Šiltinimas Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Glueporas Vidutinė rinkos kaina
Naudojant technologiją „GluePoras“ oro tarpo šiltinimui reikalinga speciali technika. Tai galingas kompresorius, kuris įpurškia polistireno granules į oro tarpą tarp mūro ir išorinių ar vidinių...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
UAB, Josuvė Vidutinė rinkos kaina
Šildome sienų oro tarpus krilamino putomis. Krilamino putos „ICSO Chemikal Productions“ yra tinkamos naudoti gyvenamųjų namų statybose - ekologiškai švarios ir teigiamai įvertintos dėl poveikio...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, RESIKONA Vidutinė rinkos kaina
Šiltiname pastatus tiek naujai statomus, tiek ir senos statybos ( kurių šiluminė izoliacija yra sukritusi ar sudūlėjusi) ir turinčius ne mažesnį kaip 2 cm oro...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB „Aginė“ Vidutinė rinkos kaina
Sienų oro tarpų užpildymui gali būti naudojamos įvairios medžiagos, tačiau mes Jums siūlome geriausią. Priešingai nei birios šiltinimo medžiagos, tokios kaip susmulkinta vata ar polistirolo...
Visuose miestuose
€ 4.46/m2
UAB Termona Vidutinė rinkos kaina
Aminoplasto puta - puiki priemonė šiltinti senus pastatus, kurių sienose paliktas 2 cm ir didesnis oro tarpas arba kurių šiluminė izoliacija yra sukritusi ar sudūlėjusi....
Visuose miestuose
€ 4.46/m2
Poliuretano putomis šiltiname gyvenamuosius mūrinius bei medinius namus ir visas jų dalis iš vidaus ir lauko, o ypač sandariai užpildome sienų oro tarpus. Poliuretano putos...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB "Raidenis" Vidutinė rinkos kaina
Sienų su tuščiu oro tarpu šiltinimas naudojant poringą termoizoliacinę medžiagą kuri yra gaminama pagal danišką technologiją. Šiomis termoputomis galima apšiltinti senos ir naujos statybos pastatus...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB „KALGA" Vidutinė rinkos kaina
Šiltiname iš vidaus ir lauko įvairios paskirties pramoninius pastatus bei medinius ir mūrinius gyvenamuosius namus ir visas jų dalis nuo pamatų iki stogų imtinai. Pagrindinės...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
TERMMAX Vidutinė rinkos kaina
Šiltiname įvairaus tipo pastatus poliuretano putomis. Pritaikome putas pagal kliento poreikius ir pagal pastato tipą: putos pamatams, vamzdžiams, rūsiui, sienoms iš lauko, sienoms iš vidaus,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, Efima Vidutinė rinkos kaina
MES ŠILTINAME BIRIA VATA: PERDANGAS; ORO TARPUS; STOGUS (naujus ir senus); REMONTUOJAMAS AR GYVENAMAS PATALPAS; KARKASINIUS ar SKYDINIUS NAMUS; MEDINIUS NAMUS; KLINKERIŲ APDAILOS NAMUS; PASYVIUS...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Šiltinimo privalumai: kodėl verta investuoti į šilumos izoliaciją


Šiltinimo privalumai yra įvairūs ir apima tiek ekonominius, tiek komforto aspektus. Investuojant į šilumos izoliaciją, galima pasiekti daug naudos:

Mažesnės energijos sąnaudos: Gerai izoliuotas namas reikalauja mažiau šilumos, kad būtų išlaikytas komfortiškas vidinis klimatas. Tai leidžia sumažinti šilumos energijos sąnaudas ir taupyti pinigus.

Šilumos nuostolių prevencija: Šilumos izoliacija užtikrina, kad šiluma neišeitų per stogą, sienas ar grindis. Tai padeda išvengti šilumos nuostolių ir užtikrina pastovią ir vienodą temperatūrą visame name.

Komfortas: Izoliuotas namas turi stabilų vidinį klimatą, kuris yra patogus gyventojams. Šaltuoju metų laiku namas išlaiko šilumą, o karštu metų laiku išlieka vėsus. Tai sukuria jaukią ir patogią gyvenamąją erdvę.

Apsauga nuo pelėsių: Efektyvi šilumos izoliacija padeda išvengti drėgmės susikaupimo sienose ir stoguose, taip sumažinant pelėsių atsiradimo tikimybę. 

Aukštesnė nekilnojamojo turto vertė: Namas su gerai įrengta šilumos izoliacija turi didesnę rinkos vertę. Potencialūs perkantieji dažnai ieško energetiškai efektyvių namų..


Šilumos nuostolių prevencija: kaip tinkamai izoliuoti stogą ir sienas


Tinkama šilumos izoliacija yra svarbi, norint išvengti šilumos nuostolių per stogą ir sienas. Šie patarimai padės užtikrinti efektyvią šilumos nuostolių prevenciją:

 Stogo siltinimas. Stogas yra viena iš svarbiausių vietų, per kurias gali išteiti šiluma. Norint tinkamai izoliuoti stogą, reikia pasirinkti tinkamas medžiagas. Tai yra šilumos izoliacinės medžiagos ir garso ir vandens izoliacinės medžiagos. Naudojant šilumą izoliuojančias medžiagas, pvz., mineralinę vatos arba putų polistireną, užtikrinama šilumos izoliacija.  Be šilumos izoliacijos, svarbu atsižvelgti ir į garso bei vandens izoliaciją. Tai padės išvengti garų kondensacijos ir vandens pažeidimų.

Fasadų šiltinimas. Fasadų šiltinimas yra svarbus žingsnis šilumos nuostolių prevencijos srityje. Keli būdai, kaip tinkamai izoliuoti fasadus, yra:

Tinkamas išorinis fasadų šilumos izoliacinis sluoksnis: Izoliacinis sluoksnis ant fasado iš išorės padeda išvengti šilumos praradimo per sienas.

Medžiagos pasirinkimas: Renkantis šilumą izoliuojančias medžiagas fasadams, svarbu atkreipti dėmesį į jų efektyvumą ir ilgaamžiškumą.

Be stogo ir  sienų kitos svarbios sritys, kurias galima apšiltinti, yra: pamatai, grindys, perdangos.


Šiltinimo kainos: kiek kainuoja namo apšiltinimas?


Namo apšiltinimas gali turėti įvairių kainų priklausomai nuo įvairių veiksnių. Svarbu įvertinti šiuos aspektus, norint įsivesti tikrąsias šiltinimo kainas:

Namo dydis: Didelio ploto namo apšiltinimas gali kainuoti daugiau nei mažesnio ploto namo.

Pasirinktos šilumos izoliacinės medžiagos: Skirtingos šilumos izoliacinės medžiagos gali turėti skirtingas kainas. Prieš renkantis, svarbu apsvarstyti efektyvumą ir kainos-naudos santykį.

Darbo jėgos kainos: Įvairių specialistų ir rangovų kainos gali skirtis priklausomai nuo vietos rinkos ir paslaugų kokybės.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad namo apšiltinimas yra ilgalaikė investicija, kuri gali padėti sumažinti energijos sąnaudas ir sutaupyti pinigus ilguoju laikotarpiu.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.