Grindys Alytaus raj.

Alytaus raj. rasti: 45 paslaugų pasiūlymai
Paskelbkite užduotį kategorijos "Grindys" paslaugų teikėjams
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pava Baltic UAB Vidutinė rinkos kaina
Pramonių grindų dangos Pava Baltic yra oficialus Italijos bendrovės Pava Resine atstovas Lietuvoje. Bendrovė įgyvendina sienų ir grindų apdailos projektus gyvenamuosiuose, komerciniuose bei pramoninėse patalpose....
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
UAB Ostas Vidutinė rinkos kaina
Prekiaujame ir įrengiame grindų dangas: pvc dangos, kilminės dangos, vinilinės lentelės, kojų valymo grotelės, kojų valymo kilimai, terasinės lentos, parketlentės, medinės grindys, linoleumas, parketas, sportinės...
Visuose miestuose
€ 3.00/m2
Andrius Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai klijuojame visų rūšių plyteles.
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
GRINDUKAS Vidutinė rinkos kaina
EPOKSIDINĖS GRINDU DANGOS,PVC-TARKETT GRINDYS,PARKETINĖS TEL.8 648 09192
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Donatas Vidutinė rinkos kaina
Šlifuojame naują lakuotą parketą, restauruojame senas dažytas grindis. Dirbame be dulkių, paruošiame grindis iki lakavimo su savo medžiagomis. Atliekame parketo klojimo, lakavimo darbus.
Visuose miestuose
€ 6.00/m2
UAB "Rinkis meistrą" Vidutinė rinkos kaina
Parketlenčių ir laminato klojimas plaukiojančiu būdu Parketlenčių, parketo, medžio masyvo grindų klojimas klijuojant prie pagrindo Parketlentėmis ar masyvo grindimis dengiamos mūrinės laiptų pakopos Medinių laiptų...
Visuose miestuose
€ 5.50/m2
UAB „Galjus“ Vidutinė rinkos kaina
Įrenginėjame šlifuotas arba šiauštas, spalvotas arba pilkas betonines grindis patalpose ir lauke, įrengiant lauko aikšteles nuo pat pagrindų ruošimo.
Visuose miestuose
€ 0.01/m2
UAB "Baltic loading service" Vidutinė rinkos kaina
Patyrusi komanda atlieka grindų dangos klojimo darbus visoje Lietuvoje bei užsienio valstybėse, įvairiuose projektuose. Atliekame kambarių, koridorių, barų, laiptų padengimą įvairiomis dangomis. Mūsų patirtis jau...
Visuose miestuose
€ 2.00/m2
Grindų betonavimas Vidutinė rinkos kaina
Betonuojame įvairios paskirties patalpas. Darbas vyksta profesionaliai ir greitai, nes betono mišinys į darbo vietą perduodamas net 40 metrų ilgio guminėmis žarnomis, o betonas šlifuojamas...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB "Velve MST" Vidutinė rinkos kaina
Liejamų (epoksidinių, cementinių ir poliuretaninių savaime išsilyginančių) ir dekoratyvinių (cementinių glaistomų) grindų (ir sienų) dangų įrengimas. Galime pasiūlyti pilną kompleksinę paslaugą: Кliento poreikio įvertinimas/konsultavimas; Оptimalios...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Kaip pasirinkti tinkamą grindų dangą jūsų namui


Medinės grindys: natūralumas ir šiluma. Medinės grindys yra vienas iš populiariausių pasirinkimų norint sukurti šiltą ir jaukų interjerą. Jos pritraukia dėmesį savo natūralumu, unikaliais raštais ir įvairiais medienos atspalviais. Prieš pasirenkant medines grindis, būtina apsvarstyti jūsų namo aplinkos sąlygas ir kambario paskirtį. Kai kurios medienos rūšys gali būti jautrios drėgmei ar temperatūros pokyčiams, todėl būtina pasirinkti tinkamą medieną pagal jūsų poreikius.

Laminuotos grindys: praktiškumas ir įvairumas. Laminuotos grindys yra populiarus ir praktiškas pasirinkimas, kuris gali imituoti medinės ar keraminės plytelės išvaizdą. Jos yra ne tik patvarios ir atsparios nusidėvėjimui, bet taip pat lengvai valomos ir prieinamos kainos atžvilgiu.

Kiliminės grindys: minkštumas ir garso izoliacija. Kiliminės grindys yra populiarus pasirinkimas miegamuosiuose kambariuose, vaikų kambariuose ar gyvenamosiose patalpose, kur norima sukurti šilumą ir komfortą. Jos yra minkštos, šilumą sulaikančios ir suteikia gerą garso izoliaciją. Pasirinkdami kilimines grindis, turėtumėte atkreipti dėmesį į jų kokybę ir atsparumą dėmėms. 

Keraminės plytelės: funkcionalumas ir dizainas. Keraminės plytelės yra dažnas pasirinkimas vonios kambariuose, virtuvėse ir kitose patalpose, kur yra didelis drėgmės ar vandens poveikis. Jos yra atsparios dėmėms, lengvai valomos ir pasižymi ilgaamžiškumu.


Apsaugokite savo grindis nuo nusidėvėjimo: patarimai ir gudrybės


Vienas iš būdų apsaugoti savo grindis nuo nusidėvėjimo yra naudoti įėjimo groteles ir kilimėlius. Įėjimo grotelės  gali būti naudojamas prie įėjimo durų, kad surinktų nešvarumus ir drėgmę, kuri gali sugadinti grindis. Kilimėlis gali būti dedamas po stalu ar kėde, kad apsaugotų grindis nuo jų kojų įdubų ir įbrėžimų.

Reguliariai valykite ir prižiūrėkite grindis. Reguliari grindų valymas ir prižiūrėjimas yra būtinas norint išlaikyti jų išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Medinės grindys gali būti valomos specialiais medžiagos valikliais, kurie ne tik pašalina nešvarumus, bet ir apsaugo medieną nuo įbrėžimų ir dėmių. Laminuotos grindys gali būti valomos šluoste su lengvai drėkinamu dangčiu, o kiliminės grindys reikalauja reguliaraus dulkių siurblio naudojimo ir giluminio valymo tam, kad būtų pašalintos dėmės ir nešvarumai.


Naujausios grindų tendencijos: nuo minimalizmo iki ekologijos


Minimalistinio dizaino grindys: paprastumas ir švarumas. Minimalistinis dizainas vis populiarėja ir grindų dizainas nėra išimtis. Minimalistinės grindys dažniausiai pasižymi šviesiomis spalvomis, paprastais raštais ir švariomis linijomis. Jos atspindi minimalizmo filosofiją, kuri siekia sumažinti perteklių ir sukurti ramų ir švarų interjerą.

Ekologiškos grindys: tvarumas ir natūralumas. Vis daugiau žmonių renkasi ekologiškas grindis, kurios pagamintos iš natūralių ir tvariai išgaunamų medžiagų. Tai gali būti medinės grindys iš atsinaujinančių medienos šaltinių arba linoleumo grindys iš natūralių linų aliejaus. Renkantis ekologiškas grindis, būtina patikrinti jų sertifikatus ir įsitikinti, kad jos atitinka tvarumo standartus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.