Buto remontas gali būti didelė iššūkis kiekvienam, kuris yra susidūręs su būsto renovavimo idėja. Kai kuriems tai yra būtinybė, kai kitiems - tik noras. Bet kada reikia atlikti buto remontą, o kada galima palikti viską kaip yra?


Buto remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Tikapdaila.lt Vidutinė rinkos kaina
Kokybiški glaistymo ir dažymo darbai. Siūlome ekonominės, vidutinės ir aukštos kokybės glaistymo dažymo paslaugas. Visuomet deriname patys visus klausimus su užsakovu, nėra tarpininkų, todėl greičiau...
Visuose miestuose
€ 10.00 - 16.00/m2
SIGITAS Vidutinė rinkos kaina
Apdailininkas atlieka apdailos remonto darbus įrengia vonios kambarius klijuoja plyteles kloja laminuotas grindis, įstato duris, tapetuoja kambarius, įrengia balkonus, smulkūs santechnikos bei el. instaliavimo darbai,...
Šiauliuose
€ 20.00 - 1500.00
Mindaugas Žema rinkos kaina
Plataus profilio statybos paslaugos
Visoje Lietuvoje
€ 99.00
Slavomiras Fedotovas Vidutinė rinkos kaina
Atlieku įvairius vidaus apdailos darbus: sienų lyginimas, plytelių klijavimas, lubų ir sienų dažymas, grindų klojimas, grindjuosčių klijavimas ir kiti.
Vilniuje
€ 20.00/val
Mantas Vidutinė rinkos kaina
Mes žinome, kad viskas yra įgyvendinama. Siekiame, kad mūsų pasiūlytos Įtempiamos lubos atitiktų Jūsų tikslus. Mūsų komandą sudaro ilgametę patirtį turintys profesionalūs specialistai. Teikdami plataus...
Alytaus raj., Kiti miestai
€ 10.00
Summit Nord MB Aukšta rinkos kaina
Tradicinių ir netradicinių garinių suplanavimas ir įrengimas. Ventiliacija AIR SAUNA, antras kvėpavimas, reguliuojamas oro padavimas po pečiumi, tinkamos krosnelės parinkimas ir montavimas – šie ir...
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 50.00 - 100.00
Irmantas vidaus-apdaila.eu Vidutinė rinkos kaina
Gipso kartono montavimas Glaistymas Dažymas mechanizuotu ir įprastu budu Plytelių klijavimas Parketlenčių, Laminato montavimas
Vilniuje
€ 1.00 - 3000.00
Stalesta Vidutinė rinkos kaina
Vidaus ir išorės apdailos darbai. GKP montavimas. Smulkūs plataus profilio statybos darbai ir kita. Kokybiški darbai už racionalia kainą.
€ 5.00 - 25.00
StatybosABC Vidutinė rinkos kaina
Musu praktikoje – daugiau nei puse tūkstančio atliktu statybos projektu. Per savo veiklos metus įgijome nenuperkama patirti. Esame savo srities profesionalai, todėl užtikriname tinkama visu...
Visuose miestuose
€ 2.00/m2

Buto remontas: kada jis tampa būtinybe, o kada tik noru?


Buto remontas yra dažnas savininkų butų išlaidų punktas. Kai kuriems remontas yra būtinybė, nes butas yra prastų sąlygų arba jame reikia pakeisti senus baldus ir įrengimus. Tačiau kitiems remontas yra tik noras, kad butas atrodytų moderniau ar jaukiau.

Buto remontas gali būti reikalingas dėl skirtingų priežasčių. Kai kurie žmonės renkasi remontą, siekdami pagerinti buto išvaizdą, padidinti patogumus ar pridėti vertės savo nekilnojamojo turto investicijai. Kitiems remontas gali būti būtinybė, kadangi jų butas yra senas ir pradeda būti nebetinkamas gyventi ar nesaugus. Bet kada remontas tampa būtinybe, o kada tik noru? Tai priklauso nuo daugybės veiksnių, įskaitant buto amžių, būklę, reikiamus patobulinimus ir jūsų asmeninius poreikius.

Seno buto remontas. Seno buto, kuris nėra remontuotas ar renovuotas daugelį metų, remontas gali tapti būtinybe, kadangi gyventi jame gali būti pavojinga. Tokiu atveju buto remontas yra ne tik pageidautinas, bet ir privalomas. 

Kapitalinis buto remontas. Kapitalinis buto remontas reiškia, kad visi buto elementai yra renovuojami ar keičiami. Toks remontas dažnai yra būtinybė, jei butas yra labai senas arba labai prastos būklės. Kapitalinio remonto kainos gali būti labai skirtingos, priklausomai nuo to, kiek elementų reikia pakeisti. Kai kuriais atvejais, kapitalinis remontas gali būti pigesnis ir efektyvesnis nei atskiri buto patobulinimai, atliekami skirtingu laiku.


Buto remonto pasiruošimas: kaip nuspręsti dėl dizaino sprendimų


Prieš pradedant bet kokį buto remontą, svarbu apsispręsti, kokių dizaino sprendimų laikysitės. Ar norite šiuolaikiško, minimalistinio ar klasikinio interjero? Kokias spalvas ir tekstūras norite naudoti? Kokios medžiagos yra jums svarbios? Kiek laiko ir pastangų galite skirti remontui? Tai yra keli klausimai, į kuriuos turite atsakyti, kad galėtumėte apsispręsti dėl dizaino sprendimų. Svarbu ne tik nuspręsti, ko norite, bet ir kiek tai kainuos. Kartais remontas gali tapti brangesnis nei numatoma, todėl svarbu iš anksto apskaičiuoti biudžetą ir laikytis jo.


Buto remonto biudžeto planavimas: kaip suskaičiuoti visus išlaidų punktus


Buto remonto biudžeto planavimas yra viena iš svarbiausių užduočių, kai reikia atlikti buto remontą. Tai labai svarbu, nes tai padeda išvengti per didelių išlaidų ir nustatyti realius remonto tikslus. Rekomenduojama laikytis tokios remonto biudžeto įvertinimo metodikos.

Nustatyti išlaidų prioritetus. Pirma ir svarbiausia, reikia nustatyti, kurie išlaidų punktai yra svarbiausi ir kiek jie kainuos. Pavyzdžiui, šildymas, elektros energija ir vanduo yra būtini išlaidų punktai, kuriuos reikia įtraukti į biudžetą. Taip pat reikia atsižvelgti į kitus svarbius punktus, tokius kaip statybinės medžiagos, specialistų paslaugos ir kt.

Įvertinti remonto apimtį. Svarbu nustatyti, kokios apimties bus buto remontas. Tai padės apskaičiuoti, kiek išlaidų reikės. Pavyzdžiui, jei norite atnaujinti tik vonios kambario interjerą, tai kainuos daug mažiau, nei jei norite atnaujinti visą butą.

Suskaičiuoti visus išlaidų punktus. Reikia suskaičiuoti visus išlaidų punktus, pradedant nuo statybinių medžiagų, baigiant specialistų paslaugomis. Reikia suskaičiuoti ir kitus išlaidų punktus, tokius kaip transportavimo išlaidos, naujų baldų ir dekoratyvinių elementų pirkimas ir kt.

Pasirinkti iš skirtingų variantų. Kai išlaidos yra suskaičiuotos, reikia pasirinkti iš kelių variantų, kaip išleisti biudžetą. Pavyzdžiui, galite pasirinkti paprastą remontą, vidutinį remontą arba visišką buto atnaujinimą. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.