Kompiuterių ekranai yra vienas iš svarbiausių kompiuterio periferinių įrenginių, tačiau jie gali sugesti, o tai gali sukelti didelius nepatogumus vartotojams. Jei jūsų kompiuterio ekranas sugedo, svarbu žinoti, kad jis gali būti pakeistas.

Kompiuterių ekranų keitimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
kompiuteriuremontas888.lt Žema rinkos kaina
Kokybiškai atliekame įvairiapusišką visų stacionarių ir nešiojamų kompiuterių remontą. Suteikiame garantiją darbams. Windows 11 / 10 / 8.1 / 7 operacinės sistemos perrašymas Papildomos programinės...
Vilniuje (Žirmūnai)
Marius Vidutinė rinkos kaina
Kompiuterių ir elektronikos technikos remontas. Kompiuterinės įrangos ir išmaniųjų įrenginių meistras. Taisymas, diagnostika, profilaktika, atnaujinimas, detalių keitimas, litavimas, perinstaliavimas, atkūrimas, programinis ir techninis remontas. +370...
Vilniuje (Verkiai)
€ 15.00/val

Kompiuterių ekranų keitimas - kaip vyksta?


Kompiuterių ekranų keitimas yra procesas, kurio metu senas neveikiantis arba pažeistas ekranas yra pakeičiamas nauju. Tai gali būti atliekama tiek nešiojamų, tiek stacionarių kompiuterių atvejus. Ekranų keitimas yra atliekamas atsižvelgiant į daugybę veiksnių, tokiais kaip ekranų dydis, technologija, gamintojas ir t. t. Ekranų keitimą turėtų atlikti patyręs specialistas, kadangi tai yra gana sudėtingas procesas.

Pirmiausia, specialistas patikrina seną ekraną ir nusprendžia, ar jis yra tinkamas remontui, ar jis turi būti pakeistas nauju. Jei ekranas turi būti pakeistas, specialistas turi įsitikinti, kad naujas turi tinkamas specifikacijas, kad būtų suderinamas su jūsų kompiuteriu. Tada senasis ekranas yra atjungiamas nuo kompiuterio, o naujas yra prijungiamas.


Kompiuterių ekranų keitimas - kada reikalingas?


Kompiuterių ekranų keitimas yra reikalingas, kai ekranas nustoja veikti, sugenda arba yra pažeistas. Taip pat, jei pastebite, kad ekrane atsiranda daugybė juostelių, taškų ar kitų gedimų, tai gali būti ženklas, kad reikia pakeisti ekraną.

 Kita priežastis keisti ekraną yra tada, kai senasis ekranas jau neatitinka jūsų poreikių, pavyzdžiui, jei norite didesnio ekrano ar geresnės spalvų kokybės. 


Kompiuterių ekranų keitimo kaina


Kompiuterių ekranų keitimo kaina gali skirtis priklausomai nuo to, koks yra jūsų kompiuterio modelis ir ekranas. Kainą gali taip pat įtakoti ekranų pasirinkimas, kompiuterio sudėtingumas ir keitimo vieta: namuose ar keitimo dirbtuvėse.

Nešiojamų kompiuterių  ir planšečių ekranų keitimo kaina didesnė, nes tai reikalauja daugiau darbo ir patirties. Tačiau, jei turite stacionarų kompiuterį, tai gali būti pigesnis procesas.


Kompiuterių ekranų keitimas akcija


Vienas iš pagrindinių klausimų, kuriuos dažnai užduoda žmonės, yra susijęs su kaina. Kompiuterių ekranų keitimo kaina priklauso nuo kelių veiksnių, pvz., ekrano dydžio, kokybės, modelio ir gamintojo. Tačiau visada yra galimybė rasti pigiau, ypač jei ekranas yra keičiamas keitimo akcijos metu.

Akcijos yra puiki galimybė pasinaudoti pigesniu ekranų keitimo paslaugų pasirinkimu. Dažniausiai akcijos vykdomos tam tikru metu, pavyzdžiui, sezono metu arba švenčių metu. Jei ieškote pigesnių kompiuterių ekranų keitimo paslaugų, verta stebėti pasiūlymus ir akcijas, kurias siūlo skirtingos įmonės.

Tačiaui, jei reikalingas kompiuterio ekrano keitimas, neskubėkite ieškoti pigiausių pasirinkimų. Geriausiai pasitikėti patikimais specialistais ir kainos klausimą spręsti atsižvelgiant į konkrečias aplinkybes. Tačiau, jei yra galimybė pasinaudoti akcija, verta apsvarstyti šią galimybę ir taip sutaupyti.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.