Planšetės yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Tai universalus įrenginys, leidžiantis mums naudotis internetu, žiūrėti filmus, skaityti knygas ir dar daugiau. Tačiau ką daryti, kai jūsų planšetė sugenda? Jūs turite keletą galimybių - nusipirkti naują planšetę, kreiptis į gamintoją ar pasikliauti patikimu planšečių remonto specialistu.

Planšečių remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
kompiuteriuremontas888.lt Žema rinkos kaina
Kokybiškai atliekame įvairiapusišką planšečių remontą. Suteikiame garantiją darbams. Keičiame planšečių ekranus Keičiame planšečių priekinius stiklus (kai ekranas nepažeistas) Keičiame planšečių silpnas baterijas Remontuojame / keičiame...
Vilniuje (Žirmūnai)
Marius Vidutinė rinkos kaina
Kompiuterių ir elektronikos technikos remontas. Kompiuterinės įrangos ir išmaniųjų įrenginių meistras. Taisymas, diagnostika, profilaktika, atnaujinimas, detalių keitimas, litavimas, perinstaliavimas, atkūrimas, programinis ir techninis remontas. +370...
Vilniuje (Verkiai)
€ 15.00/val

Planšečių remontas - kada verta sunerimti?


Jei pastebėjote, kad jūsų planšetė pradeda lėtai veikti arba jaučiate, kad baterija greitai išsikrauna, tai gali būti pirmieji požymiai, kad jūsų planšetės būklė prastėja. Jei pastebėjote, kad ekrane atsirado įbrėžimų, tai taip pat yra požymis, kad reikia atlikti remontą.

Turite nuolat kreipti dėmesį į planšetės būklę, jei naudojate ją intensyviai. Jei pastebėjote gedimo požymius, neatidėliokite planšetės remonto. Delsimas tik gali iššaukti naujus, sudėtingesnius gedimus.


 Planšečių remontas - nuo ko pradėti?


Jei pastebėjote, kad jūsų planšetė yra remontuotina  dėl vienokių ar kitokių priežasčių, tai pirmiausia turėtumėte pasirinkti patikimą ir patyrusią techninę pagalbą teikiančią įmonę. Geriausia yra kreiptis į gamintojo oficialų servisą arba į patikimą trečiųjų šalių techninės pagalbos teikėją.

Prieš kreipdamiesi dėl  remonto paslaugas, taip pat turite patikrinti, ar jūsų planšetė vis dar yra garantiniame laikotarpyje. Jei taip yra, remontas gali būti nemokamas arba kainuoti žymiai pigiau. Be to, turėtumėte patikrinti, ar planšetės remontas neviršija jos vertės.


Planšečių remonto kaina


Planšečių remonto kaina gali labai skirtis priklausomai nuo daugelio faktorių. Tai gali apimti ne tik pačių planšetinių kompiuterių tipą, bet ir jų defektų mastą ir sudėtingumą. Kainą taip pat gali įtakoti pasirinkti remonto paslaugų teikėjai ir jų patirtis.

Kadangi planšetiniai kompiuteriai yra brangesni nei kiti elektroniniai įrenginiai, remontas gali kainuoti nemažai. Paprastai remonto paslaugos kainuoja nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų eurų.


Planšečių remontas pigiau


Planšečių remontas gali būti pigesnis, jei jūs turite tinkamų žinių ir įgūdžių. Kai kuriems planšetiniams kompiuteriams galite pakeisti baterijas, ekrano apsauginius stiklus ar net kai kurias kitas dalis patys, taip sutaupant pinigų.

Tačiau, jei turite mažai patirties ir nežinote, kaip tinkamai atlikti remontą, tada geriau kreiptis į patyrusius specialistus. Jie gali užtikrinti, kad jūsų planšetinis kompiuteris bus tinkamai atkurtas ir kad jis nebus sugadintas kitoje vietoje. Tai gali padėti išvengti papildomų remonto išlaidų ateityje.

Be to, galite ieškoti specialių pasiūlymų ir akcijų, kurios gali padėti jums sutaupyti pinigų. Tokios akcijos gali būti skirtos naujiems klientams, pastoviems klientams ar tam tikroms paslaugoms. Taigi, jei norite sutaupyti pinigų, visada verta pasitikrinti, ar yra galimybė gauti nuolaidą ar akcijinę paslaugos kainą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.