Kapitalinis remontas yra svarbus buto ar namo atnaujinimas, kuris atliekamas nustatytu laikotarpiu. Tokio tipo remontas apima esminių patalpų renovaciją: vonios kambario, virtuvės, sienų, langų, durų, stogo ir kt.

Kapitalinis remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Stalesta Vidutinė rinkos kaina
Vidaus ir išorės apdailos darbai. GKP montavimas. Smulkūs plataus profilio statybos darbai ir kita. Kokybiški darbai už racionalia kainą.
€ 5.00 - 25.00
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Greitai bei kokybiškai atliekame šiuos apdailos darbus: 1. Sienų lyginimas "Rodtbant" tinku, įtrūkimų šalinimas. 2. Glaistymas, gruntavimas, šlifavimas bei dažymas. 3, Atliekam langokraščių apdailą po...
Vilniuje
€ 10.00 - 20.00

Kapitalinis remontas: kaip pasiruošti ir išvengti klaidų?


Prieš pradedant kapitalinį remontą, reikia tinkamai pasiruošti, kad būtų išvengta klaidų ir nereikalingų išlaidų. Štai keli patarimai:

Nuspręskite, ką norite pasiekti. Pirma ir svarbiausia yra nuspręsti, kokio tipo kapitalinį remontą norite atlikti – buto, namo, vonios ar kitos patalpos. Skirtingiems projektams reikia skirtingų pasiruošimo etapų, todėl svarbu aiškiai apibrėžti, ką tiksliai norite atnaujinti.

Sudarykite biudžetą. Tinkamai apskaičiuokite savo finansines galimybes ir numatykite, kiek galite skirti kapitaliniam remontui.

Pasiruoškite darbų laiko planą. Sudarykite išsamų laiko planą, kad atliekant remontą būtų galima sekti, ar laikomasi numatyto grafiko.

Renkantis rangovą, atlikite išsamų tyrimą. Tikrinkite rangovų reputaciją, patikimumą, darbo kokybę ir kainas.


Kapitalinis remontas: kokiais atvejais jis būtinas ir ką reikia žinoti prieš 
pradedant?


Kapitalinis remontas yra būtinas tada, kai pastato būklė yra labai prasta ir reikia atlikti daugelį reikiamų darbų. Dažniausiai atliekamas senų pastatų, kurie buvo pastatyti daugiau nei 30 metų, kapitalinis remontas arba pastatų, kurių būklė yra bloga dėl blogos priežiūros. Tokiu atveju reikia keisti visus pastato arba buto komunikacijas, atlikti grindų, lubų, sienų ir kitų elementų remontą. Taip pat gali būti atliekamas buto ar vonios kapitalinis remontas.

Kapitalinis buto remontas, Kapitalinis buto remontas yra ilgas ir brangus procesas, kurio metu reikia atsižvelgti į daugelį dalykų. Svarbu tinkamai pasiruošti, kad viskas vyktų kuo efektyviau. Prieš pradedant remontą, reikia atlikti buto būklės apžiūrą, nustatyti reikiamus darbus ir jų kainas, pasirinkti tinkamą rangovą ir pasiruošti piniginių išlaidų planą.

Kapitalinis vonios remontas. Kapitalinis vonios remontas gali būti gana brangus. Kaina priklauso nuo darbų apimties, naudojamų medžiagų, įrangos, darbo laiko ir kitų veiksnių. Svarbu pasirinkti patikimą rangovą, kad būtų užtikrintas geriausias kokybės ir kainos santykis.


Kapitalinis remontas: ką patikrinti renkantis rangovą?


Renkantis rangovą kapitalinio remonto darbams, svarbu pasirinkti patikimą ir profesionalų specialistą, kuris galėtų užtikrinti kokybišką darbą. Taigi, į ką verta atsižvelgti renkantis rangovą kapitalinio remonto darbams?

Patirtis ir kvalifikacija - pirmiausia, svarbu pasitikrinti rangovo patirtį ir kvalifikaciją, ar jis atlieka tokio pobūdžio darbus, ar turi reikiamų sertifikatų.

Rekomendacijos - patikrinti, ar rangovas turi teigiamų klientų atsiliepimų, ar galima susisiekti su jais dėl rekomendacijų ir patarimų.

Darbo apimtys ir laikas - pasitikrinti, ar rangovas gali atlikti reikiamus darbus per numatytą laiką.

Kainos - palyginti kainas su kitais rangovais, tačiau neapsiriboti vien tik pigumu, svarbu atsižvelgti ir į kokybę.

Sutartis - sudaryti raštišką sutartį su rangovu, kurioje būtų nurodyta darbų apimtis, laikas, kaina, garantijos ir pan.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.