Modelio foto porfolio - kviečiame apsidairyti po mūsų sistemoje užsiregistravusių teikėjų pasiūlymus ir išsirinkti sau tinkamiausią variantą. O jei savo darbams tinkamo paslaugų teikėjo rasti nepavyks, spustelkite viršuje, dešinėje pusėje esantį mygtuką ĮKELTI UŽDUOTĮ ir vos per kelias minutes suformuokite konkrečią užduotį, o tada teikėjai patys su Jumis susisieks su pasiūlymu

Modelio foto porfolio

Fotografija yra galingas būdas išsaugoti ypatingas akimirkas ir prisiminti jas amžinai. Nesvarbu, ar tai yra ypatinga šventė, šeimos susitikimas ar verslo renginys, profesionalios fotografijos paslaugos gali padėti jums užfiksuoti šias akimirkas nuostabiu būdu.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Paulius Ščiučka Vidutinė rinkos kaina
Įamžinkite gyvenimo akimirkas su profesionaliu fotografu! Teikiu aukštos kokybės fotografijos paslaugas šventėms, šeimyninėms akimirkoms, verslo renginiams ir daugeliui kitų ypatingų progų. Kiekvienas kadras - tai...
Kaune
€ 35.00 - 60.00/val
Ilona Kuliešienė Vidutinė rinkos kaina
Asmeninė sezoninė fotosesija mieste, arba jaukioje aplinkoje. Renkamės kelias lokacijas, kuriose pagal oro salygas ir dienos metą išgaunamos nuostabios nuotraukos.
Kaune
€ 100.00 - 250.00
Justė Vidutinė rinkos kaina
Sustabdyta akimirka, pripildyta istorijos bei jausmo. Tai prisiminimai, kurie išliks amžinai.
Visuose miestuose
€ 30.00/val
Pegasus artis Vidutinė rinkos kaina
Ar norėtumėte įsiamžinti klasikinėje, ar teminėje fotosesijoje – neįmanomų užduočių mums nėra, todėl patenkinsime net reikliausio kliento lūkesčius – fotografuojame ir filmuojame Jums!
Visuose miestuose
€ 50.00/val
Fotografas Robertas Vidutinė rinkos kaina
Jūsų įsimintina šventė beldžiasi į duris? Profesionalus fotografas, įsiklausantis į jūsų norus ir pasiūlymus, turintis ilgalaikę fotografavimo patirtį, pastebintis bei užfiksuojantis smulkiausias jūsų šventės akimirkas...
Klaipėdoje (Senamiestis)
€ 60.00/val
aaphoto.eu Vidutinė rinkos kaina
Fotografuojame fotosesijas studijoje, gamtoje, Jūsų norimoje aplinkoje. Dideles, bei mažas šeimos šventes. Taip pat ir renginius, nuostabias Jūsų gyvenimo akimirkas. Jau daugiau, kaip penkis metus...
Kaune (Aleksotas)
€ 70.00/val
R.L. studija Vidutinė rinkos kaina
VESTUVIŲ FOTOGRAFAVIMAS. Nuotraukų skaičius neribojamas. Jaunieji gauna originalų apipavidalintą kompaktinį diską su atrinktomis, retušuotomis nuotraukomis, pagamintą stilingą fotoknygą (21x30 dydžio) ir trumpą vestuvinį fotofilmuką.) KRIKŠTYNŲ...
Plungėje
€ 30.00/val
JEVGENIJ Vidutinė rinkos kaina
Fotografas - vaizdo operatorius jums siūlo: asmeninės, vestuvines, vaikų fotosesijos ir ne tik. Įamžinkite gimtadienius, mergvakarius, krikštynas ir kitas šventes arba tiesiog užsakykite fotosesiją kaip...
Visuose miestuose
€ 35.00/val
VIRGILIJUS Vidutinė rinkos kaina
Vestuvių ir kitų švenčių fotografavimas. Nuotraukų atrinkimas, koregavimas, montažas, stilizacija, foto filmo sudarymas, foto studija..
Visuose miestuose
€ 1.00/val
AUDRIUS Vidutinė rinkos kaina
Siurrealistinis bei originalus akimirkų įamžinimas ar jų kūrimas. Foto darbuose stengiuosi iš esamos aplinkos išspausti kuo nurautesnes idėjas, kad po metų ar kitų žiūrint į...
Kaune
€ 1.00/val

Fotografijos paslaugos - kodėl verta jas pasirinkti?


Profesionalios fotografijos paslaugos Lietuvoje suteikia daugybę privalumų, kurie gali pagerinti jūsų ypatingų akimirkų išsaugojimo kokybę. Štai keletas priežasčių, kodėl verta pasirinkti fotografijos paslaugas:

Profesionalumas ir patirtis: Profesionalūs fotografas turi žinių ir patirties, kaip tinkamai nustatyti apšvietimą, kadrą ir kompoziciją, kad gautumėte puikias nuotraukas. Jų žinios padės atspindėti jūsų įvykio esmę ir emocijas.

Aukštos kokybės nuotraukos: Fotografai naudoja aukštos kokybės įrangą, kad gautų aiškias, ryškias ir detalias nuotraukas. Tai užtikrina, kad jūsų prisiminimai išliks ne tik dėl turinio, bet ir dėl jų estetinės vertės.

Kūrybiškumas: Profesionalūs fotografai gali pasiūlyti kūrybiškus požiūrius ir idėjas, kaip geriausiai perteikti jūsų įvykio atmosferą ir nuotaiką nuotraukose.

Laiko taupymas: Pasitikėdami profesionaliais fotografais galite būti tikri, kad jūsų akimirkos bus užfiksuotos tinkamai ir kokybiškai. Tai leis jums atsipalaiduoti ir mėgautis įvykiu, žinodami, kad fotografavimą tvarko profesionalas.

Specializuotos paslaugos: Skirtingi fotografai gali specializuotis įvairiose srityse, tokiose kaip vestuvių fotografija, portretai, kraštovaizdžio fotografija ir kt. Tai leidžia jums rasti specialistą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.


Fotografijos paslaugos - kaip išsirinkti tinkantį specialistą?


Pasirinkti tinkamą fotografijos paslaugų specialistą yra svarbus žingsnis, siekiant gauti puikias nuotraukas ir išsaugoti ypatingus momentus. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti:

Naršykite internete: Kiekvienas profesionalus fotografas turėtų turėti savo internetinį portfelį arba galeriją. Peržiūrėkite jų darbus, kad pamatytumėte, ar jų stilius ir požiūris atitinka tai, ko ieškote.

Skaitykite atsiliepimus: Skirkite laiko peržiūrėti ankstesnių klientų atsiliepimus. Tai gali suteikti jums supratimą apie fotografo profesionalumą, komunikaciją ir paslaugų kokybę.

Susitikite asmeniškai: Susitikimas su fotografu asmeniškai gali padėti jums geriau jį pažinti ir sužinoti apie jo darbo metodiką bei paslaugas.

Aptarkite išankstinius kriterijus: Aptarkite su fotografu detalius kriterijus, tokius kaip datą, vietą, laiką ir numatytą darbų apimtį. Taip užtikrinsite, kad supratote vienas kitą.


Fotografijos paslaugų kaina


Fotografijos paslaugų kaina gali labai skirtis priklausomai nuo daugybės veiksnių, įskaitant fotografų patirtį, paslaugų tipą, darbų apimtį ir reikiamą nuotraukų skaičių. Vidutiniškai Lietuvoje fotografijos paslaugos gali kainuoti nuo 100 iki 500 eurų už valandą.

Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, kas įeina į kainą. Kai kurie fotografo pasiūlymai gali apimti tik fotografavimą, o kiti - nuotraukų redagavimą, spausdinimą ir net albumų gamybą. Prieš pasirenkant fotografijos paslaugas, visada išsiaiškinkite, kas įeina į kainą ir ar yra papildomų mokesčių.


Fotografijos paslaugos pigiau


Jei norite sutaupyti fotografijos paslaugų sąnaudas, yra keletas strategijų, kurios gali būti naudingos.

Vienas iš būdų sutaupyti yra pasirinkti trumpesnį fotografavimo laiką. Susikoncentruokite tik į svarbiausius momentus, kad sumažintumėte bendras paslaugų sąnaudas.

Grupinės nuotraukos: Jei planuojate šeimos šventę ar kitą renginį, kur dalyvaus daug žmonių, galite pasiūlyti dalyviams prisidėti prie paslaugų sąnaudų. Tai gali būti efektyvus būdas pasidalinti išlaidomis.

Pasirinkite mažiau redagavimo: Kai kurie fotografas siūlo skirtingus nuotraukų redagavimo lygius. Pasirinkdami mažiau sudėtingą redagavimo lygį, galite sumažinti paslaugų sąnaudas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.