Remonto darbai

Namo ar buto remontas gali būti labai sunkus ir stresinis procesas, ypač jei neturite patirties ar žinių apie statybos darbus. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą rangovą, kad jūsų remontas būtų atliktas laiku, kokybiškai ir be problemų. 


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Mindaugas Žema rinkos kaina
Plataus profilio statybos paslaugos
Visoje Lietuvoje
€ 99.00
Slavomiras Fedotovas Vidutinė rinkos kaina
Atlieku įvairius vidaus apdailos darbus: sienų lyginimas, plytelių klijavimas, lubų ir sienų dažymas, grindų klojimas, grindjuosčių klijavimas ir kiti.
Vilniuje
€ 20.00/val
Arturas Zenevicius Vidutinė rinkos kaina
Atlieku vidaus apdailos darbus Statau karkasa Montuoju gipso plokštes Glaistau Dažau Dedu laminata
Alytuje
€ 100.00
Irmantas vidaus-apdaila.eu Vidutinė rinkos kaina
Gipso kartono montavimas Glaistymas Dažymas mechanizuotu ir įprastu budu Plytelių klijavimas Parketlenčių, Laminato montavimas
Vilniuje
€ 1.00 - 3000.00
Stalesta Vidutinė rinkos kaina
Vidaus ir išorės apdailos darbai. GKP montavimas. Smulkūs plataus profilio statybos darbai ir kita. Kokybiški darbai už racionalia kainą.
€ 5.00 - 25.00
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Greitai bei kokybiškai atliekame šiuos apdailos darbus: 1. Sienų lyginimas "Rodtbant" tinku, įtrūkimų šalinimas. 2. Glaistymas, gruntavimas, šlifavimas bei dažymas. 3, Atliekam langokraščių apdailą po...
Vilniuje
€ 10.00 - 20.00
V. Radionovas Vidutinė rinkos kaina
- Gipso kartono montavimas - Laminato, parketo dėjimas - Glaistymas, dažymas, tapetavimas - Plytelių klijavimas, hidroizoliacija(membrana) - Fasado šiltinimo ir apdailos darbai - Elektros instaliacijos...
€ 12.00
StatybosABC Vidutinė rinkos kaina
Musu praktikoje – daugiau nei puse tūkstančio atliktu statybos projektu. Per savo veiklos metus įgijome nenuperkama patirti. Esame savo srities profesionalai, todėl užtikriname tinkama visu...
Visuose miestuose
€ 2.00/m2
UAB „Renteksa“ parduoda ir stato tentinius angarus, kurie atitinka Lietuvos klimatines salygas ir puikiai tinka žemės ūkio produkcijos sandėliavimui
Kaune (Dainava)
€ 1.00/m2

Kaip pasirinkti tinkamą rangovą remontui: patarimai ir gudrybės


Renkantis  tinkamą rangovą remontui laikykitės šių rekomendacijų.

Apibrėžkite savo poreikius ir tikslus. Prieš pasirinkdami rangovą, svarbu žinoti, ką norite pasiekti remontuojant savo namą ar butą. 

Ieškokite patikimų rangovų. Svarbu pasirinkti patikimą ir patyrusį rangovą, kuris gali atlikti reikiamus darbus laiku, kokybiškai ir profesionaliai. Patikrinti rangovo patikimumą galite peržiūrėdami jo ankstesnius projektus ir atsiliepimus iš kitų klientų. 

Užduokite klausimus. Prieš pasirašant sutartį su rangovu, svarbu aiškiai suprasti darbų apimtį, laiką, kainą ir kitus reikalavimus. Būkite pasiruošę klausinėti rangovą dėl kiekvieno darbų etapo ir išsiaiškinkite, kokių medžiagų ir įrangos jums prireiks kiekviename darbo etape. 

Pasirašykite sutartį. Svarbu turėti aiškią sutartį su rangovu, kurioje nurodomi visi darbai, kuriuos jis atliks, ir darbų kainos. Sutartyje turėtų būti išsamiai aprašyti visi darbai, nurodyti reikalavimai ir sąlygos. Sutartis turėtų būti pasirašyta abiejų šalių ir atnaujinama reikiamais atvejais.


Remontas be streso: kaip išvengti klaidų ir problemų


Remontas yra didelis iššūkis, kurio imtis daugelis žmonių bijo. Tai gali būti brangus ir sunkus procesas, kurio metu gali atsirasti daug problemų ir klaidų. Tačiau yra keletas patarimų, kaip padaryti remontą be streso ir išvengti klaidų.

Suplanuokite savo remonto darbus iš anksto. Prieš pradėdami bet kokią remonto veiklą, turite turėti aiškią idėją, ką norite pasiekti ir kiek laiko tam prireiks. 

Nuspręskite, kiek pinigų galite išleisti. Remontas gali būti labai brangus procesas, todėl svarbu iš anksto nuspręsti, kiek pinigų norite išleisti. 

Pasirinkite patikimą rangovą. Jei neturite patirties remontų srityje, geriau kreiptis į patikimą rangovą. Pasirinkę patikimą specialistą, turite gerą galimybę išvengti problemų ir klaidų, nes jie žino, kaip teisingai atlikti darbus.

Renkantis rangovą, atsižvelkite į jų patirtį ir kvalifikaciją. Patikrinkite, ar jie yra sertifikuoti ir ar turi patirties dirbant su jūsų tipo remonto darbais.

Su rangovu išsiaiškinkite darbų tvarkaraštį ir kainas. Tai padės išvengti neaiškumų ir nenumatytų išlaidų.

Atidžiai stebėkite remonto procesą. Svarbu stebėti remonto procesą ir bendrauti su rangovu. Tai padės užtikrinti, kad darbai būtų atliekami teisingai ir laiku.

Patikrinkite, ar viskas atlikti tinkamai. Prieš priimdami atliktus darbus, patikrinkite, ar viskas atlikti tinkamai. Tai apima kokybės patikrinimą ir patikrinimą, ar visi darbai atlikti pagal sutartį.

Remonto darbai daugiabutyje.  Jeigu jums reikia atlikti remonto darbus daugiabutyje, rekomenduojame kreiptis į patyrusius specialistus, kurie turėtų turėti reikiamą įrangą ir žinias, kaip atlikti remontą aukštuose pastatuose. 

Stogo remonto darbai. Stogo remontas yra svarbus, nes nuo jo priklauso pastato saugumas ir patvarumas. Jei pastato stogas turi defektų, reikia nedelsiant imtis veiksmų. Prieš pradedant remonto darbus, svarbu atlikti detalų stogo būklės patikrinimą ir nuspręsti, kokie darbai yra būtini. 

Vidaus remonto darbai. Vidaus remontas yra būtinas, kad pastatas būtų tvarkingas ir saugus gyvenimui ar darbui. Tai gali apimti sienų ir grindų remontą, tapetavimą, dažymą ar interjero elementų keitimą. Prieš pradedant remonto darbus, būtina nuspręsti, kokie darbai yra būtini ir kiek laiko reikės juos atlikti. 


Naujos tendencijos namų remontui: įkvėpimo idėjos ir sprendimai


Naujos tendencijos ir idėjos nuolat atsiranda, ir kiekvienas namų savininkas gali rasti tai, kas atitinka jo individualius poreikius ir skonį. 

Minimalizmas - viena iš populiariausių ir ilgai gyvuojančių tendencijų namų dizaine. Šis stilius dažniausiai apibrėžiamas neutraliomis spalvomis, paprastomis linijomis ir nedaug dekoro detalių. 

Ekologinis gyvenimo būdas - yra kita nauja tendencija, kuri pastaruoju metu tapo labai populiari. Renovuojant namus, dažnai renkamasi natūralios medžiagos, tokios kaip medis, akmens ir keramika.

Industrialus stilius - dar viena tendencija, kuri tampa vis populiaresnė. Šis stilius susideda iš minimalistinio dizaino, kuriame dominuoja metaliniai elementai ir betoniniai paviršiai. 

Pop-art dizainas - išraiškingas ir spalvingas stilius, kuris pradėjo keisti tradicines nuotaikas ir formas. Tokiuose interjeruose dominuoja ryškios spalvos, taip pat daugiau dekoro elementų. Pop-art dizainas dažnai naudojamas vaikų kambariuose arba kambariuose, skirtuose menininkams ir kūrybingiems žmonėms.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.