Minkštų baldų gaminiai

Prieš pradedant kalbėti apie minkštus baldus, verta pasakyti, kad jie yra puikus būdas suteikti namams šilumos ir jaukumo.Tai yra dėl to, kad minkšti baldai, palyginti su kietomis medžiagomis, pvz., medžiu ar metalu, yra švelnūs ir patogūs.Jie taip pat gali būti pagaminti iš įvairiausių medžiagų, kurie suteikia jiems skirtingus stilius ir spalvas.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB "Minkštas ir minkštesnis Vidutinė rinkos kaina
Gaminame standartines ir individualias lovas.
Visuose miestuose
€ 499.00 - 1999.00
Prabangus biuras, MB Vidutinė rinkos kaina
MB, Prabangus biuras prekiauja kokybiškais, naudotais biuro baldais. Nepriekaištingai atnaujinę patvarius, skandinaviškus biuro baldus moderniai apstato tiek mažus tiek didelius biurus. Atnaujinę naudotus biuro baldus...
Visuose miestuose
€ 15.00/vnt
Itališkų baldų salonas siūlo platų minkštų baldų asortimentą.
Visuose miestuose
€ 100.00/vnt
TeddyWay Vidutinė rinkos kaina
Labai Didelių Žaislų Gamybą
Visuose miestuose
€ 35.00/vnt
UAB "SHTORM" Vidutinė rinkos kaina
Gaminame unikalius ir itin aukštos kokybės baldus Jūsų virtuvei, kambariui, biurui ir kitoms erdvėms. Mūsų specializacija – nestandartinių baldų gamyba. Funkcionalumas, dizainas, kokybė ir patogumas...
Vilniaus raj. (Maišiagala)
€ 10.00/vnt
UAB, Furniture masters Vidutinė rinkos kaina
Gaminame kušetes 80 cm, 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm pločio. Galimi ir nestandartiniai matmenys (standartinis ilgis 200cm, be papildomo mokesčio pagaminsime ir...
Vilniuje
€ 1.00/vnt
UAB Ausnė Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė vertinantiems skandinavišką dizainą, natūralumą, patogumą, bei komfortą siūlo įvairių sudėčių lovas, bei kušetes sodyboms, viešbučiams ar namams.
Šiauliuose
€ 1.00/vnt
UAB „Lonas" Vidutinė rinkos kaina
Mes siūlome Jums miegamojo lovas - dešimt muzikiniais terminais BOSS, SOPRANO, PIANO, FORTE, SONATINA, SONATA, CAPRICCIO, KANTATA, SOLO, KVARTA pavadintų lovų, dvylika aksesuarų (pagalvių, pufų,...
Jonavoje
€ 1.00/vnt
UAB, Verepas Vidutinė rinkos kaina
Gaminame praktiškus ir kokybiškus minkštus baldus, tinkančius tiek svetainės, tiek miegamojo interjerui. Gaminame tachtas, kanapas, miegamuosius fotelius, sofas, lovas, banketes, kurie puikiai dera svetainėje, miegamajam,...
Šiauliuose
€ 1.00/vnt
Moderni Erdvė Vidutinė rinkos kaina
Individualių vienetinių baldų projektavimas ir gamyba, baldų pardavimas. Gaminame minkštus ir korpusinius baldus.
Vilniuje (Antakalnis)
€ 1000.00/vnt

Komfortas ir stilius - minkšti baldai suteikia jaukumo ir elegancijos jūsų namams


Minkšti baldai yra baldai, kurie pagaminti iš minkštos medžiagos, tokios kaip audinys, oda ar pūkuotų audinių mišiniai. Jie skiriasi nuo kietų baldų, tokių kaip metaliniai ar mediniai baldai, kurie yra sunkūs ir tvirti. Minkšti baldai yra populiarūs dėl jų minkštumo, patogumo ir įvairių stilių ir spalvų pasirinkimo galimybės.

Kokie yra privalumai turint minkštus baldus? Tai yra jų patogumas, šilumos ir jaukumo suteikimas, galimybė pasirinkti įvairius stilius ir spalvas. Minkšti baldai taip pat yra labai geri akustinės izoliacijos elementai, todėl jie padeda sumažinti triukšmą ir pagerinti kambario akustiką. Jie taip pat yra labai universalūs ir gali būti pritaikyti daugeliui skirtingų kambarių.

Renkantis tinkamus minkštus baldus savo namams, rekomenduojame atsižvelgti į šiuos faktorius: kambario stilių, medžiagos kokybę, spalvas ir modelius, priežiūros kaštus.

Minkšti baldai yra puikus būdas suteikti jaukumo ir elegancijos jūsų namams. Pasirinkite tinkamus baldus, atsižvelgdami į jūsų namų stilių, medžiagos kokybę, komfortą, spalvas ir priežiūrą.


Aukštos kokybės medžiagos - sukurkite ilgaamžiškus ir patvarius baldus iš aukštos kokybės medžiagų


Baldai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, yra daug patvaresni ir ilgaamžiškesni. Tai reiškia, kad baldai tarnaus jums ilgą laiką, o jūs turėsite išleisti mažiau pinigų ir laiko, kad juos pakeistumėte ar sutvarkytumėte. Tai ypač svarbu, jei norite sukurti baldus, kurie bus naudojami reguliariai ar turės atlaikyti dideles apkrovas.

Aukštos kokybės medžiagos padeda sukurti ne tik patvarius ir ilgaamžius, bet ir  gražius bei elegantiškus baldus, kurie gali padaryti jūsų namus jaukesnius ir šiltesnius. Baldai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, yra dažnai rafinuoti, turi puikią struktūrą ir yra malonūs paliesti. Jie taip pat yra labai išbaigti, o tai reiškia, kad jie atrodo daug geriau nei pigesni baldai. Tai ypač svarbu, jei norite sukurti aukštos kokybės interjerą, kuris atspindėtų jūsų stilių ir skonį.

Aukštos kokybės medžiagos dažnai pagamintos iš natūralių medžiagų. Tai reiškia, kad baldai gali būti ne tik patvarūs ir gražūs, bet ir neturės jokių kenksmingų cheminių medžiagų, kurios gali būti žalingos jūsų sveikatai. Tai ypač svarbu, jei turite alergijų ar jautrią odą, nes aukštos kokybės baldai gali būti žymiai mažiau alergiški ir neerzinti jūsų odos.


Fotelių gamyba


Vienas iš dažniau naudojamų minkštų baldų yra fotelis.Tai baldas, kurio pagrindinė paskirtis yra sėdėjimo patogumo užtikrinimas. Fotelis gali būti naudojamas tiek namuose, tiek biure ar viešose erdvėse, kur reikalinga sėdimoji vieta su patogiu atlošu.

Fotelių gamyba yra procesas, kurio metu pagaminamos kokybiškos ir patogios kėdės ar sofos. Šis procesas apima medžiagų parinkimą, projektavimą, modeliavimą, medžiagų pjaustymą, siuvimą, suklijavimą, surinkimą ir kitus procesus. 

Medžiagų parinkimas yra svarbus žingsnis, nes nuo to priklauso galutinis produkto kokybė. Fotelių gamybai dažniausiai naudojami įvairūs audiniai, tokie kaip vilna, šilkas, odos imitacija arba natūrali oda, taip pat mediena, metalas ar plastikas.

Po medžiagų parinkimo, dizaineriai projektuoja kėdę ar sofos modelį. Kai modelis yra patvirtintas, pradedama medžiagų kirpimo ir siuvimo procesai. Po siuvimo etapo medžiagos yra sujungiamos su kitomis dalimis, kad būtų sukurtas galutinis produktas.

Galutiniame etape kiekviena detalė yra sumontuojama ir/ar priklijuojama, kad būtų sukurtas galutinis  kėdės ar sofos variantas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.