Minkštų baldų remontas

Minkšti baldai – tai nepakeičiamas namų interjero elementas. Jie suteikia namams jaukumo, patogumo. Tačiau laikui bėgant, minkšti baldai ne tik praranda savo išvaizdą, bet ir pradeda trūkinėti, deformuotis ar įgyja nemalonų kvapą.  Baldų remontas  ar atgaivinimas gali padėti atnaujinti senus baldus ir sutaupyti pinigų.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB "Minkštas ir minkštesnis Vidutinė rinkos kaina
Gaminame standartines ir individualias lovas.
Visuose miestuose
€ 499.00 - 1999.00
Prabangus biuras, MB Vidutinė rinkos kaina
MB, Prabangus biuras prekiauja kokybiškais, naudotais biuro baldais. Nepriekaištingai atnaujinę patvarius, skandinaviškus biuro baldus moderniai apstato tiek mažus tiek didelius biurus. Atnaujinę naudotus biuro baldus...
Visuose miestuose
€ 15.00/vnt
Itališkų baldų salonas siūlo platų minkštų baldų asortimentą.
Visuose miestuose
€ 100.00/vnt
TeddyWay Vidutinė rinkos kaina
Labai Didelių Žaislų Gamybą
Visuose miestuose
€ 35.00/vnt
UAB "SHTORM" Vidutinė rinkos kaina
Gaminame unikalius ir itin aukštos kokybės baldus Jūsų virtuvei, kambariui, biurui ir kitoms erdvėms. Mūsų specializacija – nestandartinių baldų gamyba. Funkcionalumas, dizainas, kokybė ir patogumas...
Vilniaus raj. (Maišiagala)
€ 10.00/vnt
UAB, Furniture masters Vidutinė rinkos kaina
Gaminame kušetes 80 cm, 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm pločio. Galimi ir nestandartiniai matmenys (standartinis ilgis 200cm, be papildomo mokesčio pagaminsime ir...
Vilniuje
€ 1.00/vnt
UAB Ausnė Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė vertinantiems skandinavišką dizainą, natūralumą, patogumą, bei komfortą siūlo įvairių sudėčių lovas, bei kušetes sodyboms, viešbučiams ar namams.
Šiauliuose
€ 1.00/vnt
UAB „Lonas" Vidutinė rinkos kaina
Mes siūlome Jums miegamojo lovas - dešimt muzikiniais terminais BOSS, SOPRANO, PIANO, FORTE, SONATINA, SONATA, CAPRICCIO, KANTATA, SOLO, KVARTA pavadintų lovų, dvylika aksesuarų (pagalvių, pufų,...
Jonavoje
€ 1.00/vnt
UAB, Verepas Vidutinė rinkos kaina
Gaminame praktiškus ir kokybiškus minkštus baldus, tinkančius tiek svetainės, tiek miegamojo interjerui. Gaminame tachtas, kanapas, miegamuosius fotelius, sofas, lovas, banketes, kurie puikiai dera svetainėje, miegamajam,...
Šiauliuose
€ 1.00/vnt
Moderni Erdvė Vidutinė rinkos kaina
Individualių vienetinių baldų projektavimas ir gamyba, baldų pardavimas. Gaminame minkštus ir korpusinius baldus.
Vilniuje (Antakalnis)
€ 1000.00/vnt

Atgaivinkite savo minkštus baldus mūsų patyrusių meistrų rankomis


Senų baldų atgaivinimo paslaugos gali būti naudingos dėl daugelio priežasčių. Pirmiausia, jos padeda išlaikyti senus baldus ir taip sutaupyti pinigų. Įsigiję naujus baldus, dažniausiai turime sumokėti daugiau, negu atgaivinimo paslaugų kaina. Be to, seni baldai dažnai yra unikalūs ir turi istoriją, todėl juos išmesti yra sunku emociniu požiūriu.

Antra, atgaivinimo paslaugos gali padėti panaikinti kenksmingus sveikatai faktorius, kuriuos sąlygoja seni baldai. Seni baldai dažnai kaupia dulkes, dulkių erkės ir kitus alergenus, kurie gali sukelti kvėpavimo takų sutrikimus ir kitas sveikatos problemas. Atgaivinimo paslaugos gali padėti išvalyti baldus nuo dulkių ir alergenų, ir taip padidinti namų saugumą ir higienines namų sąlygas.

Atgaivinimo paslaugų teikėjai siūlo skirtingus būdus atgaivinti minkštus baldus. Vienas iš būdų yra giluminis valymas, kuris gali padėti išvalyti baldus nuo dulkių ir nešvarumų. Šiuo būdu valant baldus naudojamas  aukšto slėgio siurblys, kuriuo galima pašalinti visus nešvarumus iš baldų.

Kitas atgaivinimo būdas yra remontas. Remontuojant baldus, atliekamas jų taisymas, pakeičiamos senos ar sugedusios detalės, ir taip atnaujinama baldų išvaizda ir funkcionalumas. Remontas gali būti naudingas, jei baldai turi daugybę mažų pažeidimų, tokių kaip įbrėžimai, skilimai, apmušalų įplyšimai.

Prieš remontuojant, atgaivinant baldus, svarbu išsiaiškinti jų būklę. Jei baldai yra per seni ar labai sugedę, atgaivinimas gali būti neefektyvus ir beprasmis. Taip pat reikia nuspręsti, koks atgaivinimo būdas geriausiai tinka tam tikriems baldams.

Be to, reikia atsižvelgti į tai, kiek laiko reikės atgaivinti baldus. Gali prireikti keletos dienų ar net savaičių, jei  yra būtinas baldų taisymas. Taigi, jei norite atgaivinti savo baldus, būkite pasirengę atiduoti juos į meistrų rankas ir palaukti, kol atgaivinimo procesas bus baigtas.


Išsaugokite savo mėgstamus minkštus baldus su mūsų kokybišku remontu


Minkšti baldai suteikia namams jaukumo ir komforto jausmą, tačiau jie gali  sulūžti ar sugestii dėl ilgalaikio naudojimo arba netinkamos priežiūros. Tai gali sukelti ne tik estetinę žalą, bet ir pakenkti baldų funkcionalumui. Jeigu jūsų minkšti baldai prarado savo pradinę formą ar sulūžo, nebūtina juos  išmesti ir pirkti naujus. Jūs galite išsaugoti savo mėgstamus baldus ir padaryti, kad jie atrodytų kaip nauji su mūsų kokybišku baldų remontu.

Mūsų meistrai siūlo aukštos kokybės baldų remonto paslaugas, kad jūsų minkšti baldai atrodytų kaip nauji. Mūsų specialistai yra profesionalūs ir turi  ilgametę patirtį remontuojant įvairius baldus, naudoja tik geriausias medžiagas ir įrankius, kad būtų užtikrinta, jog suremontuoti baldai atrodytų kaip nauji ir būtų dar ilgai naudojami .

Mūsų remonto paslaugų spektras yra platus ir apima gausybę remonto darbų. Mes galime pakeisti apmušalus - odą, apmušalo medžiagą kad ji atrodytų kaip nauja. Taip pat mes galime pakeisti sugedusias atramas, spyruokles ir kitas baldų dalis, kad būtų atkurtas baldų funkcionalumas. Mes taip pat galime pakeisti apmušalus arba pakeisti jų spalvą, kad baldai atitiktų jūsų naują interjero spalvą arba stilių.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.