Nekilnojamo turto fotografavimas yra esminė sėkmingo turto pardavimo ar nuomos proceso dalis. Aukštos kokybės nuotraukos padeda perteikti turto grožį, būklę ir privalumus potencialiems klientams. Profesionalūs fotografai ne tik įamžina turto išvaizdą, bet ir padeda ją išryškinti, padidinant galimybes sėkmingai transakcijai.

Nekilnojamo turto fotografavimas yra iššūkis, kurį verta įveikti, norint pasiekti gerų rezultatų. Tai investicija į sėkmingą turto pardavimą ar nuomą, todėl verta pasirinkti patyrusius ir profesionalius fotografus, kurie supranta šio proceso subtilumus.


Nekilnojamo turto fotografavimas

Fotografija yra galingas būdas išsaugoti ypatingas akimirkas ir prisiminti jas amžinai. Nesvarbu, ar tai yra ypatinga šventė, šeimos susitikimas ar verslo renginys, profesionalios fotografijos paslaugos gali padėti jums užfiksuoti šias akimirkas nuostabiu būdu.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Saumantas Sem Žema rinkos kaina
Fotografuoju NT objektus iki 8K UHD 8064x6048 raiškos (vertikalaus ir horizontalaus formfaktoriaus) arba trumpus filmukus iki 4k raiškos Nuotraukos kokybė galima iki 8K UHD 8064x6048...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 25.00 - 45.00
€ 6.00 - 300.00
Justė Vidutinė rinkos kaina
Sustabdyta akimirka, pripildyta istorijos bei jausmo. Tai prisiminimai, kurie išliks amžinai.
Visuose miestuose
€ 30.00/val
virtual360 Vidutinė rinkos kaina
Google Street View Verslui • Virtualaus turo pagalba Google technologijos perkels Jūsų verslą į kompiuterius, planšetinius bei telefonus. • Jūsų reitingas pakils paieškos sistemoje. •...
Visuose miestuose
€ 150.00/val
Fotografas Robertas Vidutinė rinkos kaina
Jūsų įsimintina šventė beldžiasi į duris? Profesionalus fotografas, įsiklausantis į jūsų norus ir pasiūlymus, turintis ilgalaikę fotografavimo patirtį, pastebintis bei užfiksuojantis smulkiausias jūsų šventės akimirkas...
Klaipėdoje (Senamiestis)
€ 60.00/val
Aero Fotografija Vidutinė rinkos kaina
Fotografavimas. Nuotraukos yra 14 megapikselių ir pateikiamos .JPG bei RAW .DNG formatais. Esant pageidavimui nuotraukas retušuojame.
Visuose miestuose
€ 45.00/val
MB "Skaidronas" Vidutinė rinkos kaina
Pažangios vaizdo stabilizavimo platformos bei aukštos raiškos kameros užtikrina aukščiausios kokybės nuotraukas. Filmavimas bei fotografavimas pasitelkiant dronus yra aktualus įvairiose sferose – tiek kino industrijoje...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
MB “Baltijos rinkodara” Vidutinė rinkos kaina
Atliekame aukštos kokybės fotogafavimą iš oro. Fotografuojame iš giroskopais stabilizuoto radijo bangomis valdomo aparato. Fotografuoti iš oro reikia specialios technikos. Įprastas vaizdas dažnai neparodo objekto...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
AirCam Vidutinė rinkos kaina
Mes galime fotografuoti praktiškai visur ir už protingą kainą. Platformos keliamosios galios pakanka dSLR tipo fotoaparatų kėlimui į orą. Pakaba laikanti foto arba video kameras...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
3DREKLAMA.LT Vidutinė rinkos kaina
Fotografuojame iš paukščio skrydžio (su radijo bangomis valdomu lėktuvėliu). Fotografuojame ir sudarinėjame virtualius turus. Virtualus turas, tai egzistuojančios vietos simuliacija, įprastai sukurta iš fotografijų arba...
Kaune
€ 20.00/val

Nekilnojamo turto fotografavimas - kodėl reikalingas?


Nekilnojamo turto fotografavimas yra neatsiejama nekilnojamojo turto pardavimo ir nuomos proceso dalis. Kaip sakoma, nuotraukos vertos daugiau nei tūkstantis žodžių, o šiuo atveju, jos padeda išreikšti turto grožį, būklę ir privalumus. Tai taip pat yra pirmoji įspūdžio galimybė potencialiems pirkėjams ar nuomininkams. Kiekvienas nori matyti aiškias, aukštos kokybės nuotraukas, kurios perteikia nekilnojamojo turto privalumus.


Nekilnojamo turto fotografavimas - kaip vyksta?


Nekilnojamo turto fotografavimo procesas yra tikras menas, kuris reikalauja profesionalumo ir dėmesio detalėms. Fotografas atvyksta į vietą su profesionalia įranga, tinkama apšvietimu ir objektyvais. Visas fotografavimo procesas apima:

Planavimą ir pasiruošimą: Fotografas apžiūri nekilnojamąjį turtą ir planuoja geriausius rakursus bei nuotraukų kompoziciją.

Apšvietimą ir dizainą: Fotografuoja naudoja tinkamą apšvietimą, norėdamas pažymėti turto privalumus ir savybes. Kai kuriais atvejais, profesionalus dizaineris gali padėti sukurti patrauklią erdvės atmosferą.

Nuotraukų darymą: Fotografas nuotraukas gaudo iš skirtingų kampų ir rakursų, siekdamas perteikti turto erdvę ir ypatybes.

Nuotraukų redagavimą: Fotografai gali atlikti minimalų redagavimą, kad būtų pabrėžti svarbūs aspektai ir pašalinti smulkūs trūkumai.

Nuotraukų pateikimą: Galutinės nuotraukos yra pateikiamos klientui, kad jis galėtų pasirinkti norimus kadrus.


Nekilnojamo turto fotografavimo kaina


Nekilnojamo turto fotografavimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant nekilnojamojo turto dydį, fotografavimo vietą ir paslaugų apimtį. nuotrauką. Nors tai gali atrodyti kaip investicija, aukštos kokybės nuotraukos gali padidinti turto vertę ir greičiau pritraukti potencialius pirkėjus ar nuomininkus.


Nekilnojamo turto fotografavimo paslaugos


Profesionalūs nekilnojamo turto fotografai teikia įvairias paslaugas, kad atitiktų skirtingus klientų poreikius. Šios paslaugos apima:

Kadrų apšvietimas: Fotografai gali pateikti nuotraukas su profesionaliu apšvietimu ir skirtingais kampais, išryškindami kiekvieną kambarį.

Aukštos rezoliucijos nuotraukos: Aukštos rezoliucijos nuotraukos suteikia potencialiems klientams galimybę matyti kiekvieną detalę ir savybę.

Interjero dizaino išryškinimas: Fotografai gali perteikti ne tik turto išvaizdą, bet ir interjero dizainą bei funkcionalumą.

Virtualūs turai: Kai kurie fotografai teikia virtualių turų paslaugas, leidžiančias potencialiams klientams naršyti turtą internetu kaip tiesioginėje apžiūroje.

Nuotraukų Redagavimas: Fotografai gali atlikti nuotraukų redagavimą, siekiant pašalinti smulkias trūkumus ir išryškinti privalumus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.