Dažymas Alytaus raj.

Alytaus raj. rasti: 25 paslaugų pasiūlymai
Paskelbkite užduotį kategorijos "Dažymas" paslaugų teikėjams
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Kęstutis Bražinskas Žema rinkos kaina
Visuose miestuose
€ 5.00/m2
PIOTR Vidutinė rinkos kaina
Apdailos darbai Aprašymas: Montuoju gipsokartoną. Visi dažitinkavimo ir dažimo darbai. Klijuoju plyteles. Kaminų, sienų, stulpų(kollonų)dekoravimas. Laminato, dailylenčių montavimas. Santechnikos darbai: statau klozetus, kriaukles. Jstatau duris,...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
egidijus Vidutinė rinkos kaina
ruosiu pavirsius dazymui, glaistau, dazau, tapetuoju. Visi darbai susija su patalpu remonto darbais. atlieku ivairius sienu dekoravimus ir t,t
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB Dantaura Vidutinė rinkos kaina
Atliekame statybos darbus: 1. Pamatų liejimas. 2. Mūro darbai. 3. Stogo darbai. 4. Pamatų ir sienų šiltinimas ( vata, polistirolas). 5. vidaus apdaila ( gipsai,...
Visuose miestuose
€ 0.29/m2
Stogair.lt Vidutinė rinkos kaina
Mes atliekame: fasadų dažymą (plytų fasadai, tinkuoti, dekoruoti struktūrinio tinko fasadai); stogų dažymą (čerpiniai stogai, šiferio stogai, skardiniai stogai ; medinių namų dažymą; interjero dažymą;...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB “S PROJECT” Vidutinė rinkos kaina
Mes siūlome įvairių tipų apdailas – nuo blizgaus arba matinio dažyto MDF iki natūralios ir ekologiškos alyvos apdailos. Tiems, kurie vertina praktiškumą, natūralumą ir, žinoma,...
Visuose miestuose
€ 35.00/m2
UAB „Decopolis“ Vidutinė rinkos kaina
Atliekame: Stogų dažymą, atnaujinimą ir hidroizoliaciją; Pramoninių metalų remontą ir apsaugą; Įvairių pramoninių dangų paruošimą (smėliasrove, aukšto slėgio vandens srove, plovimas su soda ir pan.)...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB „EG PLUS“ Vidutinė rinkos kaina
Dažyti viduje gali būti paprasta kaip vienas, du, trys. Bet tai nėra greitas darbas. Geras paviršiaus paruošimas, aukščiausios kokybės dažai ir aukštos kokybės įrankiai yra...
Visuose miestuose
€ 0.29/m2
UAB „Palska“ Vidutinė rinkos kaina
Išorės apdailos darbai: Fasadų šiltinimas Dekoratyvinis tinkavimas Dažymas
Visuose miestuose
€ 0.29/m2
UAB " MM Statyba" Vidutinė rinkos kaina
Atliekame dažymo darbus patalpose ir lauke.
Visuose miestuose
€ 0.29/m2

Kaip pasirinkti tinkamą dažų spalvą savo interjerui


Pasirinkite pagrindinę spalvą, remdamiesi jūsų interjero koncepcija ir stilumi.
Apibrėžkite, kokia spalva turi dominuoti kambaryje.
Atsižvelkite į kambaryje esančių baldų ir kitų elementų spalvą. Pasirinkite spalvą, kuri atitinka arba kontrastuoja su šiais elementais.
Apsvarstykite kambaryje esančio natūralaus apšvietimo kiekį. Tam tikros spalvos gali atrodyti skirtingai priklausomai nuo apšvietimo.
Prieš nusprendžiant, apsirūpinkite dažų pavyzdžiais ir apžiūrėkite juos kambaryje skirtingomis dienos meto valandomis.
Atminkite, kad tamsios spalvos gali atrodyti erzinančios arba depresyvios, tuo tarpu šviesios spalvos gali padidinti energiją ir sukurti malonią atmosferą.
Jei nesate tikri dėl spalvos, geriau rinkitės šviesesnę arba neutralią spalvą.
Nenaudokite daugiau kaip trijų skirtingų spalvų. Didžiausia kambario dalis turi būti vienos spalvos, tuo tarpu likusi dalis gali būti kitos spalvos.


Dekoratyvinis dažymas: kaip suteikti savo namams unikalumo


Dekoratyvinis dažymas yra viena iš geriausių būdų suteikti savo namams unikalumo ir asmeniškumo. Tai nereikalauja didelių išlaidų, o suteikia erdvėms visiškai naują išvaizdą. Jei planuojate atnaujinti savo interjerą, tačiau nenorite atlikti didelių pakeitimų, dekoratyvinis dažymas yra puikus pasirinkimas.
Pasirinkite tinkamą spalvų schemą. Prieš pradedant dažymo procesą, svarbu pasirinkti tinkamą spalvų schemą. Pirmiausia nuspręskite, kokią atmosferą norite sukurti. Ar norite, kad jūsų namai būtų šilta ir jauki, ar galbūt norite, kad jie būtų modernūs ir šviesūs? Pasirinkę norimą atmosferą, galite pradėti ieškoti tinkamų spalvų.
Eksperimentuokite su dažais. Dekoratyvinis dažymas suteikia daug erdvės kūrybiškumui. Galite eksperimentuoti su skirtingais dažų deriniais, klijuoti lipdukus, naudoti šablonus ir kt. Svarbu nepamiršti išlaikyti suderinamumą tarp spalvų ir viso interjero.
Pritaikykite dažymą erdvės reikalavimams. Siekiant suteikti interjerui išskirtinumo, būtina pritaikyti dažymą erdvės reikalavimams. Pavyzdžiui, dekoratyvinis dažymas gali būti naudojamas siekiant vizualiai padidinti erdvę, suteikti aukšto lubų efekto arba užpildyti tarpus tarp medžiagų.
Atlikite reikiamus paruošiamuosius darbus. Norint pasiekti geriausius dažymo rezultatus, svarbu tinkamai pasiruošti paviršius. Prieš dažant, reikia užtikrinti, kad paviršius būtų švarus ir be defektų, kad dažai gerai laikytųsi ir nekristų. Reikia naudoti tinkamą gruntą, kad padengimas būtų tvirtas ir ilgaamžis.
Pasirinkite tinkamą dažų tipą. Siekiant suteikti interjerui unikalumo, svarbu pasirinkti tinkamą dažų tipą. 


Kaip pasiruošti dažymui ir sutaupyti savo laiką ir pinigus


Dažymas yra puikus būdas atnaujinti interjerą, tačiau gali būti laiko ir pinigų sąnaudų. Norėdami sutaupyti savo laiką ir pinigus, svarbu tinkamai pasiruošti darbams. Štai keli patarimai, kaip pasiruošti dažymui ir sutaupyti savo laiką ir pinigus:
Pasiruoškite reikiamus įrankius. 
Apskaičiuokite reikalingą dažų kiekį. 
Paruoškite paviršius. Svarbu užtikrinti, kad paviršius, kuriuos ketinate dažyti, būtų švarus ir lygus. 
Norėdami apsaugoti savo baldus, grindis ir kitas interjero dalis nuo dažų, uždenkite juos apsauginės medžiagos gabalais. 
Pasirinkite tinkamus dažus. Pasirinkimas turi būti atliktas atsižvelgiant į daugybę veiksnių, tokių kaip patalpos paskirtis, spalva, šviesos kiekis ir kt. sienu dazymas
Sienų, lubų  glaistymas ir dažymas yra svarbus interjero formavimo etapas, tačiau tai gali būti gana brangu. Kalbant apie kainas, sienų, lubų  glaistymo ir dažymo kaina gali skirtis priklausomai nuo to, ar darbą atlieka specialistas ar pats asmuo, taip pat priklauso nuo pasirinktų produktų kokybės ir kiekio.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.