Indaplovė yra nepakeičiama virtuvės įranga bet kuriam namų ūkiui. Ji leidžia greitai ir efektyviai suplauti indus, tačiau gali ir sugesti, jei nebus tinkamai prižiūrima.


Indaplovių remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Taisome visų firmų buitinius prietaisus. Skalbimo mašinų / Džiovyklių , Indaplovių , Šaldytūvų, Boilerių, Hidroforų, Kavos Aparatų, Indaploviu, Orkaičių, Hidroforų, Boilerių, Vandens Siurblių Remontas. Atvykstame...
Panevėžyje (Centras)
€ 15.00
Regimantas Vidutinė rinkos kaina
Taisau visų modelių indaploves klientų namuose. Regimantas 861427121
Vilniuje
€ 10.00
MB "HA Service" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojae visą buitinę techniką.
Visuose miestuose
€ 20.00
UAB "VEKTECH" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame virykles, orkaites, mikrobangų krosneles, indaploves ir kitą buitinę techniką.
Vilniuje
SKALBIMO MAŠINŲ MEISTRAS Vidutinė rinkos kaina
Indaplovių taisymas, gartraukių taisymas, elektrinių orkaičių taisymas, elektrinių viryklių taisymas, kaitlenčių taisymas. Visų buitinių prietaisų pajungimas.
Vilniuje
Gintaras Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai ir pigiai taisome indaploves, mikrobangines, elektrines orkaites, kaitlentes, indukcines kaitlentes ir kitą buitinę techniką.
Kaune
Buitinių ir pramoninių indaplovių, taisymas ir remontas.
Šiauliuose
Skalbimo mašinų taisymas Vidutinė rinkos kaina
Taisome indaploves.
Klaipėdoje
Vadimas Vidutinė rinkos kaina
Viryklių, indaplovių ir kitos buitinės technikos remontas.
Vilniuje
Buit. tech. remontas Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame indaploves, mikrobangų krosneles, elektrines plyteles ir kita.
Vilniuje

Taisyklinga indaplovės priežiūra padėsianti išvengti gedimo


Tinkama indaplovės priežiūra yra vienas iš svarbiausių faktorių, padedančių išvengti gedimo ir pratęsti indaplovės tarnavimo laiką. Štai keli patarimai, kaip tinkamai prižiūrėti indaplovę:

Reguliariai valykite indaplovę. Po kiekvieno naudojimo nuplaukite indaplovės vidų švariu vandeniu, o duris nuvalykite drėgnu skudurėliu. Taip pat rekomenduojama reguliariai valyti indaplovės filtrus ir indaplovės vėdinimo angas.

Venkite perpildyti indaplovę. Perpildyta indaplovė prastai išplauna indus, o blogiausiu atveju gali ir sugesti. Būkite atsargūs ir laikykitės rekomenduojamų indaplovės apkrovos apribojimų.

Naudojant indaplovę, būkite atsargūs su indais. Venkite sudaužyti ar pažeisti indus, o prieš juos dedant į indaplovę taip pat išvalykite indus nuo likusių maisto dalelių ir riebalų.

Laiku keiskite reikiamas dalis. Jei pastebėjote, kad indaplovė turi gedimų, nedelsdami kreipkitės į specialistus. Taip pat laiku keiskite reikiamas dalis, kad išvengtumėte didesnių problemų ateityje.

Laikantis šių paprastų patarimų, jūsų indaplovė tarnaus ilgai ir veiks patikimai, taip išvengsite  brangių remontą darbų.


 Indaplovės remontas - kada reikalingas?


Net jei jūs atidžiai prižiūrite savo indaplovę, laikui bėgant ji gali sugesti dėl vienokių ar kitokių priežasčių. Kai kuriuos gedimus gali būti lengvai pašalinti patiems, tačiau kitų gedimų šalinimui reikės profesionalios pagalbos. Štai keletas požymių, kad indaplovei reikia remonto:

Indaplovė nepaima vandens arba vanduo neišplauna į indaplovę sudėtų indų.

Indaplovės durelės neatsidaro ar neužsidaro tinkamai.

Indaplovė negauna elektros maitinimo arba elektros maitinimas nuolat išsijungia.

Indaplovė veikia labai triukšmingai.

Jei pastebėjote bent vieną iš šių gedimo požymių, geriausia kreiptis į patyrusį indaplovių remonto specialistą. Jie galės nustatyti, kas sukėlė problemą ir ją pašalinti, kad jūsų indaplovė vėl veiktų be jokių problemų.


Indaplovių remontas pigiau


Indaplovės remontas gali būti brangus, tačiau yra keletas būdų, kaip sumažinti šias sąnaudas:

Palyginkite kainas: Palyginkite kelių remonto servisų kainas  ir pasirinkite geriausią kainą.

Ieškokite akcijų: Daugelis remonto servisų siūlo nuolaidas ir akcijas, kurios padės sutaupyti pinigų.

Pasirinkite profesionalius: Nors gali būti lengva pasirinkti pigiausią pasirinkimą, geriau pasirinkti patyrusį ir patikimą indaplovių remonto specialistą, kuris atliktų darbą kokybiškai ir padėtų jums išvengti papildomų remonto išlaidų ateityje.

Taigi, jei jums reikia indaplovės remonto, nepamirškite palyginti kainų, ieškoti akcijų ir pasirinkti patyrusį remonto specialistą.


 Indaplovių remonto kaina


Indaplovių remonto kaina priklauso nuo gedimo tipo, jo sudėtingumo ir specialisto, kurio paslaugas naudositės, darbo įkainių. 

Paprastus remonto darbus atlikite patys. Kai kuriuos gedimus galite pašalinti patys, taigi pabandykite patys atlikti lengvus remonto darbus, kad sutaupytumėte savo remonto sąnaudas.

Pasirinkite patikimą ir patyrusį remonto specialistą. Nors tai gali kainuoti šiek tiek daugiau, geriau pasirinkti patikimą ir patyrusį specialistą, kad nebūtų reikalingas papildomas remontas ir atitinkamai papildomos remonto sąnaudos ateityje.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.