Kondicionierių parduotuvės

Jei vasaros karštis verčia ieškoti būdų sumažinti savo namų temperatūrą, tinkamai pasirinktas kondicionierius yra nepakeičiama priemonė. Tačiau, kai kalbama apie kondicionierių pirkimą, daugelis žmonių susiduria su dilema - kaip pasirinkti tinkamą kondicionierių parduotuvę?

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Edgaras Gerulaitis Vidutinė rinkos kaina
Kondicionavimo sistemos jūsų namui, biurui, butui ar kitos paskirties pastatui Galime pasiūlyti konkurencingą kainą DAIKIN,Mitsubishi Heavy Industries,ELECTROLUX,Samsung,FUJITSU,Cooper&Hunter ir kitų gamintojų kondicionierius, šilumos siurblius oras-oras
Visuose miestuose
€ 180.00 - 250.00
UAB SP industries Vidutinė rinkos kaina
Dirbame visoje Lietuvoje. Atvykimas Nemokamas! Operatyvus sumontavimas! - dėl eilės teirautis. Parduodame ir montuojame Sinclair, Gree, Midea, Electrolux, Panasonic, Toshiba, Samsung, Daikin, Mitsubishi oro kondicionierius...
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB SP industries Vidutinė rinkos kaina
Parduodame oro kondicionierius, oras-oras šilumos siurblius, rekuperatorius, oras-vanduo šilumos siurblius, dujinius katilus. Atliekame įrangos montavimo, aptarnavimo, remonto darbus visoje Lietuvoje. Suteikiame garantijas. Oro kondicionieriai Daikin,...
Visuose miestuose
€ 100.00/val
Dėl oro kondicionieriaus Vidutinė rinkos kaina
Oro kondicionierių - šilumos siurblių montavimas.
Kauno raj.
€ 30.00/val
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Oro kondicionieriaus įrengimas.
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB Politesna Vidutinė rinkos kaina
Pasinaudokite mūsų kompanijos siūlomomis paslaugomis ir mes pasiūlysime Jums kompleksinį pelėsio problemos sprendimą: 1. Atliksime patalpų ekspertizę. 2. Išnaikinsime visų rūšių pelėsį. 3. Pašalinsime jo...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Siūlome patikimus įvairių šilumos siurblių montavimo specialistus vienoje vietoje. Garantuojame, kad asociacijos nariai Jums pasiūlys optimaliausius sprendimus renkantis gruntas-vanduo, oras-vanduo arba oras-oras šilumos siurblį.
Vilniuje
€ 1.00/val
UAB, CITY-LINE LT Vidutinė rinkos kaina
Įmonės parduodami produktai bei teikiamos paslaugos: - Kondicionavimas, kondicionierių montavimas; - Vėdinimas, vėdinimo sistemų įrengimas; - Prekyba vėdinimo, oro kondicionavimo, rekuperavimo įrenginiais bei priedais; -...
Vilniuje
€ 10.00/val
Airkon LT, MB Vidutinė rinkos kaina
Oro kondicionierių - šilumos siurblių pardavimas ir montavimas visoje Lietuvoje. Oro kondicionieriai, šilumos siurbliai, rekuperatoriai, pardavimas, montavimas, garantinis, pogarantinis aptarnavimas, kondicionierių pildymas ir kt. Kondicionierių...
Visuose miestuose
€ 30.00/val
IV, on DIRECT Vidutinė rinkos kaina
Visoje Lietuvos teritorijoje vykdome oro kondicionavimo sistemų montavimo ir priežiūros darbus. Atliekame projektavimo darbus, komplektuojame reikiamą įrangą, atliekame kondicionierių garantinį ir pogarantinį remontą, pilną, dalinį...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Kaip pasirinkti tinkamą kondicionierių parduotuvę?


Kondicionierių parduotuvės yra patikimas ir efektyvus būdas rasti idealų kondicionierių savo namams. Jei esate pasirengę atlikti šį svarbų pirkimą, vadovaukitės šiomis gairėmis:

Įvertinkite parduotuvės patirtį ir ekspertizę. Pasirinkite parduotuvę, turinčią ilgametę veiklos patirtį šioje srityje ir patyrusius ekspertus.

Įvertinkite pasirinkimo galimybes. Pasirinkite parduotuvę, turinčią platų kondicionierių pasirinkimą, kad galėtumėte rasti tinkamiausią modelį.

Klauskite ekspertų patarimo. Kreipkitės į parduotuvės ekspertus, kad galėtumėte pasitarti ir rasti geriausią sprendimą.

Patikrinkite klientų atsiliepimus. Įsitikinkite, kad parduotuvė turi teigiamų klientų atsiliepimų ir rekomendacijų.

Įvertinkite papildomas paslaugas. Pasirinkite parduotuvę, kuri siūlo papildomas paslaugas, pavyzdžiui, diegimo ar techninio palaikymo paslaugas.


Privalumai apsiperkant kondicionierių parduotuvėje


Kondicionierių parduotuvės dažnai siūlo individualų požiūrį į klientus. Jūsų poreikiams geriau atitinkančios paslaugos ir konsultacijos padės išsirinkti tinkamiausią kondicionierių Jūsų namams.

Akcijos ir nuolaidos. Pirkdami kondicionierių parduotuvėje, galite pasinaudoti įvairiomis akcijomis, nuolaidomis ar specialiais pasiūlymais, leidžiančiais sutaupyti.

Papildomos paslaugos. Daugelis kondicionierių parduotuvių siūlo papildomas paslaugas, tokias kaip montavimas, priežiūra ar techninio palaikymo paslauga, kurios padės užtikrinti, kad Jūsų kondicionierius veiktų ilgą laiką ir efektyviai.

Prekių ženklo pasirinkimas. Parduotuvėse galite rasti įvairių prekių ženklų kondicionierius, o tai suteikia daugiau galimybių rasti idealų modelį.

Kompleksinės paslaugos. Pasirinkdami kondicionierių parduotuvę, galite rasti vienoje vietoje viską, ko reikia susijusio su kondicionieriais - nuo pačių prietaisų iki priedų ir priežiūros priemonių.

Rekomendacijos ir atsiliepimai. Kondicionierių parduotuvėse dažnai galite rasti klientų atsiliepimus ir rekomendacijas, kurios padės priimti informuotą sprendimą.


Kondicionierių parduotuvė su www.Paslaugos24.lt


Ieškote patikimos platformos, kurioje galite rasti patikimus oro kondicionierius? Tuomet apsilankykite www.Paslaugos24.lt. Ši vartotojams draugiška internetinė paslaugų platforma supaprastina vietinių parduotuvių paiešką. Tiesiog laikykitės šių žingsnių:

Įveskite savo buvimo vietą: Nurodykite savo vietą, kad rastumėte parduotuves, aptarnaujančius jūsų regioną.

Aprašykite problemos esmę: Pateikite trumpą norimos įsigyti prekės aprašymą.

Gaukite kainos pasiūlymus: Gaukite kainos pasiūlymus iš kelių parduotuvių, kad galėtumėte palyginti kainas ir paslaugas.

Pasirinkite: Pasirinkite parduotuvę, kuri geriausiai atitinka jūsų reikalavimus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.