Kūno odos procedūros Alytaus raj.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Įvairios kosmetikos priemonės internetu: paakių kremai, kremai nuo raukšlių, kremai nuo saulės.
Visuose miestuose
€ 15.00/procedūra

Kūno odos procedūros, kaina

Stresas, užterštumas, nejudrus gyvenimo būdas, mitybos įpročiai kenkia Jūsų kūno odai. Norint turėti grakščias kūno linijas, kūnui reikia skirti nemažiau dėmesio ir priežiūros, nei veido odai.Siekiant išsaugoti sveiką kūno odą ir gražias kūno formas Jūs galite rinktis šias kūno puoselėjimo procedūras: kūno šveitimą (pilingą), atpalaiduojančias, stangrinančias, drėkinančias, detoksikuojančias, jauninančias, tonizuojančias, anticeliulitines, įvairius įvyniojimus ir vonias, mezoterapiją, aparatus. Kūno odos procedūros yra atliekamos grožio salonuose, studijose, kabinetuose, SPA centruose, grožio ir estetikos klinikose. Procedūras atlieka kosmetologai, grožio ir estetikos klinikose aukštos kvalifikacijos gydytojai dermatologai. Kūno odos procedūrų kaina priklauso nuo pasirinktos procedūros, naudojamų procedūros metu priemonių, pačios procedūros apimties. 

Kūno puoselėjimo procedūros

Viena iš kūno puoselėjimo procedūrų yra kūno šveitimas (pilingas) - giluminis odos valymas specialiomis priemonėmis. Kūno odos pilingas ne tik padeda atsipalaiduoti, bet ir paruošia odą bei visą organizmą geriau pasisavinti kitų procedūrų privalumus. Ši šveitimo procedūra higieninė – kosmetinė procedūra, pašalinanti negyvųjų ląstelių sluoksnį nuo odos paviršiaus. Gerina cirkuliarinę kraujotaką, skatina detoksikacijos procesą, atveria riebalines bei prakaito liaukas, stabdo odos senėjimo procesą. Oda tampa švelni ir sveiko atspalvio.Prie kūno puoselėjimo ir terapijos priskiriami kūno įvyniojimai. Kūno įvyniojimai – puiki priemonė odai gražinti, skaistinti, drėkinti ir maitinti.Tai esminis žingsnis leidžiantis išvalyti odą ir tinkamai ją paruošti tolimesnei priežiūrai. Priklausomai nuo naudojamų medžiagų (jūros dumblių, purvo, jūros druskos, eterinių aliejų, kofeino, šokolado, medaus, įvairių aktyvatorių ir pan.), įvyniojimai yra skirstomi į atpalaiduojančius, stangrinančius, drėkinančius, detoksikuojančius, jauninančius, tonizuojančius, anticeliulitinius. Mezoterapija – tai specialaus kokteilio (sudėtis parenkama, atsižvelgiant į paciento problemą) mikroskopinėmis dozėmis suleidimas į poodinį sluoksnį. Mezoterapija, kitaip nei kitos metodikos, gydo ne tik pasekmes, bet ir pačias susirgimų ar odos pakitimų priežastis, be to, neturi kontraindikacijų. 

Aparatinės kūno procedūros

Šiuolaikinės aparatinės procedūros išsprendžia daugybę kūno problemų: mažina apimtis, aktyvina odos kraujotaką, šalina organizme susikaupusius skysčius, šlakus bei toksinus, masažuoja galūnes, gerina ląstelių medžiagų apykaitą. Vakuuminė terapija - masažo metu pasiekiami patys giliausi poodiniai sluoksniai, kuriuose kaupiasi riebalai. Taip pat aktyvinama kraujotaka ir limfos tekėjimas, kūno oda tampa lygi, pastebimai mažėja apimtys. Raumenų elektrostimuliacija ne tik puikiai papildo ir sustiprina fizinių pratimų rezultatus, bet kai kuriais atvejais netgi prilygsta sistemingam sportavimui, stiprina atskiras raumenų grupes, puikiai treniruoja net sunkiai pasiekiamas problemines vietas (vidines šlaunų puses, sėdmenis), be to, užtikrinamas ilgalaikis poveikis. Limfodrenažinė suspaudimo terapija. Gerina limfos tekėjimą, šalina organizme susikaupusius skysčius, šlakus bei toksinus, masažuoja galūnes ir gerina ląstelių medžiagų apykaitą. Tai puiki prevencinė priemonė tiems, kuriuos vargina kraujotakos sutrikimai, galūnių tinimas. Lipokavitacija – tai riebalinio audinio „naikinimas” ultragarsu. Gydomąjį poveikį sukelia žemo dažnio ultragarso bangos, riebaliniame audinyje suformuojančios sprogstančias mažas pūsleles, kurios sprogdamos iš ląstelės išlaisvina riebalus. Tai saugus, efektyvus ir neskausmingas metodas, skirtas toms kūno vietoms, nuo kurių riebalinis audinys tirpsta ypač sunkiai ir lėtai. Rekomenduojamos sritys: klubai ir šlaunys, sėdmenys, kojos, juosmuo, rankos, pilvo sritis.Kriostimuliacija - veikimo principas pagrįstas terminiu šoku: azoto garais atšaldžius odos paviršių, organizmas, siekdamas atkurti temperatūros pusiausvyrą, pradeda intensyviai eikvoti energiją, kitaip tariant – „deginti“ riebalus. Krioterapijos poveikis – tai sumažėjusios kūno apimtys, skaistesnė ir elastingesnė oda, sveikesnis, energingesnis organizmas.Kūno mezoterapijai naudojama automatinė adatinė sistema – tai aparatas, kuriam vibruojant atliekamas odos paviršinis subadymas (perforacija). Tokiu būdu skatinama kolageno sintezė. Odos subadymas sukuria kanalėlius, per kuriuos ant odos išoriškai naudojamos medžiagos žymiai lengviau absorbuojamos į odą ir pasiekia pačius giliausius odos sluoksnius. Greitai pastebimas efektas – žymiai padidėja odos tankumas, elastingumas ir bendra jos būklė.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.