Metalo apdirbimas Alytaus raj.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vidutinė rinkos kaina
Įvairių gaminių projektavimas bei gamyba iš metalų bei plastikų. -lakštinio plieno gaminiai -įvairios konkstrukcijos -frezuotos ir tekintos detalės
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 10.00/val
MB "Vulpė" Vidutinė rinkos kaina
Industrinis - minimalistinis stilius. Plienas yra viena iš medžiagų, ant kurios pastatytas mūsų šiuolaikinis gyvenimas. Projektuojame ir gaminame stilingus gaminius iš metalo ir stiklo. Taip...
Visuose miestuose
€ 100.00 - 250.00/m2
Kaminai Vidutinė rinkos kaina
Greitai bei kokybiskai gaminame bei montuojame nerudyjancio plieno kaminu ideklus.pristatomus apsildomus dvisienius kaminus.suteikiama garantija 861485685
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Metalo idėjos Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame, gaminame ir montuojame įvairaus dizaino metalinius baldus pagal individualius užsakymus, gali būti su kaltinio metalo elementais. Gaminame persirengimo spintas, universalias spintas, suoliukus, stelažus, darbastalius,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB "Plieno lankas" Vidutinė rinkos kaina
Mes taip pat gaminame interjero detales, metalo konstrukcijas. Bendrovėje atliekami įvairūs tekinimo, metalinių detalių frezavimo darbai, vamzdinių profilių valcavimas.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, DRIGNIS Vidutinė rinkos kaina
Siūlome ilgaamžius, kokybiškus voljerus Jūsų šunims! Mūsų voljerai pagaminti iš karštai cinkuotų vamzdžių, todėl galėsite nesibaiminti dėl rūdžių, o taip pat iš impregnuotos, vandeniui atsparios...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
HC COSMOS, UAB Vidutinė rinkos kaina
Mes užsiimame industrinių stačiasienių ir arkinių angarų ir sandėlių projektavimu, gamyba ir montavimu. Taip pat atliekame daugiasluoksnių plokščių ir profiliuotos skardos montavimo darbus.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB „SONTEKA“ Vidutinė rinkos kaina
Mes gaminame turėklus, vartus, tvoras, automatinius vartus, priešgaisrines laiptines, stogelius, šašlykines, lauko baldus ir kitus nestandartinius medžio bei metalo gaminius.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
vitas Vidutinė rinkos kaina
gaminamia ir irengiamia ivairiu tipu ir rusiu vartus voljierus tveremia tvoras is uzsakovo ir savo medziagu teikiamia konsultcijas del irengimo medziagu pasirinkimo galim tarpininkauti del...
Alytaus raj.
€ 2.00/m2
Miroslavas Vidutinė rinkos kaina
Gaminame įvairių rūšių metalinius turėklus laiptams, terasoms, balkonams, stogams bei turėklus neįgaliesiems. Projektuojame, gaminame ir montuojame: įvairaus dizaino metalinius laiptus su medinėmis ar stiklinėmis pakopomis,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Metalo apdirbimo paslaugos: ką turėtumėte žinoti


Metalo apdirbimo paslaugos yra svarbus pramonės sektoriaus elementas, teikiantis įvairias galimybes ir sprendimus klientams. Čia yra keletas dalykų, kuriuos reikėtų žinoti apie šias paslaugas. Įvairios paslaugos:

CNC frezavimas ir suvirinimas: Šios paslaugos leidžia sukurti preciziškas metalines detales arba suvirinti metalo konstrukcijas pagal specifinius klientų poreikius.

Pjovimas ir lenkimas: Metalas gali būti supjaustytas į įvairias formas ir dydžius bei sulenktas norima forma.

Lyginimas ir apdirbimas: Metalų paviršiai gali būti išlyginami, kad būtų pasiektas reikalingas glotnumas ir struktūra.

Technologijos ir įranga:

Modernios technologijos: Patikimos įmonės naudoja modernią įrangą ir technologijas, kad galėtų užtikrinti aukštą apdirbimo kokybę ir efektyvumą.

Specializuoti įrankiai: Įmonės turi specializuotų įrankių, kurie leidžia efektyviai ir tiksliai dirbti su įvairiais metalais.

Panaudojimas:

Automobilių pramonė: Metalo apdirbimas yra esminis automobilių pramonės elementas, teikiantis reikalingas detales ar konstrukcijas.

Statyba ir inžinerija: Metalų apdirbimo paslaugos naudojamos įvairių statybų projektų, mašinų gamybos ir inžinerijos srityse.


Kokios technologijos naudojamos metalo apdirbime?


Metalo apdirbimo technologijos nuolat tobulėja, siekiant užtikrinti didesnį efektyvumą, tikslumą ir greitį. Štai keletas technologijų, kurios dažnai naudojamos metalo apdirbime:

CNC (Computer Numerical Control) technologija: Tai yra moderni technologija, kurios pagrindu veikia kompiuteriai, valdantys įrankius ir mašinas. CNC leidžia programiškai valdyti metalo pjovimo, frezavimo, gręžimo ir suvirinimo įrankius, užtikrinant tikslius rezultatus.

Šalto ir karšto pjovimo įrankiai: Šalto ir karšto pjovimo metodai leidžia metalą pjaustyti į įvairias formas ir dydžius. Karštasis pjovimas naudojamas, kai reikalinga aukšta pjovimo kokybė, o šaltasis - kai svarbu išlaikyti metalo struktūrą.

Lenkimo ir suvirinimo įranga: Įvairūs įrenginiai naudojami metalo lenkimui į norimas formas. Suvirinimas atliekamas naudojant įvairias technologijas, tokias kaip TIG (tungsteno inertinė dujų), MIG (metalų inertinė dujų) arba elektrinį suvirinimą.

Paviršių apdirbimo technologijos: Įvairios technologijos, tokios kaip šlifavimas, šveitimas ir poliravimas, naudojamos siekiant gauti lygų  ir glotnų metalo paviršių.

Termotechnologijos: Tai apima pjovimą plazma arba lazeriu, kurie leidžia tiksliai pjauti metalus, taip pat ir sudėtingas formas ir raštus, paliekant beveik švarų  paviršių.


Ar verta investuoti į metalo apdirbimo paslaugas?


Investuoti į metalo apdirbimo paslaugas gali būti verta, ypač jei turite verslą arba projektą, reikalaujantį metalinių detalių ar konstrukcijų. Čia yra keletas priežasčių, kodėl tai gali būti naudinga:

Kokybė ir tikslumas: Metalas apdirbimo paslaugos užtikrina aukštą detalių kokybę ir tikslumą, kurių gali reikėti jūsų projektui. 

Efektyvumas ir ekonomiškumas: Naudodamiesi profesionaliomis metalo apdirbimo paslaugomis, galite sutaupyti laiko ir išteklių. Tokios paslaugos dažnai yra efektyvios ir greitai atliekamos, o tai svarbu pramonėje ar konkrečių projektų metu.

Įvairialypės galimybės: Metalas apdirbimo paslaugos gali pasiūlyti įvairias galimybes, nuo pjovimo ir formavimo iki suvirinimo ir CNC frezavimo. 

Investuojant į metalo apdirbimo paslaugas, jūs galite gauti kokybiškas metalines detales ar konstrukcijas, taip pat sutaupyti laiko ir užtikrinti projektų sėkmę. 


Kaip rasti patikimus metalo apdirbimo specialistus?


Patikimų metalo apdirbimo specialistų paiešką galima atlikti keletu būdų:

Paieška internete. Naudokite internetinius paieškos variklius arba specializuotas platformas, kuriose įmonės siūlo metalo apdirbimo paslaugas. 

Verslo katalogai ir sąrašai. Patikimas būdas yra peržiūrėti verslo katalogus arba metalo apdirbimo specialistų sąrašus, kuriuos galite rasti internete arba specializuotuose leidiniuose. 

Rekomendacijos ir atsiliepimai. Klauskite rekomendacijų iš draugų, šeimos narių ar verslo partnerių, kurie galėtų rekomenduoti patikimą įmonę. 

Verslo parodos ir mugės. Dalyvaukite verslo parodose ar mugėse, kuriose gali būti pristatomos metalo apdirbimo įmonės. Tai gali būti puiki galimybė susipažinti su specialistais, pamatyti jų darbus ir aptarti savo poreikius.

Profesionalių organizacijų narių sąrašai: Kai kurios metalo apdirbimo įmonės gali būti profesionalių asociacijų ar organizacijų nariai. Jų narių sąrašai gali būti viešai prieinami, o tai padėtų rasti patikimus specialistus.

Renkantis metalo apdirbimo specialistus, svarbu atidžiai peržiūrėti jų patirtį, paslaugų kokybę, galimybes ir įvertinti atsiliepimus. Komunikacija su potencialiais specialistais taip pat gali padėti nuspręsti, ar jie atitinka jūsų poreikius ir reikalavimus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.