Kalėdos – tai ypatingas laikotarpis, kai širdyje visi jaučia džiaugsmą, šilumą ir meilę. Norėdami sugauti šios magiškos atmosferos akimirkas, vis daugiau žmonių renkasi daryti Kalėdines fotosesijas. Tai puiki galimybė ne tik išsaugoti šventinį grožį, bet ir sukurti nuostabius prisiminimus su šeima ar draugais.

Kalėdinės fotosesijos

Fotografija yra galingas būdas išsaugoti ypatingas akimirkas ir prisiminti jas amžinai. Nesvarbu, ar tai yra ypatinga šventė, šeimos susitikimas ar verslo renginys, profesionalios fotografijos paslaugos gali padėti jums užfiksuoti šias akimirkas nuostabiu būdu.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Ilona Kuliešienė Vidutinė rinkos kaina
Asmeninė sezoninė fotosesija mieste, arba jaukioje aplinkoje. Renkamės kelias lokacijas, kuriose pagal oro salygas ir dienos metą išgaunamos nuostabios nuotraukos.
Kaune
€ 100.00 - 250.00
Pegasus artis Vidutinė rinkos kaina
Ar norėtumėte įsiamžinti klasikinėje, ar teminėje fotosesijoje – neįmanomų užduočių mums nėra, todėl patenkinsime net reikliausio kliento lūkesčius – fotografuojame ir filmuojame Jums!
Visuose miestuose
€ 50.00/val
Fotografas Robertas Vidutinė rinkos kaina
Jūsų įsimintina šventė beldžiasi į duris? Profesionalus fotografas, įsiklausantis į jūsų norus ir pasiūlymus, turintis ilgalaikę fotografavimo patirtį, pastebintis bei užfiksuojantis smulkiausias jūsų šventės akimirkas...
Klaipėdoje (Senamiestis)
€ 60.00/val
R.L. studija Vidutinė rinkos kaina
VESTUVIŲ FOTOGRAFAVIMAS. Nuotraukų skaičius neribojamas. Jaunieji gauna originalų apipavidalintą kompaktinį diską su atrinktomis, retušuotomis nuotraukomis, pagamintą stilingą fotoknygą (21x30 dydžio) ir trumpą vestuvinį fotofilmuką.) KRIKŠTYNŲ...
Plungėje
€ 30.00/val
IGORIS Vidutinė rinkos kaina
Studijoje kuriamos režisuotos fotografijos: portretai,jaunųjų ar viso pulko grupinės nuotraukos.Fotografas parenka tinkamą foną, romantiškus atributus. Reportažinę fotografiją vestuvininkai renkasi rečiausiai.Pasirinkus tokį vestuvių įamžinimo būdą,vestuvių fotografas...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
DARIUS Vidutinė rinkos kaina
Fotografo paslaugos: Fotografo paslaugos nuo 5h iki visos dienos; Ne mažiau 300 koreguotų nuotraukų; Fotografavimas iki 00:30 val.; DVD diskai su nuotraukomis; Fotofilmai; Išsamios konsultacijos...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Fotografuoju nuo asmeninių fotosesijų iki vestuvių :)
Panevėžyje
€ 10.00/val
BASA media Vidutinė rinkos kaina
Jums siūlome Įamžinti įvairias progas, asmenines režisuotas fotosesijas, reportažinę, studijinę fotografiją, konsultacijas šventės ar renginio organizavimo klausimais.
Visuose miestuose
€ 100.00/val
Įamžinsime vienos iš svarbiausios Jūsų šventinės dienos akimirkas ar užsisakysite asmeninę fotosesiją sau, ar padovanosite savo mylimam žmogui, mūsų padarytos meninės nuotraukos papildys Jūsų albumą...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Fotografas Nerijus Šabanauskas Vidutinė rinkos kaina
Renginių, vakarėlių, klube ir kt. fotografavimas. Asmeninė, poros, šeimos fotosesija fotografuojama – mieste, gamtoje, fotostudijoje arba kitoje Jūsų pasirinktoje vietoje. Žymės: fotosesijos, fotografas Nerijus Sabanauskas,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Kalėdinės fotosesijos - kodėl verta ją atlikti?


Kalėdinės fotosesijos yra ne tik puikus būdas įamžinti šventinę nuotaiką, bet ir originalus dovanų pasirinkimas artimiesiems. Kodėl verta pasirinkti Kalėdines fotosesijas?

Magiškos atmosferos įamžinimas: Kalėdų laikotarpis skleidžia ypatingą džiaugsmo ir šilumos jausmą. Kalėdinėse nuotraukose tai gali būti įamžinta ir būti išsaugota visam laikui.

Originali dovana artimiesiems: Nuotraukos su šeima ar draugais yra nuostabi dovanų idėja. Jos ne tik asmeniškos, bet ir turės didelę sentimentalią vertę.

Kuriamo vizualumo grožis: Profesionalus fotografas sugeba sugauti jūsų šventinio pasiruošimo detalių grožį. Šviesos žaidimai ir kompozicija sukuria nepakartojamą vizualumą.

Prisiminimai amžiams: Nuotraukos yra puikus būdas prisiminti šventinius metus ateityje. Peržiūrint fotosesijos kadrus, prisiminimai ir emocijos vėl atgyja.


Kalėdinės fotosesijos - kaip vyksta ir ko tikėtis?


Kalėdinė fotosesija prasideda nuo pasiruošimo. Fotografui pasiruoškite kelias šventines sukneles, aprangas arba teminius drabužius. Taip pat galite pasirinkti tinkamą fono vietą – gali būti jūsų namų šeimos valgomasis su eglute ar lauke apsnigta parko vieta.

Nuotraukų sesija. Fotografas sukuria šiltą ir draugišką atmosferą, kad visi jaustųsi patogiai. Fotosesija dažniausiai vyksta natūralioje aplinkoje, kad būtų sugautas šventinis nuotaikos pobūdis. Fotografui rūpi ne tik pozos, bet ir emocijos bei natūralus spontaniškumas.

Kūrybinis procesas. Po fotosesijos prasideda kūrybinis procesas. Fotografai pasirenka geriausias nuotraukas, kurios vėliau bus apdorotos. Tai gali apimti spalvų korekciją, šviesos balansą ir kitus redagavimo žingsnius, siekiant suteikti nuotraukoms ypatingo grožio.

Galutiniai rezultatai. Gavę nuotraukas, galėsite pasirinkti geriausias kadrus ir susidaryti nuostabią nuotraukų kolekciją. Nuotraukos gali būti atspausdintos, padaryti šeimos albumai arba pasidalinta su draugais ir artimaisiais socialinėse tinklaraščio platformose.


Kalėdinės fotosesijos kaina


Kalėdinės fotosesijos kaina gali labai skirtis priklausomai nuo paslaugų teikėjo, fotosesijos trukmės, vietos bei kitų veiksnių. Vidutiniškai Lietuvoje Kalėdinės fotosesijos kaina gali svyruoti nuo 100 iki 300 eurų. Tai gali apimti pasiruošimą, nuotraukų sesiją, redagavimą bei galutinių nuotraukų pateikimą.


Kalėdinės fotosesijos paslaugos


Kalėdinės fotosesijos paslaugos gali apimti įvairius elementus, kad patirtis būtų nepakartojama:

Profesionalaus fotografo paslaugos: Patyręs fotografas sugeba sukurti nuotraukas, kurios atspindi jūsų šventinį grožį.

Nuotraukų redagavimas: Paslaugos dažnai apima nuotraukų redagavimą, kuris suteiks nuotraukoms ypatingą vizualumą.

Nuotraukų spausdinimas: Galite pasirinkti atspausdinti nuotraukas, sukurdami ilgalaikį prisiminimą.

Skaitmeninė nuotraukų kopija: Gavę skaitmenines nuotraukų kopijas, galėsite jomis dalintis su draugais ir artimaisiais per socialinius tinklus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.