Minkšti baldai

Minkšti baldai yra neatsiejama patogaus ir jaukaus gyvenimo dalis. Tačiau daugeliui žmonių kyla klausimas – kaip pasirinkti kokybiškus baldus, kurie ne tik atlaikytų laiko ir dažno naudojimų poveikį, bet ir puikiai derėtų su interjero stiliumi ir savo estetika keltų džiaugsmą kiekvienam namų šeimininkui.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB "Minkštas ir minkštesnis Vidutinė rinkos kaina
Gaminame standartines ir individualias lovas.
Visuose miestuose
€ 499.00 - 1999.00
Prabangus biuras, MB Vidutinė rinkos kaina
MB, Prabangus biuras prekiauja kokybiškais, naudotais biuro baldais. Nepriekaištingai atnaujinę patvarius, skandinaviškus biuro baldus moderniai apstato tiek mažus tiek didelius biurus. Atnaujinę naudotus biuro baldus...
Visuose miestuose
€ 15.00/vnt
Itališkų baldų salonas siūlo platų minkštų baldų asortimentą.
Visuose miestuose
€ 100.00/vnt
TeddyWay Vidutinė rinkos kaina
Labai Didelių Žaislų Gamybą
Visuose miestuose
€ 35.00/vnt
UAB "SHTORM" Vidutinė rinkos kaina
Gaminame unikalius ir itin aukštos kokybės baldus Jūsų virtuvei, kambariui, biurui ir kitoms erdvėms. Mūsų specializacija – nestandartinių baldų gamyba. Funkcionalumas, dizainas, kokybė ir patogumas...
Vilniaus raj. (Maišiagala)
€ 10.00/vnt
UAB, Furniture masters Vidutinė rinkos kaina
Gaminame kušetes 80 cm, 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm pločio. Galimi ir nestandartiniai matmenys (standartinis ilgis 200cm, be papildomo mokesčio pagaminsime ir...
Vilniuje
€ 1.00/vnt
UAB Ausnė Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė vertinantiems skandinavišką dizainą, natūralumą, patogumą, bei komfortą siūlo įvairių sudėčių lovas, bei kušetes sodyboms, viešbučiams ar namams.
Šiauliuose
€ 1.00/vnt
UAB „Lonas" Vidutinė rinkos kaina
Mes siūlome Jums miegamojo lovas - dešimt muzikiniais terminais BOSS, SOPRANO, PIANO, FORTE, SONATINA, SONATA, CAPRICCIO, KANTATA, SOLO, KVARTA pavadintų lovų, dvylika aksesuarų (pagalvių, pufų,...
Jonavoje
€ 1.00/vnt
UAB, Verepas Vidutinė rinkos kaina
Gaminame praktiškus ir kokybiškus minkštus baldus, tinkančius tiek svetainės, tiek miegamojo interjerui. Gaminame tachtas, kanapas, miegamuosius fotelius, sofas, lovas, banketes, kurie puikiai dera svetainėje, miegamajam,...
Šiauliuose
€ 1.00/vnt
Moderni Erdvė Vidutinė rinkos kaina
Individualių vienetinių baldų projektavimas ir gamyba, baldų pardavimas. Gaminame minkštus ir korpusinius baldus.
Vilniuje (Antakalnis)
€ 1000.00/vnt

Prabangių minkštų baldų gamyba


Pirma, verta atkreipti dėmesį į baldų pagrindą – tai yra, kaip yra pagamintas baldų rėmas. Gerai pagamintas rėmas užtikrina patikimą baldų tvirtumą ir stabilumą, o patogių ir patvarių medžiagų pasirinkimas suteikia patogumą ir funkcionalumą. Pavyzdžiui, geros kokybės baldų rėmas gali būti pagamintas iš tvirto medžio, o baldo detalės iš patvarios medžiagos, pvz., aukštos kokybės minkštos odos arba patikimos sintetinės medžiagos.

Antra, atsižvelgiant į baldų paskirtį, verta pasirinkti tinkamą spalvų ir dizaino sprendimą. Jei reikia sukurti interjerą, kuris skatintų atsipalaidavimą ir jaukumą, reikėtų rinktis šviesesnius atspalvius ir paprastą, tačiau estetišką dizainą. Tuo tarpu norint pasiekti modernų ir dinamišką interjerą, galima rinktis ryškius ir geometrinius sprendimus.

Trečia, reikia atkreipti dėmesį į baldų priežiūros ypatumus. Kiekvienas baldas reikalauja rūpestingos ir reguliarios priežiūros, o tai ypač aktualu, kai kalbame apie minkštus baldus. Pavyzdžiui, minkštos odos baldus reikia reguliariai apdoroti specialiais preparatais, kurie ne tik valo, bet ir atstato odos savybes.


Minkštų baldų gamyba pagal individualius užsakymus


Minkšti baldai pagal individualius užsakymus tampa vis populiaresni. Tokie baldai siūlo daugiau privalumų palyginti su masinės gamybos baldais, o medžiagos parenkamos tokios, kad atitiktų kiekvieno kliento reikalavimus.

Minkštų baldų gamyba pagal individualius užsakymus gali atrodyti kaip ilgas ir brangus procesas, bet jis vertas laiko ir pinigų investicijų. Tokio tipo baldai gali tapti gera investicija jūsų namų interjero kokybei, o jų atsparumas ir ilgaamžiškumas gali sumažinti ilgalaikes baldų pirkimo išlaidas.

Minkštų baldų gamybos technologija yra plėtojama jau daugybę metų. Gamybos procesas apima daugybę etapų, pradedant nuo baldų karkaso kūrimo iki apmušalų ir dekoratyvinių elementų pasirinkimo ir gamybos.

Minkštų baldų gamybos pagal individualius užsakymus procese labai svarbu apsibrėžti baldų konstrukciją ir dizainą. Šiuo etapu atsižvelgiama į kliento norus, interjero stilių erdvę ir funkcionalumą. Baldai gali būti pagaminti įvairių dydžių ir formų, ir jų dizainas gali būti pritaikytas kliento individualiems poreikiams.

Dar vienas svarbus minkštų baldų gamybos aspektų yra medžiagų pasirinkimas. Klientams suteikiama galimybė pasirinkti iš daugybės medžiagų, įskaitant įvairių spalvų ir tekstūrų audinius, odą, ekologiškas medžiagas ir kt. Medžiagos pasirenkamos atsižvelgiant į kliento poreikius, dizainą ir interjero stilių.

Viena iš kokybiškų baldų pasirinkimo galimybių – prabangių minkštų baldų gamyba. Lietuvoje ši sritis vystosi labai dinamiškai, o baldų gamintojų įmonės siūlo įvairiausio dizaino ir spalvų sprendimus. Tačiau kaip pasirinkti geriausius baldus, kad būtų patogu ne tik sėdint, bet ir ilsintis, o svarbiausia – kad baldų kokybė nepasikeistų ilgą laiką?


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.