Kiekvienas, kuris kada nors rengė savo namus ar butą, žino, kad apdailos darbai yra sunkus ir laiko reikalaujantis procesas. Taigi, kaip pasiruošti apdailos darbams naujai pastatytame name ar bute?

Apdailos darbai naujai pastatytame name, bute

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Tikapdaila.lt Vidutinė rinkos kaina
Kokybiški glaistymo ir dažymo darbai. Siūlome ekonominės, vidutinės ir aukštos kokybės glaistymo dažymo paslaugas. Visuomet deriname patys visus klausimus su užsakovu, nėra tarpininkų, todėl greičiau...
Visuose miestuose
€ 10.00 - 16.00/m2
Mindaugas Žema rinkos kaina
Plataus profilio statybos paslaugos
Visoje Lietuvoje
€ 99.00
Slavomiras Fedotovas Vidutinė rinkos kaina
Atlieku įvairius vidaus apdailos darbus: sienų lyginimas, plytelių klijavimas, lubų ir sienų dažymas, grindų klojimas, grindjuosčių klijavimas ir kiti.
Vilniuje
€ 20.00/val
Stalesta Vidutinė rinkos kaina
Vidaus ir išorės apdailos darbai. GKP montavimas. Smulkūs plataus profilio statybos darbai ir kita. Kokybiški darbai už racionalia kainą.
€ 5.00 - 25.00
V. Radionovas Vidutinė rinkos kaina
- Gipso kartono montavimas - Laminato, parketo dėjimas - Glaistymas, dažymas, tapetavimas - Plytelių klijavimas, hidroizoliacija(membrana) - Fasado šiltinimo ir apdailos darbai - Elektros instaliacijos...
€ 12.00
Aleksej Vidutinė rinkos kaina
,,Statvila’’ atlieka visus namo vidaus apdailos darbus. Mes atsižvelgiame į naujausias tendencijas, kokybiškai ir moderniai įrengiame namus jaukiam ir komfortiškam gyvenimui.
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Aušra Plauskaitė Vidutinė rinkos kaina
Feng Shui specialisto pagalba buto, namo, ofiso ar kito nekilnojamojo turto rekonstrukcijos bei remonto metu. Architektūrinių elementų, būsto erdvių, vandens objektų, židinių, baldų, spalvų, krypčių,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB Bebro Projektai Vidutinė rinkos kaina
Ilgametę darbo patirtį turinti komanda atlieka visus statybos, vidaus apdailos ir remonto darbus. Nesvarbu kokio dydžio projektas, mažas ar didelis, visada rasim laiko jums. Susisiekite.
Vilniuje
€ 10.00/m2
Darbo Kalviai Vidutinė rinkos kaina
Darbo Kalviai - sėkmigai veikianti įmonė, kuri atlieka visus smulkius apdailos bei remonto darbus ir teikia meistro paslaugą Vilniuje ir aplinkiniuose rajonuose. Darbo Kalviai įmonėje...
Vilniuje
€ 10.00/m2
Meistrai Vilnius Vidutinė rinkos kaina
Gipso kartono montavimas Vilnius 860626833 Kokybiškas gipso kartono montavimas tiek ant sienų, tiek ant lubų. Patirtis, profesionalus požiūris į darbą. Be žalingų įpročių. Kainos kalbamos...
Vilniuje
€ 1.00/m2

Kaip pasirinkti tinkamus grindų dangų spalvų atspalvius naujai pastatytame name?


Grindys yra viena svarbiausių namo dalių, kurią turėtumėte pasirinkti atsargiai. Naujai pastatytame name ar bute, grindų dangos spalva turi būti atspari šviesos ir mechaniniams poveikiams ir atitikti kitus interjero elementus.

Atsižvelkite į šviesos intensyvumą. Jei jūsų butas yra tamsus, turėtumėte pasirinkti šviesesnius grindų dangų atspalvius, kad šviesa atsispindėtų ir patalpa atrodytų erdvesnė. Jei jūsų butas yra šviesus ir saulėtas, galite rinktis šviesesnes ar tamsesnes grindų dangų spalvas.

Derinkite su interjeru. Kitas svarbus dalykas yra grindų spalvos derinimas su kitais interjero elementais. Jei jūsų namų stilius yra minimalistinis ir modernus, galite rinktis šviesesnius grindų dangų atspalvius, tokius kaip balta, pilka arba smėlio spalva. Jei jūsų namų stilius yra klasikinis, tamsesnes grindų dangų spalvos, tokios kaip ruda, tamsiai pilka ar juoda, gali atitikti stilių.

Atkreipkite dėmesį į praktiškumą. Svarbu atkreipti dėmesį į grindų dangų praktiškumą. Jei turite vaikų ar gyvūnų, reikėtų pasirinkti atspalvius, kuriuose nesimato dėmių, o grindų danga lengvai valosi. 


Minimalistinis interjero dizainas: kaip kurti elegantišką ir modernų namą?


Minimalizmas yra vienas iš populiariausių interjero dizaino stilių pastaraisiais metais. Minimalistinis interjeras yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta paprastumą ir funkcionalumą. Jis yra lengvai prieinamas, nes nereikia daug pinigų, kad būtų sukurtas šis stilius. Minimalizmas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori turėti erdvų ir šviesų interjerą, bet nesirengia investuoti didelių pinigų sumų.

Minimalistinio interjero dizaino pagrindiniai bruožai yra paprastumas, funkcionalumas ir elegancija. Šis interjero dizaino stilis nereikalauja perteklinių detalių ar spalvų. Pagrindinė idėja yra kurti erdvę, kuri būtų funkcinė ir estetiška. Minimalistinis interjeras yra labai švarus ir tvarkingas.

Spalvų ir medžiagų pasirinkimas yra labai svarbus kuriant minimalistinį interjerą. Svarbu pasirinkti neutralias spalvas, pvz., baltą, juodą, pilką arba rudos spalvos atspalvius. Medžiagų pasirinkimas turėtų būti taip pat paprastas ir funkcionalus. Gerai tinka natūralios medžiagos, tokių kaip medis, akmens ir stiklas.

Kuriant funkcionalų ir erdvų interjerą, svarbu apgalvoti, kaip galima padaryti kiekvieną erdvę naudinga. 


Puikus namų apdailos darbų planas: kaip neprarasti proto ir kuo greičiau užbaigti projektą?


Namų apdailos darbai gali būti didelis iššūkis, tačiau tinkamai planuojant ir atsargiai pasirenkant specialistus ir medžiagas, galite jį sėkmingai užbaigti. Su tinkamu planavimu ir užduočių paskirstymu, galite išvengti daugelio klaidų ir nereikalingų išlaidų. Pagrindiniai apdailos darbų etapai.

Nustatykite apdailos darbų tikslus. Pirmas ir svarbiausias žingsnis yra nustatyti savo tikslus ir prioritetus. Ar norite padaryti viską iš karto, ar ketinate tai padaryti etapais? Ar norite susitelkti ties tam tikra patalpa ar erdve, ar norite iš karto padaryti visą namų apdailą? Atsakydami į šiuos klausimus, galėsite geriau suprasti savo poreikius ir nustatyti tvarkaraštį.

Sukurkite tvarkaraštį,  kuriame numatysite, kada kokie darbai bus atliekami. Laikykitės tvarkaraščio kuo griežčiau. Jei pastebite, kad kyla problemų ar atsiranda papildomų užduočių, susitarkite su savo užsakovu ir atnaujinkite tvarkaraštį.

Sudarykite biudžetą. Nustatę savo tikslus ir tvarkaraštį, dabar turite apskaičiuoti finansus. Nustatykite, kiek pinigų esate pasirengę išleisti namų apdailos darbams, ir suskaičiuokite, kiek reikia pinigų kiekvienam darbui. Svarbu turėti pakankamai pinigų, kad galėtumėte užbaigti projektą be jokių sustojimų dėl finansinių sunkumų.

Ieškokite paslaugų internete. Kai turite aiškų darbų planą ir biudžetą, laikas ieškoti gerų paslaugų. Internetas yra puikus būdas rasti patikimų specialistų, kurie galės padėti jums įgyvendinti savo projektą. Būtinai skambinkite keliems skirtingiems specialistams ir palyginkite kainas ir paslaugų kokybę. Taip pat galite perskaityti specialistų atsiliepimus ir peržiūrėti jų darbų nuotraukas.

Pirkite medžiagas internetu. Kai turite aiškų vaizdą, kokių medžiagų reikia namų apdailos projektui, galite pradėti ieškoti geriausių pasirinkimų internetu. Pirkdami medžiagas internetu, galite sutaupyti daug pinigų, nes daugelis parduotuvių siūlo mažesnes kainas nei tradicinės parduotuvės. Taip pat internetu galite lengvai rasti specialius pasiūlymus ir nuolaidas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.