Oro kondicionierių montavimas

Oro kondicionieriaus montavimas yra sudėtingas, tačiau būtinas procesas, siekiant užtikrinti šalto oro srautų sklaidą patalpose, ypač karštomis vasaros dienomis. Tai yra įrenginio diegimo ir pritaikymo būdai, kad jis veiktų efektyviai ir efektyviai.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB Gervėnita Vidutinė rinkos kaina
Oro kondicionierių montavimas-pardavimas
Visuose miestuose
€ 150.00 - 350.00
Edgaras Gerulaitis Vidutinė rinkos kaina
Kondicionavimo sistemos jūsų namui, biurui, butui ar kitos paskirties pastatui Galime pasiūlyti konkurencingą kainą DAIKIN,Mitsubishi Heavy Industries,ELECTROLUX,Samsung,FUJITSU,Cooper&Hunter ir kitų gamintojų kondicionierius, šilumos siurblius oras-oras
Visuose miestuose
€ 180.00 - 250.00
UAB SP industries Vidutinė rinkos kaina
Dirbame visoje Lietuvoje. Atvykimas Nemokamas! Operatyvus sumontavimas! - dėl eilės teirautis. Parduodame ir montuojame Sinclair, Gree, Midea, Electrolux, Panasonic, Toshiba, Samsung, Daikin, Mitsubishi oro kondicionierius...
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB SP industries Vidutinė rinkos kaina
Parduodame oro kondicionierius, oras-oras šilumos siurblius, rekuperatorius, oras-vanduo šilumos siurblius, dujinius katilus. Atliekame įrangos montavimo, aptarnavimo, remonto darbus visoje Lietuvoje. Suteikiame garantijas. Oro kondicionieriai Daikin,...
Visuose miestuose
€ 100.00/val
Dėl oro kondicionieriaus Vidutinė rinkos kaina
Oro kondicionierių - šilumos siurblių montavimas.
Kauno raj.
€ 30.00/val
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Oro kondicionieriaus įrengimas.
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB Politesna Vidutinė rinkos kaina
Pasinaudokite mūsų kompanijos siūlomomis paslaugomis ir mes pasiūlysime Jums kompleksinį pelėsio problemos sprendimą: 1. Atliksime patalpų ekspertizę. 2. Išnaikinsime visų rūšių pelėsį. 3. Pašalinsime jo...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Siūlome patikimus įvairių šilumos siurblių montavimo specialistus vienoje vietoje. Garantuojame, kad asociacijos nariai Jums pasiūlys optimaliausius sprendimus renkantis gruntas-vanduo, oras-vanduo arba oras-oras šilumos siurblį.
Vilniuje
€ 1.00/val
UAB, CITY-LINE LT Vidutinė rinkos kaina
Įmonės parduodami produktai bei teikiamos paslaugos: - Kondicionavimas, kondicionierių montavimas; - Vėdinimas, vėdinimo sistemų įrengimas; - Prekyba vėdinimo, oro kondicionavimo, rekuperavimo įrenginiais bei priedais; -...
Vilniuje
€ 10.00/val
Airkon LT, MB Vidutinė rinkos kaina
Oro kondicionierių - šilumos siurblių pardavimas ir montavimas visoje Lietuvoje. Oro kondicionieriai, šilumos siurbliai, rekuperatoriai, pardavimas, montavimas, garantinis, pogarantinis aptarnavimas, kondicionierių pildymas ir kt. Kondicionierių...
Visuose miestuose
€ 30.00/val

Oro kondicionieriaus montavimo privalumai


Oro kondicionieriai turi daugybę privalumų, kurie padeda pagerinti gyvenimo kokybę, ypač karštomis vasaros dienomis. Kai jūsų patalpose yra tinkamai sumontuotas oro kondicionierius, jūs galite mėgautis:

Patalpų komfortu: Oro kondicionieriai padeda reguliuoti temperatūrą ir drėgmę, todėl užtikrina malonią aplinką.

Sveikata ir gerovė: Geros kokybės oro kondicionieriai filtruoja orą nuo dulkių, alergenų ir kenksmingų medžiagų, pagerindami jūsų kvėpavimo sistemą.

Miego kokybe: Patogioje ir tinkamai temperatūroje miegant, jūs lengviau užmiegate ir atsikratote nemigos problemų.

Darbo produktyvumas: Kiekvienas, kuris dirba patalpose, supranta, kaip sunku yra tai daryti karštomis vasaros dienomis. Oro kondicionierius padeda išlaikyti dėmesingumą ir padidina darbo produktyvumą.


Kaip vyksta oro kondicionieriaus montavimas?


Oro kondicionieriaus montavimo procesas yra sudėtingas ir reikalauja specialistų žinių bei tinkamų įrankių. Tai apima kelis etapus:

Preliminari analizė: Patyrę montuotojai apžiūri patalpas, kuriose bus įrengiamas kondicionierius, nustato optimalią vietą ir pagal tai parenka tinkamą įrenginio tipą.

Elektrinių jungčių paruošimas: Montuotojai prijungia oro kondicionierių prie elektros tinklo, užtikrindami saugų ir patikimą jo veikimą.

Montavimo darbai: Montuotojai įdiegia išorinį ir vidinį kondicionieriaus blokus, tinkamai juos sujungdami ir pritaikydami prie pastato struktūros.

Bandomasis paleidimas: Po montavimo darbų įrenginys yra įjungiamas ir patikrinamas, ar veikia tinkamai, ar nėra nutekėjimų ir ar yra optimali temperatūra.

Instrukcijų pateikimas: Montuotojai suteikia naudotojui išsamias instrukcijas dėl oro kondicionieriaus naudojimo ir priežiūros.


Oro kondicionieriaus montavimo kaina


Oro kondicionieriaus montavimo kaina gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant:

Oro kondicionieriaus galią: Didelės galios kondicionieriai dažnai brangesni.

Montavimo sudėtingumą: Jei reikia sudėtingesnių montavimo darbų, tai gali padidinti bendrą kainą.

Montavimo vietą: Montavimo sąnaudos gali skirtis priklausomai nuo to, kurioje vietoje bus įrengiamas kondicionierius.

Montavimo paslaugų kokybę: Pasitikėkite tik patyrusiais ir sertifikuotais specialistais, net jei kaina yra šiek tiek didesnė.


Oro kondicionieriaus montavimo paslaugos


Patyrę oro kondicionierių montuotojai teikia įvairias paslaugas, kurios apima:

Montavimą: Patikimi specialistai atliks visą montavimo procesą nuo pradžios iki pabaigos.

Taisymą ir priežiūrą: Montuotojai taip pat gali atlikti taisymo darbus ir periodinę kondicionierių priežiūrą.

Konsultacijas: Paslaugų teikėjai gali konsultuoti ir padėti jums pasirinkti tinkamiausią oro kondicionierių.

Naudojimosi instrukcijos: Jie suteiks išsamias instrukcijas, kaip naudotis įrenginiu, kad jis tarnautų ilgą laiką.Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.