Stacionarių kompiuterių surinkimas yra vienas iš būdų gauti kokybišką kompiuterį, atitinkantį jūsų poreikius. Jūsų surinktas kompiuteris gali būti pritaikytas jūsų poreikiams, ko negalima pasakyti apie  pirktus iš salono ar  parduotuvės.


Stacionarių kompiuterių surinkimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Iį Tech-Bar Vidutinė rinkos kaina
Konsultacijos, kompiuterinės įrangos priežiūra, valymas, diagnostika bei trūkumų šalinimas, programinės įrangos įdiegimas bei nustatymas. Pagalba su pašalinės elektronikos nustatymais (telefonai, televizoriai), pašaliniai darbai. Kaina nustatoma...
€ 20.00 - 500.00
Marius Vidutinė rinkos kaina
Kompiuterių ir elektronikos technikos remontas. Kompiuterinės įrangos ir išmaniųjų įrenginių meistras. Taisymas, diagnostika, profilaktika, atnaujinimas, detalių keitimas, litavimas, perinstaliavimas, atkūrimas, programinis ir techninis remontas. +370...
Vilniuje (Verkiai)
€ 15.00/val

Stacionarių kompiuterių surinkimo sudėtingumas


Stacionarių kompiuterių surinkimo sudėtingumas priklauso nuo jūsų patirties ir gebėjimų. Surinkimas gali būti sudėtingas, jei neturite patirties su kompiuterių dalimis arba norite sukurti itin sudėtingą sistemą. Tačiau, net ir neturėdami daug žinių apie kompiuterius, galite pasirinkti dalis iš žinomų gamintojų ir naudoti internetinę dokumentaciją, kad padėtumėte surinkti tinkamas dalis. Be to, kompiuterių dalys yra kuriamos taip, kad jas būtų paprasta įdiegti ir prijungti, o instrukcijos kaip tai padaryti yra pridedamos prie kiekvienos dalies.


Stacionarių kompiuterių surinkimas - kaip vyksta?


Stacionarių kompiuterių surinkimo procesas apima kelis pagrindinius etapus. Pirmiausia, kad galėtumėte pasirinkti tinkamus komponentus, turite nuspręsti, kam norėsite naudoti savo stacionarų kompiuterį. Tai apima pasirinkimą tarp daugybės pagrindinių plokščių, procesorių, atminties, duomenų saugojimo įrenginių ir kt.

Antra, turite surinkti visas reikalingas kompiuterio dalis ir  jas būtų tinkamai įdiegti. Tai reikalauja tam tikrų techninių žinių, nes kiekvienas kompiuterio komponentas turi savo specifines įdiegimo instrukcijas. Svarbu nepraleisti jokių surinkimo etapų, kad būtų išvengta nesėkmių.

Trečia, po visų komponentų įdiegimo, turite prie savo stacionaraus kompiuterio prijungti reikiamus periferinius įrenginius, pvz., monitorių, klaviatūrą ir pelę. Po to turite įdiegti operacinę sistemą ir visas reikiamas tvarkykles, kad kompiuteris pradėtų veikianti.


Stacionarių kompiuterių surinkimas pigiau


Stacionarių kompiuterių surinkimo procesasyra  gana sudėtingas ir reikalauja tam tikrų žinių bei patirties. Norint surinkti kompiuterį savarankiškai, pirmiausia reikia atlikti tyrimą ir susipažinti su kompiuterio detalių įsigijimo rinkoje galimybėmis, kad būtų galima pasirinkti tinkamiausius komponentus.

Sumažinti stacionarių kompiuterių surinkimo kainą galima pasirinkus pigesnius, bet kokybiškus komponentus. Taip pat galite stebėti kainas rinkoje ir ieškoti akcijų, kad būtų galima sutaupyti pinigų. Be to, pasirinkus tinkamą pardavėją, galima gauti kokybiškus komponentus už patrauklią kainą.


Stacionarių kompiuterių surinkimo kaina


Stacionarių kompiuterių surinkimo kaina priklauso nuo daugelio faktorių, tokių kaip komponentų kokybė, jų suderinamumas, pasirinktas korpusas ir kt. Dažnai kainą gali didinti ir pasirinktos papildomos funkcijos, tokios kaip programinės įrangos įdiegimo ir nustatymo paslaugos, garantijos ir t.t. Tačiau, galima pastebėti, kad kaina priklauso nuo asmeninių reikalavimų ir norų, tad yra įvairi ir gali labai svyruoti.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.