Spaudos paslaugos

Spausdinimas yra svarbus sėkmingos verslo veiklos aspektas. Nuo įmonių marketingo leidinių iki asmeninių projektų, spausdinimo paslaugos tampa neišvengiamu komponentu. Lietuvoje šios paslaugos žinomos kaip "spaudos paslaugos" arba tiesiog "spausdinimas".

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Reklamdariai Vidutinė rinkos kaina
Ofsetinė, šilkografinė ir skaitmeninė, įvairių formatų spauda. Gaminame reklamą ant automobilių, puodelių, drobės ir kitų medžiagų, bei spausdiname atvirukus, plakatus ir kitą reklaminę medžiagą.
Visuose miestuose, Kiti miestai
StickersLAB Vidutinė rinkos kaina
Lipdukai - Transportui (automobiliams, mikroautobusams, traliukams, sunkvežimiams, kemperiams, motociklams) - Vandens transportui (valtims, laivams, kateriams, jachtoms ir kt.) - Verslui (durims, langams, vitrinoms, sienoms ir...
Kaune, Kiti miestai
€ 10.00 - 400.00
Reklamos Pasaulis Vidutinė rinkos kaina
Siūlome operatyvias siuvinėjimo paslaugas. Siuvinėjimas atliekamas pagal jūsų norus - mielai padėsime įgyvendinti jūsų originalias idėjas! Greitoms užklausoms: https://reklamospasaulis.lt/content/siuvinejimas
Vilniuje (Šeškinė)
€ 1.50 - 20.00
Print onn Vidutinė rinkos kaina
Ieškai geriausio sprendimo savo įmonės reklamai? O gal nori nudžiuginti draugą ar šeimos narį personalizuota, tik jam skirta dovana? PrintOn - pasiruošę Jums padėti. Rasime...
Visuose miestuose
€ 5.00/vnt
Print onn Vidutinė rinkos kaina
Ieškai geriausio sprendimo savo įmonės reklamai? O gal nori nudžiuginti draugą ar šeimos narį personalizuota, tik jam skirta dovana? PrintOn - pasiruošę Jums padėti. Rasime...
Visuose miestuose
€ 5.00/vnt
Print onn Vidutinė rinkos kaina
Ieškai geriausio sprendimo savo įmonės reklamai? O gal nori nudžiuginti draugą ar šeimos narį personalizuota, tik jam skirta dovana? PrintOn - pasiruošę Jums padėti. Rasime...
Visuose miestuose
€ 5.00/vnt
Miesto reklama, UAB Vidutinė rinkos kaina
Teikiame šias paslaugas: - Lipdukų gamyba. - Automobilių apipavidalinimas. - Vitrinų apklijavimas. - Reklaminių stendų gamyba. - Reklaminių tentų gamyba. - Šviesdėžių gamyba. - Tūrinių...
Visuose miestuose
€ 20.00/vnt
UAB Ideo LT Vidutinė rinkos kaina
SKRAJUTĖS Skrajutės standartiškai gaminamos ant 150g. kreidinio popieriaus vienpusės arba dvipusės. Formatai: A4 (210x297 mm) A5 (148x210 mm) A6 (105x148 mm)
Visuose miestuose
€ 18.00/vnt
UAB "Areviva" Vidutinė rinkos kaina
Norite būti pastebėti bei pritraukti naujų klientų, o Jūsų automobiliai vis dar važinėja po miestą „pliki“ kaip ir dauguma? Suteikite jiems išskirtinumo, savo transporto priemonę...
Panevėžyje (Skaitkalnis)
€ 50.00/vnt
IĮ Macera Vidutinė rinkos kaina
Užsiimame spauda ant rūbų (šilkografija, termoplėvelė) ir siuvinėjimu. Darome įvairių kiekių užsakymus. Galime pasiūlyti savo gaminių.
Klaipėdoje (Vėtrungė)
€ 1.00/vnt

Spaudos paslaugos - kokios paslaugos teikiamos?


Spausdinimo paslaugos apima platų paslaugų spektrą, pritaikytą skirtingiems poreikiams. Štai keletas pagrindinių paslaugų, kurias teikia profesionalios spausdinimo įmonės:

Tekstinis ir grafinis spausdinimas. Tekstinis spausdinimas leidžia gauti rašytinį turinį ant popieriaus ar kitų medžiagų paviršiaus. Tai gali būti dokumentai, laiškai, vadovėliai ir daugelis kitų rinkodaros medžiagų. Grafikos spausdinimas yra skirtas spausdinti vaizdus, iliustracijas, paveikslus ir kūrinius, kuriuos galima įtraukti į įvairius projektus.

Reklaminės medžiagos spausdinimas. Įmonių gyvenime reklaminė medžiaga turi ypatingą reikšmę. Tai gali būti vizitinės kortelės, plakatai, skrajutės, reklaminiai stendai ir kitos priemonės, kurios padeda išskirti verslą iš konkurentų.

Spausdinimas ant drabužių. Vienu metu populiarėjantis paslaugų tipas - spausdinimas ant drabužių. Tai leidžia individualizuoti įvairius drabužius, tokius kaip marškinėliai, megztiniai ar kepures, norimais raštais, vaizdais ar logotipais.

Knygų ir brošiūrų spausdinimas. Knygos ir brošiūros išlieka svarbiais informacijos platinimo būdais. Spausdinimo paslaugos gali padėti jums sukurti ir spausdinti knygas, vadovėlius ar brošiūras, kurios atitiks jūsų tikslus ir poreikius.


Spaudos paslaugos - kodėl tokia reikalinga paslauga?


Kodėl verta naudotis profesionaliomis spausdinimo paslaugomis? Tai dažnai yra klausimas, kurį kelia tie, kurie gali manyti, kad spausdinimui gali būti panaudoti jų pačių įrenginiai arba biuro spausdintuvai. Tačiau yra keletas pagrindinių priežasčių, kodėl verta pasikliauti specialistais:

Profesionalumas ir kokybė: Profesionalios spausdinimo įmonės turi ne tik aukšto lygio įrangą, bet ir ekspertus, kurie užtikrins puikų rezultatą. Jų spausdinimo mašinos gali spausdinti aukštos kokybės teksto ir vaizdų kopijas, kurios atrodo profesionaliai ir patraukliai.

Spausdinimo galimybės: Spausdinimo paslaugos siūlo daugybę skirtingų spausdinimo galimybių, įskaitant skirtingo dydžio popieriaus, spalvų pasirinkimą ir specialiuosius efektus. Tai leidžia pasirinkti tai, kas geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Laiko taupymas: Pasitikėdami spausdinimo paslaugomis, galite sutaupyti daug laiko, kurį galėtumėte praleisti kitose veiklose. Profesionalūs spausdinimo specialistai pasirūpins visais spausdinimo procesais nuo pradžios iki pabaigos.


Kūrybiniai projektai: Jei turite kūrybinį projektą, tokį kaip leidinys ar reklaminis stendas, spausdinimo įmonė gali padėti jums jį įgyvendinti ir pasiūlyti idėjų bei dizaino patarimų.

Masinis spausdinimas: Didelių tiražų atveju, spausdinimo paslaugos gali efektyviai ir greitai atlikti masinį spausdinimą, kurį sunkiau būtų įgyvendinti naudojant paprastus biuro spausdintuvus.


Spaudos paslaugų kaina


Vienas iš svarbiausių klausimų, kurį gali užduoti norintis naudotis spausdinimo paslaugomis, yra susijęs su kainomis. Spausdinimo paslaugų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių:

Paslaugos tipas: Kainos gali skirtis priklausomai nuo to, kokia paslauga jums reikia. Tekstinis spausdinimas paprastai bus pigesnis nei specialių efektų ar didelio formato spausdinimas.

Spalvos: Jei planuojate spausdinti daug spalvų, tai gali paveikti kainą. Daug spalvų reikalauja daugiau rašalų ir gali kainuoti brangiau.

Popieriaus tipas: Pasirinktas popieriaus tipas ir kokybė taip pat gali turėti įtakos kainai. Specialus popierius arba didesnio svorio popierius gali padidinti paslaugos kainą.

Kiekis: Dažniausiai galioja taisyklė: kuo didesnis spausdinimo tiražas, tuo mažesnė kaina vienam egzemplioriui.


Spaudos paslaugos internetu


Šiuolaikinės technologijos leidžia mums naudotis daugybe internetinių paslaugų, ir spausdinimas internetu nėra išimtis. Internetinės spaudos paslaugos siūlo daug privalumų, kuriuos verta apsvarstyti:

Patogumas: Nereikia keliauti iki fizinės spausdinimo įmonės – viską galima padaryti iš namų ar biuro. Tai sutaupo laiką ir pastangas.

Paprastumas: Dauguma internetinių spausdinimo platformų yra labai naudotojui draugiškos. Užsakymas gali būti atliktas vos keliais paspaudimais.

Pasirinkimas: Internete galite rinktis iš daugybės paslaugų tipų, spalvų ir popieriaus variantų, taip pat  galima iš anksto pamatyti, kaip atrodys galutinis produktas. 

Greitis: Internetinės paslaugos gali pasiūlyti greitą spausdinimo ir pristatymo laiką, ypač jei jums skubiai reikia gauti spausdintą medžiagą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.