Dujinių viryklių remontas yra būtinas, kai jos neveikia tinkamai ir dėl to  tampa pavojingos. Netaupykite laiko ir lėšų remontui, tuo galite išvengti pavojingų situacijų ir apsaugoti savo namus bei savo šeimą.

Dujinių viryklių remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Taisome visų firmų buitinius prietaisus. Skalbimo mašinų / Džiovyklių , Indaplovių , Šaldytūvų, Boilerių, Hidroforų, Kavos Aparatų, Indaploviu, Orkaičių, Hidroforų, Boilerių, Vandens Siurblių Remontas. Atvykstame...
Panevėžyje (Centras)
€ 15.00
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
atliekame, dujiniu virykliu ir koloneliu remonta. santechnikos darbai, suvirinimo darbai
Klaipėdoje, Kiti miestai
Dujinių, elektrinių viryklių garantinis, pogarantinis remontas.
Kaune
SKALBIMO MAŠINŲ MEISTRAS Vidutinė rinkos kaina
Indaplovių taisymas, gartraukių taisymas, elektrinių orkaičių taisymas, elektrinių viryklių taisymas, kaitlenčių taisymas. Visų buitinių prietaisų pajungimas.
Vilniuje
SALVATA, IĮ Vidutinė rinkos kaina
Dujinių orkaičių aptarnavimas; Dujinių viryklių aptarnavimas; Dujinių kaitlenčių aptarnavimas; Elektrinių kaitlenčių aptarnavimas; Elektrinių viryklių aptarnavimas; Elektrinių orkaičių aptarnavimas; Gartraukių aptarnavimas; Indaplovių aptarnavimas; Indukcinių mikrobangių aptarnavimas;...
Vilniuje
€ 23.00

Dujinių virykliu remontas - kada reikalingas?


Kai kurie pavyzdžiai, kai reikia kreiptis į specialistus, yra:

Neužsidega dujinės viryklės liepsna arba liepsna yra per maža arba per didelė.

Yra neįprastai stiprus dujų kvapas - galimas dujos nutekėjimas.

Dujas yra sunku uždegti arba jos užsidega labai vėluodamos.

Dujinė viryklė be priežasties staiga išsijungia.

Virtuvėje kilo  gaisras.

Jei pastebėjote bet kurią iš šių problemų, būtinai kreipkitės į specialistus.


Dujinių viryklių remontas - kaip vyksta?


Dujinių viryklių remontas dažniausiai vyksta šiais etapais:

Diagnostika. Meistras patikrina dujų slėgį, degiklio būklę, viryklės dangčio uždarymo mechanizmą ir kitus svarbius komponentus.

Dalinis arba visiškas gedimų pašalinimas. Remontas gali apimti dalinį arba visišką viryklės komponentų keitimą. Tai gali būti degiklio arba viryklės dangčio remontas, reguliatoriaus keitimas, ventiliatoriaus valymas ir t.t.

Bandymas. Po remonto meistras patikrina, ar viskas veikia kaip turėtų.


Dujinių viryklių remontas pigiau


Be abejo, remontuojant dujines virykles, svarbu suprasti, kad kaina gali skirtis priklausomai nuo to, kokia yra problema. Kai kurios problemos gali būti lengvai išspręstos ir reikalauti tik nedidelių išlaidų, o kitos gali būti rimtesnės ir reikalauti didesnių finansinių investicijų. Vis dėlto, yra keletas būdų, kaip galima sumažinti dujinių viryklių remonto išlaidas.

Vienas iš būdų yra ieškoti remonto specialistų, kurie siūlo savo paslaugas pigiau. Tačiau svarbu ne tik rinktis pigesnę paslaugą, bet ir atsižvelgti į specialistų kompetenciją ir patirtį. Tai užtikrins, kad remontas bus atliktas kokybiškai ir ilgai tarnaus.

Kitas būdas sumažinti remonto išlaidas yra rinktis akcijas ar nuolaidas. Kai kurie remonto specialistai gali siūlyti nuolaidas savo paslaugoms tam tikromis progomis ar sezonais. Be to, galite sekti skelbimus ir ieškoti akcijų, kurios taikomos remonto paslaugoms ir jas pasinaudoti, kai atsiranda poreikis.

Taip pat svarbu iš anksto planuoti savo biudžetą ir atsižvelgti į remonto išlaidas. Kai pastebėsite, kad dujinė viryklė pradeda gesti, nelaukite, kol problema taps rimta. Iškart kreipkitės į specialistus, kad būtų išvengta blogesnių problemų atsiradimo.

Galų gale, svarbu prisiminti, kad gerai prižiūrint ir išlaikant dujines virykles, galima išvengti brangaus remonto išlaidų. Laiku atliekamas techninis aptarnavimas ir reguliarus viryklių valymas padeda išlaikyti jų efektyvumą ir ilgaamžiškumą.


Dujinių viryklių remonto kaina


Dujinių viryklių remonto kaina gali skirtis priklausomai nuo remonto tipo ir masto, taip pat nuo to, kur remontas atliekamas. Remonto metu  gali prireikti keisti brangias dalis,, o tai gali padidinti kainą. Taip pat reikia atsižvelgti į meistrų darbo kainą, ypač jei remontas atliekamas specializuotoje įmonėje. Kainos gali skirtis priklausomai nuo to, kiek laiko ir kiek žinių reikia tam tikram remontui atlikti. Todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su keliais remonto specialistais, kad galėtumėte gauti geriausią pasiūlymą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.