Nešiojami kompiuteriai yra neišvengiami mūsų kasdienybėje - mes juos naudojame darbe, mokantis, žaisdami ir bendraudami su draugais ir šeima. Tačiau kaip ir bet koks elektroninis įrenginys, nešiojami kompiuteriai gali susidurti su defektais ar problemomis, kurias reikia taisyti.


Nešiojamų kompiuterių taisymas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
kompiuteriuremontas888.lt Žema rinkos kaina
Kokybiškai atliekame įvairiapusišką visų stacionarių ir nešiojamų kompiuterių remontą. Suteikiame garantiją darbams. Windows 11 / 10 / 8.1 / 7 operacinės sistemos perrašymas Papildomos programinės...
Vilniuje (Žirmūnai)
Paslaugos24.lt Vidutinė rinkos kaina
1234 afgghjkl
€ 45.00/val
kompiuteriuremontas888.lt Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai atliekame įvairiapusišką visų stacionarių ir nešiojamų kompiuterių remontą. Suteikiame garantiją darbams. Windows 11 / 10 / 8.1 / 7 operacinės sistemos perrašymas Papildomos programinės...
Vilniuje (Žirmūnai)
€ 1.00/val
Marius Vidutinė rinkos kaina
Kompiuterių ir elektronikos technikos remontas. Kompiuterinės įrangos ir išmaniųjų įrenginių meistras. Taisymas, diagnostika, profilaktika, atnaujinimas, detalių keitimas, litavimas, perinstaliavimas, atkūrimas, programinis ir techninis remontas. +370...
Vilniuje (Verkiai)
€ 15.00/val

Kada reikalingas nešiojamų kompiuterių taisymas?


Yra keletas tipinių situacijų, kai gali prireikti nešiojamo kompiuterio taisymo arba remonto. Štai keletas pavyzdžių:

Nešiojamas kompiuteris nustojo veikti: jei jūsų kompiuteris nebeveikia arba neįsijungia, tai gali reikšti, kad yra techninių problemų, kurias reikia išspręsti.

Lėtas darbas: jei jūsų kompiuteris pradėjo darbą lėtai, tai gali reikšti, kad reikia atlikti tam tikrus techninius arba programinius darbus, kad būtų atkurtas jo normalus veikimas.

Perkaitimas: jei pastebėjote, kad jūsų nešiojamas kompiuteris perkaista, tai gali reikšti, kad reikia išvalyti dulkes arba pakeisti ventiliatorių.

Žala ekranui ar kitoms dalims: jei jūsų nešiojamo kompiuterio ekranas yra subraižytas arba sugadintas, tai taip pat gali būti priežastis kreiptis į specialistą, kad jūsų kompiuteris būtų suremontuotas.


Nešiojamų kompiuterių taisymas pigiau


Jei jūsų nešiojamasis kompiuteris neseniai buvo pirktas ir jis turi garantiją, taisymas gali būti nemokamas. Tačiau, jei garantija jau pasibaigė, taisymas gali kainuoti nemažai. Vis dėlto, kainos gali skirtis priklausomai nuo gedimo pobūdžio ir jo sunkumo laipsnio.

Yra keletas būdų, kaip galite sutaupyti pinigų nešiojamų kompiuterių taisymui:

Prieš kreipdamiesi į specialistus, patikrinkite, ar taisymas nėra garantinis arba nebus brangesnis nei naujo nešiojamojo kompiuterio pirkimas.

Pasirinkite taisymo paslaugų teikėją, kuris siūlo geriausią kainą ir kokybę.

Stebėkite reklamas ir akcijas, kurios gali padėti sutaupyti pinigų taisymui.


Nešiojamų kompiuterių taisymo kaina


Nešiojamų kompiuterių taisymo kaina gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių. Pavyzdžiui, gedimo pobūdis yra labai svarbus veiksnys, kuris gali turėti didelę įtaką taisymo kainai. Paprasti gedimai, tokie kaip baterijos pakeitimas, gali būti pigesni nei sudėtingesni gedimai. Be to, taisymo kaina gali priklausyti nuo reikalingų detalių kainos. Kai kuriais atvejais reikalingų detalių kaina gali būti labai didelė, ypač jei kalbame apie naujesnius ar retus modelius.

Tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kad daugeliu atvejų nešiojamo kompiuterio taisymo kaina yra mažesnė nei naujo nešiojamo kompiuterio įsigijimo kaina. Tai ypač aktualu, jei jūsų nešiojamas kompiuteris nėra senas ir jo techninės charakteristikos yra pakankamai geros.. Be to, taisymas gali padidinti jūsų nešiojamo kompiuterio gyvavimo trukmę ir taip padėti išvengti naujo kompiuterio įsigijimo. Kadangi naujas nešiojamas kompiuteris gali būti brangus, taisymas yra gerai vertinama alternatyva.

Kadangi, kaip minėta,  nešiojamo kompiuterio taisymo kaina gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, geriausia būtų pasikonsultuoti su patyrusiais specialistais ir gauti tikslią informaciją apie remonto kainą. Jie taip pat galės jums pasiūlyti geriausią sprendimą, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir biudžetą. Be to, rekomenduojame atlikti pasirinktos taisymo įmonės ar specialisto patikrinimą ir palyginimą su kitomis įmonėmis, siekiant gauti geriausią paslaugų kainą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.