama namuose, tai kaina priklausys nuo to, kokia yra problema ir kiek laiko prireiks atlikti darbus. 


Gartraukių remontas pigiau


Jei norite sutaupyti pinigų, geriausias būdas yra remontuoti gartraukį patiemss. Tačiau tai yra rizikinga ir reikalauja tam tikrų techninių žinių ir patirties. Jei nesate tikri, kad galite atlikti reikalingus darbus, geriausiai pasirinkite patyrusius specialistus.


Rinkdamiesi specialistus, ieškoti akcijų ar nuolaidų, kurių dažnai būna remonto paslaugoms. Prieš pasirinkdami specialistus, patikrinkite jų patirtį ir klientų atsiliepimus. Taip pat galite palyginti kainas skirtinguose remonto servisuose, kad rastumėte geriausią pasirinkimą.

Bet kuriuo atveju, rinkdamiesi remontą vietoje naujo prietaiso pirkimo sutaupote nemažai pinigų. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.