Kondicionierių remontas

Atėjus  vasaros karščiams niekas negali prilygti veiksmingam oro kondicionieriui. Tačiau, kaip ir bet koks sudėtingas aparatas, oro kondicionieriai gali patirti problemų, dėl kurių juos reikia laiku suremontuoti.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB Gervėnita Vidutinė rinkos kaina
Oro kondicionierių montavimas-pardavimas
Visuose miestuose
€ 150.00 - 350.00
Edgaras Gerulaitis Vidutinė rinkos kaina
Kondicionavimo sistemos jūsų namui, biurui, butui ar kitos paskirties pastatui Galime pasiūlyti konkurencingą kainą DAIKIN,Mitsubishi Heavy Industries,ELECTROLUX,Samsung,FUJITSU,Cooper&Hunter ir kitų gamintojų kondicionierius, šilumos siurblius oras-oras
Visuose miestuose
€ 180.00 - 250.00
UAB SP industries Vidutinė rinkos kaina
Dirbame visoje Lietuvoje. Atvykimas Nemokamas! Operatyvus sumontavimas! - dėl eilės teirautis. Parduodame ir montuojame Sinclair, Gree, Midea, Electrolux, Panasonic, Toshiba, Samsung, Daikin, Mitsubishi oro kondicionierius...
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB SP industries Vidutinė rinkos kaina
Parduodame oro kondicionierius, oras-oras šilumos siurblius, rekuperatorius, oras-vanduo šilumos siurblius, dujinius katilus. Atliekame įrangos montavimo, aptarnavimo, remonto darbus visoje Lietuvoje. Suteikiame garantijas. Oro kondicionieriai Daikin,...
Visuose miestuose
€ 100.00/val
Dėl oro kondicionieriaus Vidutinė rinkos kaina
Oro kondicionierių - šilumos siurblių montavimas.
Kauno raj.
€ 30.00/val
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Oro kondicionieriaus įrengimas.
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB Politesna Vidutinė rinkos kaina
Pasinaudokite mūsų kompanijos siūlomomis paslaugomis ir mes pasiūlysime Jums kompleksinį pelėsio problemos sprendimą: 1. Atliksime patalpų ekspertizę. 2. Išnaikinsime visų rūšių pelėsį. 3. Pašalinsime jo...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Siūlome patikimus įvairių šilumos siurblių montavimo specialistus vienoje vietoje. Garantuojame, kad asociacijos nariai Jums pasiūlys optimaliausius sprendimus renkantis gruntas-vanduo, oras-vanduo arba oras-oras šilumos siurblį.
Vilniuje
€ 1.00/val
UAB, CITY-LINE LT Vidutinė rinkos kaina
Įmonės parduodami produktai bei teikiamos paslaugos: - Kondicionavimas, kondicionierių montavimas; - Vėdinimas, vėdinimo sistemų įrengimas; - Prekyba vėdinimo, oro kondicionavimo, rekuperavimo įrenginiais bei priedais; -...
Vilniuje
€ 10.00/val
Airkon LT, MB Vidutinė rinkos kaina
Oro kondicionierių - šilumos siurblių pardavimas ir montavimas visoje Lietuvoje. Oro kondicionieriai, šilumos siurbliai, rekuperatoriai, pardavimas, montavimas, garantinis, pogarantinis aptarnavimas, kondicionierių pildymas ir kt. Kondicionierių...
Visuose miestuose
€ 30.00/val

Dažniausiai pasitaikančios kondicionierių remonto priežastys


Prieš pradėdami spręsti taisymo problemas, pažvelkime į dažniausiai pasitaikančias problemas, kurios gali sukelti oro kondicionierių gedimus ir reikalauti taisymo paslaugų:

Kondicionierius nesijungia: Viena iš labiausiai erzinančių problemų yra, kai oro kondicionierius nesijungia. Tai gali būti dėl įvairių priežasčių, įskaitant sugedusį termostatą, sudegusį saugiklį arba neveikiantį kompresorių.

Nepakankamas aušinimas: Jei oro kondicionierius pučia šiltą arba nepakankamai vėsų orą, tai gali būti dėl šaldiklio nutekėjimo, užsikimšusių filtrų arba kompresoriaus problemų.

Keisti garsai: Keisti garsai, tokie kaip dūzgimas, čirškimas  ar besitrinančios detales, gali rodyti atsilaisvinusias dalis, nusidėvėjusį ventiliacijos diržą ar šiukšles aparate.

Vandens nutekėjimas: Vanduo prie kondicionieriaus gali būti dėl užsikimšusio nuotėkio vamzdžio ar pažeistos kondensato pompos.

Nemalonus kvapas: Nemalonūs kvapai gali reikšti pelėsių augimą aparate.


Kur kreiptis dėl kondicionieriaus remonto?


Susidūrus su oro kondicionieriaus problemomis, labai svarbu kreiptis į patyrusius technikus, kurie gali teikti profesionalią pagalbą. Štai geriausios vietos, kur kreiptis dėl oro kondicionieriaus taisymo:

Sertifikuotos HVAC įmonės. Kreipiantis į patikimas šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (HVAC) įmones, užtikrinamas profesionalus servisas iš ekspertų, suprantančių oro kondicionierių sudėtingumą.

Gamintojo patvirtintos serviso centrai. Gamintojo patvirtinti serviso centrai turi technikus, praėjusius specializuotą mokymą atlikti tam tikrų oro kondicionierių prekės ženklų taisymus, suteikiant patikimas sprendimus.

Internetinės paslaugų platformos, pvz., www.Paslaugos24.lt  Internetinės paslaugų platformos suteikia patogią galimybę rasti vietinius oro kondicionieriaus taisymo specialistus, palyginti kainas ir skaityti apžvalgas iš kitų klientų.

Savarankiškas taisymas. Nors kai kurias mažas problemas,  tokias kaip termostato keitimas ar filtrų valymas,  galima pašalinti savarankiškai, sudėtingesnius taisymus geriau patikėti kvalifikuotiems specialistams, kad išvengtumėte situacijos pabloginimo.


Kondicionieriaus remontas su www.Paslaugos24.lt


Ieškote patikimos platformos, kurioje galite rasti patikimus oro kondicionieriaus taisymo specialistus? Tuomet apsilankykite www.Paslaugos24.lt. Ši vartotojams draugiška internetinė paslaugų platforma supaprastina vietinių technikų paiešką ir įdarbinimą. Tiesiog laikykitės šių žingsnių:

Įveskite savo buvimo vietą: Nurodykite savo vietą, kad rastumėte vietinius paslaugų teikėjus, aptarnaujančius jūsų regioną.

Aprašykite problemos esmę: Pateikite trumpą aprašymą apie oro kondicionieriaus problemą, su kuria susiduriate.

Gaukite kainos pasiūlymus: Gaukite kainos pasiūlymus iš kelių technikų, kad galėtumėte palyginti kainas ir paslaugas.

Pasirinkite: Pasirinkite techniką, kuris geriausiai atitinka jūsų reikalavimus, ir įdarbinkite jį taisyti jūsų oro kondicionierių.

Su www.Paslaugos24.lt greitai, patogiai ir be vargo atsikratysite oro kondicionieriaus problemų!


Kondicionieriaus remonto kaina


Oro kondicionieriaus taisymo kaina gali skirtis priklausomai nuo problemos masto ir taisymo tipo. Štai keli veiksniai, kurie įtakoja bendrą taisymo kainą:

Taisymo tipas: Paprasti taisymai, tokie kaip termostato keitimas arba filtro valymas, paprastai yra pigesni nei pagrindinių komponentų keitimas.

Prietaiso amžius: Senesni oro kondicionieriai gali reikalauti dažnesnio taisymo ir gali būti brangesni atitaisymui.

Paslaugų teikėjas: Skirtingų paslaugų teikėjų kainos gali skirtis, todėl svarbu palyginti pasiūlymus ir paslaugas.

Garantinis aptarnavimas: Jei jūsų oro kondicionierius vis dar yra garantiniame laikotarpyje, tam tikri taisymai gali būti įtraukti į garantijos sutartį, mažinant išlaidas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.