Korpusiniai baldai

Korpusiniai baldai yra populiarūs interjero dizaino srityje dėl savo praktiškumo ir stiliaus. Jie gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų, tokių kaip mediena, fanera ar MDF plokštės, ir apdoroti skirtingais būdais, tokiais kaip dažymas, lakavimas ar medžiagų kombinavimas.
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB DEIVIO BALDAI Žema rinkos kaina
Jaunuolio kambario baldai: nuo idėjos iki montavimo Atliktas darbas. Spinta ir stalas: LMDP bambuko žalumo matinės tekstūros L5206 SMA. LMDP rudos spalvos Blonde Liberty Elm,...
Visuose miestuose
€ 1000.00 - 5000.00
UAB EIGIDA Žema rinkos kaina
Gaminame praktiškus ir puikios kokybės baldus ne tik namams, įmonėms bet ir mokymo institucijų darbo erdvėms. Dalinamės darbų kabinetui pagamintu itin spalvingu, bet praktišku, funkcionaliu...
Visuose miestuose
€ 1000.00 - 3000.00
UAB "Lintuva" Vidutinė rinkos kaina
Individualių baldų projektavimas ir gamyba priimtinomis kainomis.
Visuose miestuose
€ 200.00 - 20000.00/paslauga
UAB EIGIDA Žema rinkos kaina
Gaminame praktiškus ir puikios kokybės baldus ne tik namams bet ir darbo erdvėms. Dalinamės įmonei pagamintu itin praktišku, funkcionaliu bei estetišku virtuvės baldų komplektu: Karkasas...
Visuose miestuose
€ 400.00
UAB EIGIDA Žema rinkos kaina
Pjauname, frezuojame standartinių ir nestandartinių matmenų LMDP fasadus Atsižvelgę į kliento norus ir poreikius, galime suprojektuoti norimą baldą, išpjauti bei užlaminuoti detales, nudažyti norima spalva...
€ 10.00
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Esame jauna specialistų komanda kokybiškai renkanti visų tipų standartinius baldus. Renkame spintas, komodas, indaujas, lovas, stalus, spinteles, staliukus, prieškambario baldus, sofas, TV staliukus, batų spinteles,...
Vilniuje
€ 20.00/val
UAB Artimartas Vidutinė rinkos kaina
Pagal kliento poreikius gaminame įvairaus tipo recepcijas, vitrinas, parodinius baldus bei lentynas. Iš standartinės įrangos galime pasiūlyti įvairias kabinimo ir eksponavimo, padėjimo sistemas, kabyklas ir...
Kauno raj.
€ 1.00/val
Juneka baldai Vidutinė rinkos kaina
Įvairios paskirties baldų projektavimas, gamyba, prekyba pagal individualius užsakymus -„JUNEKA“ – įmonė turinti sėkmingą ilgametę baldų gaminimo patirtį, siūlo KOKYBIŠKUS BALDUS UŽ PROTINGĄ KAINĄ /...
Klaipėdoje (Centras)
€ 1.00/vnt
Monoideja Vidutinė rinkos kaina
Atvežame ir surenkame nestandartinius baldus.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Mūsų parduotuvėje galite rasti produktus, kurie gaminami iš ragų ir kailių. Visos prekės gaminamos pagal individualų užsakymą. Gaminius galite rinktis iš tokių kategorijų, kaip: pakabos,...
Telšiuose
€ 6.00/val

Stilingi ir funkcionalūs - korpusiniai baldai Jūsų interjerui


Korpusiniai baldai gali būti pritaikyti įvairiems interjero stiliams, nuo minimalistinio iki klasikinio. Jie gali būti gaminti skirtingų spalvų ir formų, taigi lengvai integruojasi su esamu interjeru.

Korpusinės spintos yra naudojamos laikyti drabužius, avalynę ir kitus daiktus. Jos gali būti su lentynomis ir kabliukais, kad būtų lengva surūšiuoti drabužius pagal jų paskirtį ar spalvas. Korpusinės spintelės gali būti naudojamos kaip patalynės spintelės arba kaip vonios kambario spintelės saugoti rankšluosčius ir kitus reikalingus daiktus.

Korpusinės lentynos ir knygų lentynos yra naudojamos laikyti knygas, dekoratyvinius daiktus, virtuvės įrankius ir kitus mažus daiktus. Jos gali turėti skirtingus skyrius ir lentynas, taigi yra lengva surūšiuoti daiktus pagal jų paskirtį.

Korpusinės komodos ir stalai yra naudojami kaip darbo stalai ir darbo vietos, taip pat kaip stalai vonios kambariuose ir kituose kambariuose. Komodos gali turėti daugybę skyrių ir dėžučių, kurios padeda organizuoti daiktų išdėliojimą ir rūšiavimą.

Korpusinės garderobės yra naudojamos laikyti drabužius, avalynę ir kitus asmeninius daiktus. Jos gali turėti daugybę skyrių, lentynų ir kabliukų, kad būtų lengva surūšiuoti drabužius ir kitus daiktus pagal jų paskirtį.

Korpusinės vonios kambario spintos ir vonios spintelės yra naudojamos laikyti vonios kambario reikmenis, tokius kaip rankšluosčiai, muilai, šampūnai ir kt. 

Korpusiniai baldai yra puikus pasirinkimas, jei reikia daugiau erdvės ir organizacijos jūsų namuose. Jie gali būti taip pat pritaikyti pagal jūsų poreikius ir interjero stilių. Be to, korpusinių baldų kainos yra labai skirtingos, todėl jų įsigijimui gali būti skiriamas labai skirtingas biudžetas. Tačiau svarbu nepamiršti, kad kokybiškas baldų gamybos procesas ir kokybiškos medžiagos gali turėti įtakos kainai.

Taigi, jei norite, kad jūsų namuose būtų tvarkinga ir patogu, korpusiniai baldai yra geriausia parinkimas. 


Individualizuoti ir kokybiški korpusiniai baldai pagal Jūsų poreikius


Individualizuoti ir kokybiški korpusiniai baldai gali būti pagaminti pagal jūsų poreikius ir pageidavimus. Dauguma baldų gamintojų siūlo pasirinkti iš jų standartinių matmenų ir dizaino, tačiau kai kurie gamintojai taip pat gali siūlyti pasirinkti savo norimus matmenis, spalvas ir funkcijas.

Jei norite sukurti tikrai individualizuotus korpusinius baldus, geriausia kreiptis į baldų gamintoją arba baldų dizainerį. Jie gali padėti jums sukurti baldus, kurie atitiktų jūsų poreikius ir interjero stilių.

Pasirenkant individualizuotus korpusinius baldus, taip pat galite pasirinkti medžiagas, iš kurių bus gaminami baldai pvz., natūralios medienos, šilko, matinio ar blizgančio stiklo, metalo, medienos drožlių plokščių ir daugelio kitų medžiagų. Be to, jūs galite pasirinkti savo norimas spalvas, paviršiaus apdailą, durų rankenas, funkcijas ir kt.

Geriausias individualizuotų korpusinių baldų pasirinkimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau nei pasirinkimas iš standartinių matmenų ir dizaino, tačiau tai padės sukurti jums unikalius baldus, kurie bus visiškai pritaikyti jūsų poreikiams ir pageidavimams. Svarbu pasirinkti kokybišką baldų gamintoją ar dizainerį, kad užsitikrintumėte, jog jūsų baldai bus kokybiški ir ilgaamžiai.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.