Metalo gaminiai

Metalo gaminiai yra įvairūs metaliniai objektai arba konstrukcijos skirtingoms pramonės ar asmeninėms paskirtims.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Kaironas Vidutinė rinkos kaina
Metalo konstrukcijos, laiptai, turėklai, balkonai, tvoros
Vilniaus raj.
€ 50.00 - 90.00
Vidutinė rinkos kaina
Įvairių gaminių projektavimas bei gamyba iš metalų bei plastikų. -lakštinio plieno gaminiai -įvairios konkstrukcijos -frezuotos ir tekintos detalės
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 10.00/val
MB "Vulpė" Vidutinė rinkos kaina
Industrinis - minimalistinis stilius. Plienas yra viena iš medžiagų, ant kurios pastatytas mūsų šiuolaikinis gyvenimas. Projektuojame ir gaminame stilingus gaminius iš metalo ir stiklo. Taip...
Visuose miestuose
€ 100.00 - 250.00/m2
Justinas Vidutinė rinkos kaina
-Pagal jūsų pageidaujamą raštą pagaminsime jums pageidaujamo dyžio gatvės užrašą; -Užrašo dydis prasideda nuo A3 formato lapo; -Metalas nusmėliuojamas, gruntuojamas ir dažomas milteliniu būdu. Gaminius...
Utenoje
€ 40.00 - 100.00
MITRONAS Engineering Vidutinė rinkos kaina
UAB “MITRONAS Engineering” turi vieną iš didžiausių šiuolaikinių CNC tekinimo automatų parką Kauno regione, jie yra skirti apdirbimui pagal subrangos sutartis. Mes stengiamės gaminti aukščiausios...
Kaune
€ 1.00/m2
sadasdasd Vidutinė rinkos kaina
Mūsų Bendrijos Mechanikos skyrius specializuojasi vidutinio dydžio prietaisinės mechanikos vienetinėje ir smulkiaserijinėje gamyboje. Pagal užsakovų brėžinius gaminame įvairaus sudėtingumo nestandartines mechanines detales iš aliuminio, nerūdijančio...
Vilniuje (Senamiestis)
€ 100.00/m2
sadasdasd Vidutinė rinkos kaina
saasdasd
Vilniaus raj. (Juodšiliai)
€ 30.00/m2
Uab Forita Vidutinė rinkos kaina
Armatūros karkasų,polių sijų, tinklų gamyba. Armatūros žiedų, lankstinių gamyba. Metalinių konstrukcijų virinimas, laiptų sijų, tvorų, vartų gamyba. Visi suvirinimo darbai. Galime pagaminti betonavimo,laiptų, kolonų, pamatų...
Kaune (Centras)
€ 1.00/m2
Saulius Vidutinė rinkos kaina
Šlifavimas Matinis Poliravimas ( Satin Finish ) Blizgus Poliravimas ( Mirror Polishing )
Kaišiadoryse
€ 1.00/m2
UAB "FABJORO" Vidutinė rinkos kaina
Unikalaus dizaino rankų darbo žiedai, auskarai, pakabukai ir kt. papuošalai nepralenkiamomis kainomis. Juvelyriniai dirbiniai yra sertifikuoti bei kruopščiai ir kokybiškai sukurti. Individualaus dizaino prabangūs vestuviniai...
Vilniuje (Senamiestis)
€ 10.00/m2

Aukštos kokybės metalo gaminiai: gamyklos tiekimas ir paslaugos


Aukštos kokybės metalo gaminiai: gamyklos tiekimas ir paslaugos -  tai sritis, kurioje specializuojamasi gaminant metalo produktus aukščiausios kokybės standartais.

Šioje srityje įmonės gali pasiūlyti įvairių metalų gaminimus, pradedant nuo standartinių metalinių formų, tokias kaip vamzdžiai, profiliai ar lakštai, iki sudėtingesnių konstrukcijų, mašinos detalių arba pramoninių įrenginių komponentų.

Šios įmonės dažnai naudoja specializuotą įrangą ir turi patirtį dirbant su įvairiais metalais, todėl jos gali pasiūlyti aukščiausios kokybės produkciją, atitinkančią klientų reikalavimus ir standartus. Be to, jos gali teikti įvairias paslaugas, tokias kaip suvirinimas, pjovimas, formavimas arba paviršiaus apdorojimas, kad būtų pasiektas pageidaujamas rezultatas.

Šių įmonių gebėjimas tiekti metalo gaminius aukštos kokybės standartais, kartu su profesionaliomis paslaugomis, gali patenkinti įvairių pramonės šakų poreikius, pradedant nuo statybos iki mašinų gamybos ar pramonės įrangos gamybos.


Inovatyvūs metalo gaminiai: kūrybiški sprendimai Jūsų projektams


Inovatyvūs metalo gaminiai -  tai sritis, kurioje siūlomi kūrybiški ir inovatyvūs metalo produktai bei sprendimai, pritaikyti įvairiems projektams.

Šioje srityje siekiama kurti unikalius metalo gaminio variantus, kurie atitiktų klientų individualius poreikius ir projektų specifiką. Tai gali būti išskirtinio dizaino metaliniai elementai, sudėtingos konstrukcijos ar netgi specializuoti gamybos procesai, pritaikyti unikaliems klientų pageidavimams.

Šių sprendimų gamintojai dažnai turi inžinerinių įgūdžių ir sugebėjimų kurti pritaikytus metalinius gaminius. Jie gali pasiūlyti išskirtinius ir kūrybiškus metalo gaminio variantus, pritaikytus įvairioms pramonės sritims ar individualiems projektams.

Inovatyvūs metalo gaminiai ir kūrybiški sprendimai yra skirti klientams, siekiantiems unikalumo, modernumo ir funkcionalumo savo projektuose, ir kuriantiems aukštos kokybės bei įdomias metalines konstrukcijas.


Kur rasti patikimus metalo gaminimo paslaugų teikėjus?


Patikimus metalo gaminimo paslaugų teikėjus galima rasti keliais būdais:

Internetas ir verslo katalogai: Dauguma metalo gaminimo įmonių reklamuojasi internete, turi savo svetaines arba yra įrašytos verslo kataloguose. Per paieškos sistemas arba specializuotas platformas galima rasti šias įmones ir jų paslaugas.

Pramonės parodos ir renginiai: Lankydami pramonės parodas ar renginius, galite susipažinti su įvairiomis metalo gaminimo įmonėmis, pamatyti jų pristatomą produkciją ir pasikalbėti su atstovais.

Rekomendacijos ir atsiliepimai: Svarbu rinktis įmones, kurios turi gerą reputaciją ir gerus klientų atsiliepimus. Rekomendacijos iš verslo partnerių ar kitų įmonių gali būti naudingos, renkantis patikimus paslaugų teikėjus.

Pramonės asociacijos ir tinklaraščiai: Pramonės asociacijos arba tinklaraščiai dažnai pateikia sąrašus ar rekomendacijas dėl patikimų paslaugų teikėjų pramonės sektoriuje.

Tinklaraščiai ir socialinės medijos: Kai kurios įmonės gali būti aktyvios socialinėje erdvėje arba turi savo tinklaraščius, kurie gali būti naudingi norint susipažinti su jų veikla ir teikiamomis paslaugomis.

Siekiant rasti patikimą ir kokybišką partnerį savo projektams, svarbu atidžiai išnagrinėti jų siūlomas paslaugas, kokybę, patirtį ir klientų atsiliepimus. 

 

5 puikūs metalo gaminimo patarimai Jūsų projektui


Siekiant jūsų metalo gaminio projektas bus kokybiškas, saugus ir atitiktų jūsų lūkesčius bei poreikius, patartina laikytis šių penkių metalo gaminimo patarimų Jūsų projektui:

Rinkitės tinkamą metalą: Atsižvelkite į jūsų projekto poreikius ir aplinkybes, kad pasirinktumėte tinkamą metalą. Skirtingi metalai turi skirtingas savybes, tokias kaip stiprumas, lankstumas arba korozijos atsparumas.

Paviršiaus paruošimas: Gerai nuvalykite ir paruoškite metalo paviršių prieš apdorojimą ar suvirinimą. Švarus paviršius padeda užtikrinti geresnį metalo sujungimą ir apdorojimo rezultatus.

Teisingas įrankių pasirinkimas: Pasirinkite tinkamus įrankius arba įrenginius, atitinkančius jūsų projekto poreikius. Tai gali būti skirtingi suvirinimo įrenginiai, pjovimo įrankiai arba apdorojimo mašinos.

Kruopštumas ir tikslumas: Dirbkite kruopščiai ir tiksliai, laikydamiesi geros praktikos. Tai užtikrins aukštą metalo gaminio kokybę ir tinkamą sujungimą bei apdorojimą.

Saugumas: Visada laikykitės saugos taisyklių. užtikrinkite tinkamą apsaugą, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.