Baldų fotografavimas - kviečiame apsidairyti po mūsų sistemoje užsiregistravusių teikėjų pasiūlymus ir išsirinkti sau tinkamiausią variantą. O jei savo darbams tinkamo paslaugų teikėjo rasti nepavyks, spustelkite viršuje, dešinėje pusėje esantį mygtuką ĮKELTI UŽDUOTĮ ir vos per kelias minutes suformuokite konkrečią užduotį, o tada teikėjai patys su Jumis susisieks su pasiūlymu

Baldų fotografavimas

Fotografija yra galingas būdas išsaugoti ypatingas akimirkas ir prisiminti jas amžinai. Nesvarbu, ar tai yra ypatinga šventė, šeimos susitikimas ar verslo renginys, profesionalios fotografijos paslaugos gali padėti jums užfiksuoti šias akimirkas nuostabiu būdu.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
€ 6.00 - 300.00
Justė Vidutinė rinkos kaina
Sustabdyta akimirka, pripildyta istorijos bei jausmo. Tai prisiminimai, kurie išliks amžinai.
Visuose miestuose
€ 30.00/val
Fotografas Robertas Vidutinė rinkos kaina
Jūsų įsimintina šventė beldžiasi į duris? Profesionalus fotografas, įsiklausantis į jūsų norus ir pasiūlymus, turintis ilgalaikę fotografavimo patirtį, pastebintis bei užfiksuojantis smulkiausias jūsų šventės akimirkas...
Klaipėdoje (Senamiestis)
€ 60.00/val
UAB "TISENA" DIZAINAS Vidutinė rinkos kaina
Reklaminė, meninė ir reportažinė fotografija. Fotografuojame savo studijoje arba Jūsų pageidaujamoje erdvėje, nusivežant į vietą specialią įrangą.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
MB Fotostudija "DGfotografija" Vidutinė rinkos kaina
Vestuvių fotografė. Profesionali fotostudija Vilniuje.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Agnė Klimavičiūtė Vidutinė rinkos kaina
Meninė fotografija visoms progoms. Vestuvių, krikštynų, įmonių vakarėlių, asmeninės fotosesijos, gimtadienių, mergvakarių bei bernvakarių fotosesijos. Taip pat foto filmai, foto knygos.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Fotografė Dovilė Čižaitė Vidutinė rinkos kaina
Vestuvių, krikštynų ir kitų švenčių fotografavimas. Režisuotos ir reportažinės fotosesijos - šeimoms, mažyliams, besilaukiančioms mamytėms. Dovanų čekis, fotografavimo kursai, fotoknygos. Fotosesijos vyksta visoje Lietuvoje ir...
Visuose miestuose
€ 30.00/val
Agnė Klimavičiūtė Vidutinė rinkos kaina
- www.fotosvente.lt -Siūlau Jums kokybiškas fotografijos paslaugas: krikštynų šventės įamžinimą, asmeninę fotosesiją, interjero fotografavimą, bernvakarių-mergvakarių fotosesijas ir ką tik sugalvosite! Stengsiuosi užfiksuoti akimirkas taip, kad...
Visuose miestuose
€ 15.00/val
Konstantinas Vidutinė rinkos kaina
Fotografuojame vestuves, renginius, šventes, gimtadienius, vaikus, krikštynas, šeimas, šventes, gimtadienius, fotosesijos. Visoje Lietuvoje. Taip pat retušuojame senas ir naujas fotografijas. Iš nuotraukų sukuriame koliažą arba...
Visuose miestuose
€ 50.00/val
Dovilė Vidutinė rinkos kaina
Šeimos švenčių fotografavimas: Vestuvės, krikštynos, mergvakariai, bernvakariai, gimtadieniai, giminių susitikimai ir t.t. Fotosesijos: šeimos, nėščiųjų, poros, vaikų, asmeninės fotosesijos Įmonių vakarėliai, renginiai (dirbame su verslo...
Visuose miestuose
€ 0.29/val

Fotografijos paslaugos - kodėl verta jas pasirinkti?


Profesionalios fotografijos paslaugos Lietuvoje suteikia daugybę privalumų, kurie gali pagerinti jūsų ypatingų akimirkų išsaugojimo kokybę. Štai keletas priežasčių, kodėl verta pasirinkti fotografijos paslaugas:

Profesionalumas ir patirtis: Profesionalūs fotografas turi žinių ir patirties, kaip tinkamai nustatyti apšvietimą, kadrą ir kompoziciją, kad gautumėte puikias nuotraukas. Jų žinios padės atspindėti jūsų įvykio esmę ir emocijas.

Aukštos kokybės nuotraukos: Fotografai naudoja aukštos kokybės įrangą, kad gautų aiškias, ryškias ir detalias nuotraukas. Tai užtikrina, kad jūsų prisiminimai išliks ne tik dėl turinio, bet ir dėl jų estetinės vertės.

Kūrybiškumas: Profesionalūs fotografai gali pasiūlyti kūrybiškus požiūrius ir idėjas, kaip geriausiai perteikti jūsų įvykio atmosferą ir nuotaiką nuotraukose.

Laiko taupymas: Pasitikėdami profesionaliais fotografais galite būti tikri, kad jūsų akimirkos bus užfiksuotos tinkamai ir kokybiškai. Tai leis jums atsipalaiduoti ir mėgautis įvykiu, žinodami, kad fotografavimą tvarko profesionalas.

Specializuotos paslaugos: Skirtingi fotografai gali specializuotis įvairiose srityse, tokiose kaip vestuvių fotografija, portretai, kraštovaizdžio fotografija ir kt. Tai leidžia jums rasti specialistą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.


Fotografijos paslaugos - kaip išsirinkti tinkantį specialistą?


Pasirinkti tinkamą fotografijos paslaugų specialistą yra svarbus žingsnis, siekiant gauti puikias nuotraukas ir išsaugoti ypatingus momentus. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti:

Naršykite internete: Kiekvienas profesionalus fotografas turėtų turėti savo internetinį portfelį arba galeriją. Peržiūrėkite jų darbus, kad pamatytumėte, ar jų stilius ir požiūris atitinka tai, ko ieškote.

Skaitykite atsiliepimus: Skirkite laiko peržiūrėti ankstesnių klientų atsiliepimus. Tai gali suteikti jums supratimą apie fotografo profesionalumą, komunikaciją ir paslaugų kokybę.

Susitikite asmeniškai: Susitikimas su fotografu asmeniškai gali padėti jums geriau jį pažinti ir sužinoti apie jo darbo metodiką bei paslaugas.

Aptarkite išankstinius kriterijus: Aptarkite su fotografu detalius kriterijus, tokius kaip datą, vietą, laiką ir numatytą darbų apimtį. Taip užtikrinsite, kad supratote vienas kitą.


Fotografijos paslaugų kaina


Fotografijos paslaugų kaina gali labai skirtis priklausomai nuo daugybės veiksnių, įskaitant fotografų patirtį, paslaugų tipą, darbų apimtį ir reikiamą nuotraukų skaičių. Vidutiniškai Lietuvoje fotografijos paslaugos gali kainuoti nuo 100 iki 500 eurų už valandą.

Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, kas įeina į kainą. Kai kurie fotografo pasiūlymai gali apimti tik fotografavimą, o kiti - nuotraukų redagavimą, spausdinimą ir net albumų gamybą. Prieš pasirenkant fotografijos paslaugas, visada išsiaiškinkite, kas įeina į kainą ir ar yra papildomų mokesčių.


Fotografijos paslaugos pigiau


Jei norite sutaupyti fotografijos paslaugų sąnaudas, yra keletas strategijų, kurios gali būti naudingos.

Vienas iš būdų sutaupyti yra pasirinkti trumpesnį fotografavimo laiką. Susikoncentruokite tik į svarbiausius momentus, kad sumažintumėte bendras paslaugų sąnaudas.

Grupinės nuotraukos: Jei planuojate šeimos šventę ar kitą renginį, kur dalyvaus daug žmonių, galite pasiūlyti dalyviams prisidėti prie paslaugų sąnaudų. Tai gali būti efektyvus būdas pasidalinti išlaidomis.

Pasirinkite mažiau redagavimo: Kai kurie fotografas siūlo skirtingus nuotraukų redagavimo lygius. Pasirinkdami mažiau sudėtingą redagavimo lygį, galite sumažinti paslaugų sąnaudas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.