Daugeliui iš mūsų šiltuoju metų laikotarpiu susiduriant su karščio banga, oro kondicionieriaus įrengimas tampa neišvengiamu sprendimu. Tačiau tai yra ne tik būtinybė karštu oru – tai taip pat suteikia jums daug privalumų, kurie pagerina jūsų gyvenimo kokybę ir darbo sąlygas.


Oro kondicionieriaus įrengimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB Gervėnita Vidutinė rinkos kaina
Oro kondicionierių montavimas-pardavimas
Visuose miestuose
€ 150.00 - 350.00
Edgaras Gerulaitis Vidutinė rinkos kaina
Kondicionavimo sistemos jūsų namui, biurui, butui ar kitos paskirties pastatui Galime pasiūlyti konkurencingą kainą DAIKIN,Mitsubishi Heavy Industries,ELECTROLUX,Samsung,FUJITSU,Cooper&Hunter ir kitų gamintojų kondicionierius, šilumos siurblius oras-oras
Visuose miestuose
€ 180.00 - 250.00
UAB SP industries Vidutinė rinkos kaina
Dirbame visoje Lietuvoje. Atvykimas Nemokamas! Operatyvus sumontavimas! - dėl eilės teirautis. Parduodame ir montuojame Sinclair, Gree, Midea, Electrolux, Panasonic, Toshiba, Samsung, Daikin, Mitsubishi oro kondicionierius...
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB SP industries Vidutinė rinkos kaina
Parduodame oro kondicionierius, oras-oras šilumos siurblius, rekuperatorius, oras-vanduo šilumos siurblius, dujinius katilus. Atliekame įrangos montavimo, aptarnavimo, remonto darbus visoje Lietuvoje. Suteikiame garantijas. Oro kondicionieriai Daikin,...
Visuose miestuose
€ 100.00/val
Dėl oro kondicionieriaus Vidutinė rinkos kaina
Oro kondicionierių - šilumos siurblių montavimas.
Kauno raj.
€ 30.00/val
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Oro kondicionieriaus įrengimas.
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB Politesna Vidutinė rinkos kaina
Pasinaudokite mūsų kompanijos siūlomomis paslaugomis ir mes pasiūlysime Jums kompleksinį pelėsio problemos sprendimą: 1. Atliksime patalpų ekspertizę. 2. Išnaikinsime visų rūšių pelėsį. 3. Pašalinsime jo...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Siūlome patikimus įvairių šilumos siurblių montavimo specialistus vienoje vietoje. Garantuojame, kad asociacijos nariai Jums pasiūlys optimaliausius sprendimus renkantis gruntas-vanduo, oras-vanduo arba oras-oras šilumos siurblį.
Vilniuje
€ 1.00/val
UAB, CITY-LINE LT Vidutinė rinkos kaina
Įmonės parduodami produktai bei teikiamos paslaugos: - Kondicionavimas, kondicionierių montavimas; - Vėdinimas, vėdinimo sistemų įrengimas; - Prekyba vėdinimo, oro kondicionavimo, rekuperavimo įrenginiais bei priedais; -...
Vilniuje
€ 10.00/val
Airkon LT, MB Vidutinė rinkos kaina
Oro kondicionierių - šilumos siurblių pardavimas ir montavimas visoje Lietuvoje. Oro kondicionieriai, šilumos siurbliai, rekuperatoriai, pardavimas, montavimas, garantinis, pogarantinis aptarnavimas, kondicionierių pildymas ir kt. Kondicionierių...
Visuose miestuose
€ 30.00/val

Oro kondicionieriaus įrengimo privalumai


Oro kondicionieriaus įrengimas atneša daugybę privalumų, kurie iš esmės pagerina jūsų gyvenimo ir darbo sąlygas. Štai keletas iš jų:

Komfortas visais metų laikais: Oro kondicionieriai ne tik atvėsina patalpas karštu vasaros laiku, bet yra ir šilumos šaltinis žiemą. Jie padeda išlaikyti pastovią ir malonią temperatūrą, kad galėtumėte jaustis patogiai visais metų laikais.

Pagerintas darbo efektyvumas: Biure ar darbe oro kondicionieriaus įrengimas gali padidinti darbuotojų efektyvumą. Gerai reguliuojama temperatūra sumažina nuovargį ir padeda išvengti klimato kaitos poveikio.

Sveikatos privalumai: Oro kondicionieriai filtruoja orą, pašalindami dulkes, alergenus ir kitus nešvarumus. Tai ypač naudinga tiems, kurie kenčia nuo alergijos ar kvėpavimo problemų.

Sumažintas drėgmės lygis: Oro kondicionieriai padeda kontroliuoti drėgmės lygį patalpose, ką neabejotinai vertina tie, kurie gyvena drėgnose vietovėse arba kenčia nuo pelėsių problemų.

Miego kokybės pagerinimas: Oro kondicionieriai užtikrina patogų miegą, nes neleidžia kambariui pernelyg šilti ar atvirkščiai – pernelyg atšaldyti.


Kaip vyksta oro kondicionieriaus įrengimas?


Oro kondicionieriaus įrengimo procesas yra sudėtingas, ir jį geriausia patikėti profesionalams. Štai pagrindiniai žingsniai, kuriuos reikia žinoti apie oro kondicionieriaus įrengimą:

Pirmas žingsnis yra tinkamos vietos parinkimas oro kondicionieriui. Tai turėtų būti vieta, kurioje oro kondicionierius nebus trikdymo arba patogumo kliūtis. 

Toliau pasirinkite oro kondicionieriaus tipą ir talpą, atsižvelgdami į patalpų dydį ir jūsų individualius poreikius. 

Svarbiausias žingsnis – profesionalus įrengimas. Patyrę specialistai sugeba greitai ir efektyviai įrengti oro kondicionierių, atsižvelgdami į saugumo reikalavimus ir gamintojo nurodymus. 

Pagaliau, kad būtų išlaikyta oro kondicionieriaus veikimo kokybė ir garantija, būtina laikytis gamintojo nurodymų ir naudojimosi instrukcijų . Tai apima reguliarius filtrų valymus, temperatūros nustatymą ir kitus techninius aspektus.


Oro kondicionieriaus įrengimo kaina


Oro kondicionieriaus įrengimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip oro kondicionieriaus tipas, talpa, montavimo sudėtingumas ir paslaugų teikėjo kaina. Čia pateiksime apytikslę oro kondicionieriaus įrengimo kainą Lietuvoje, bet rekomenduojame pasitarti su keliomis įmonėmis ir gauti individualias pasiūlymus.

Paprasti namų oro kondicionieriai, kurie montuojami į sieną, gali kainuoti nuo 400 iki 2000 eurų. Tačiau kainos gali kisti priklausomai nuo patalpų skaičiaus, kurioms reikia oro kondicionieriaus, ir kito montavimo sudėtingumo. 

Montavimo paslaugų kaina. Montavimo paslaugų kaina taip pat turi įtakos galutinei kainai. Kondicionierių montavimas yra specializuota sritis, todėl geriau pasitikėti profesionalais, kad būtų išvengta galimų gedimų ar klaidų. Montavimo paslaugų kaina gali svyruoti nuo 100 iki 300 eurų už vieną oro kondicionierių.

Be pagrindinio oro kondicionieriaus įrengimo, gali prireikti ir papildomų paslaugų, pvz., papildomų laidas, kabelių arba reguliatorių. Taip pat reikia įtraukti ir techninės priežiūros išlaidas, kad būtų užtikrintas ilgalaikis oro kondicionieriaus veikimas. Tokios papildomos išlaidos turėtų būti įtrauktos į bendrą kainą.


Oro kondicionieriaus įrengimo paslaugos


Oro kondicionieriaus įrengimo paslaugos dažnai siūlo patyrę ir profesionalūs kvalifikacijos specialistai, kurie užtikrina, kad įrengimo procesas vyktų sklandžiai ir be gedimų. Čia pateiksime keletą pagrindinių paslaugų, kurias galite tikėtis iš įmonių, teikiančių oro kondicionieriaus įrengimo paslaugas:

Profesionalus konsultavimas Kvalifikuoti specialistai padės jums pasirinkti tinkamiausią oro kondicionieriaus tipą ir talpą pagal jūsų poreikius ir patalpų dydį. 

Montavimas ir įrengimas. Montavimo ir įrengimo paslaugos yra pagrindinis teikiamų paslaugų aspektas. Patyrę specialistai greitai ir efektyviai įrengs oro kondicionierių, taip užtikrindami optimalų jo veikimą. 

Techninė priežiūra ir aptarnavimas. Kai oro kondicionierius yra įrengtas, reikės atlikti techninę priežiūrą ir aptarnavimą, kad būtų užtikrintas jo ilgaamžiškumas ir veikimo kokybė. Specialistai gali reguliariai atlikti priežiūrą, valydami filtrus ir tikrinant sistemos veikimą.

Papildomos paslaugos. Kai kurios įmonės gali siūlyti papildomas paslaugas, tokias kaip konsultacijos dėl oro kondicionieriaus naudojimo efektyvumo, patarimai dėl energijos taupymo ir kt. Tai yra naudinga, jei norite maksimaliai išnaudoti savo oro kondicionierių ir sumažinti energijos sąnaudas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.