Šilkografija yra spausdinimo technika, kai vaizdas perkeliamas ant paviršiaus naudojant trafaretą, vadinamą ekranu. Taikant šią techniką naudojamos tamsios plokštės arba ekrano trafaretai, specialiai paruošti konkrečiam dizainui.

Šilkografinė spauda

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Reklamdariai Vidutinė rinkos kaina
Ofsetinė, šilkografinė ir skaitmeninė, įvairių formatų spauda. Gaminame reklamą ant automobilių, puodelių, drobės ir kitų medžiagų, bei spausdiname atvirukus, plakatus ir kitą reklaminę medžiagą.
Visuose miestuose, Kiti miestai
Reklamos Pasaulis Vidutinė rinkos kaina
Siūlome operatyvias siuvinėjimo paslaugas. Siuvinėjimas atliekamas pagal jūsų norus - mielai padėsime įgyvendinti jūsų originalias idėjas! Greitoms užklausoms: https://reklamospasaulis.lt/content/siuvinejimas
Vilniuje (Šeškinė)
€ 1.50 - 20.00
Print onn Vidutinė rinkos kaina
Ieškai geriausio sprendimo savo įmonės reklamai? O gal nori nudžiuginti draugą ar šeimos narį personalizuota, tik jam skirta dovana? PrintOn - pasiruošę Jums padėti. Rasime...
Visuose miestuose
€ 5.00/vnt
Print onn Vidutinė rinkos kaina
Ieškai geriausio sprendimo savo įmonės reklamai? O gal nori nudžiuginti draugą ar šeimos narį personalizuota, tik jam skirta dovana? PrintOn - pasiruošę Jums padėti. Rasime...
Visuose miestuose
€ 5.00/vnt
Print onn Vidutinė rinkos kaina
Ieškai geriausio sprendimo savo įmonės reklamai? O gal nori nudžiuginti draugą ar šeimos narį personalizuota, tik jam skirta dovana? PrintOn - pasiruošę Jums padėti. Rasime...
Visuose miestuose
€ 5.00/vnt
UAB Ideo LT Vidutinė rinkos kaina
SKRAJUTĖS Skrajutės standartiškai gaminamos ant 150g. kreidinio popieriaus vienpusės arba dvipusės. Formatai: A4 (210x297 mm) A5 (148x210 mm) A6 (105x148 mm)
Visuose miestuose
€ 18.00/vnt
IĮ Macera Vidutinė rinkos kaina
Užsiimame spauda ant rūbų (šilkografija, termoplėvelė) ir siuvinėjimu. Darome įvairių kiekių užsakymus. Galime pasiūlyti savo gaminių.
Klaipėdoje (Vėtrungė)
€ 1.00/vnt
Bitomanija Vidutinė rinkos kaina
Kontrolinės renginių juostelės - apyrankės, nauja mada keičianti popierinius bilietus. Puiki pagalba suvaldyti, kontroliuoti žmonių srautus renginio metu. Pagal kliento poreikį galime uždėti spaudą, užrašą...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 10.00/vnt
BRANDUS LT Vidutinė rinkos kaina
Atliekame nedidelių ir didelių tiražų spaudos darbus. Siūlome skaitmeninę, ofsetinę bei šilkografinę spaudą.
Kaune (Aleksotas)
€ 10.00/vnt
UAB, Reklamos dizainas Vidutinė rinkos kaina
Spauda: Skaitmeninė, Ofsetinė, Plačiaformatė, Šilkografija, Tampografija. Firminis stilius: Logotipai, kūrimas, Prekės ženklai, kūrimas, Vizitinės kortelės, Blankai, Vokai Lipdukai ir kt. Kiti Gaminiai: Marškinėliai, Kepurėlės Džemperiai,...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt

Šilkografinės spaudos menas: nuo senovės iki šių dienų


Šilkografinė spauda yra senovės technika, kurią galima datuoti tūkstančiu metų atgal ir kuri perėjo ilgą kūrybinę raidą iki šių dienų. Štai trumpa šios spaudos technikos istorijos apžvalga:

Senovės šaknys: Šilkografinės spaudos pradžią galima susieti su senovės Kinija, kur apie 1000 m. pr. m. e. ši technika buvo naudojama spausdinti rašto ženklus ant popieriaus ir šilko audinio. Kinijoje ši technika buvo naudojama spausdinti religinius tekstus ir meno darbus.

Perėjimas į Vakarus: Šilkografinės spaudos technika iš Kinijos perėjo į kitas Azijos šalis, vėliau ji per arabų pasiuntinių veiklą užsienyje buvo atnešta į vakarus.

Plėtra Europoje: Europoje šilkografinė spauda įgijo populiarumą Renesanso metu, o ypač 18 a. pradžioje Prancūzijoje. Jos panaudojimas plačiai išplito spausdinant tekstilės gaminius, tokius kaip šalikai, skraistės ir drabužiai.

XX amžius: Šilkografinė spauda tapo svarbia reklamos ir meno technika 20 a. pradžioje. Ji buvo plačiai naudojama spausdinant plakatus, reklamines medžiagas ir dizaino darbus. Menininkai ir dizaineriai, tokiuose judėjimuose kaip Pop Art ir Hipių kultūra, dažnai naudojo šią techniką savo kūriniuose.

Šiandien: Ši technika išliko ir yra naudojama šiandien. Ji konkuruoja su modernesnėmis spaudos technikomis, tokiomis kaip skaitmeninė spauda, bet ji turi savo unikalumą ir estetinį žavesį. Šilkografinė spauda yra populiarus pasirinkimas spausdinant tekstilę, plakatus, meno darbus ir kitas medžiagas.


Praktiniai taikymai ir šilkografinės spaudos pranašumas


Šilkografinė spauda turi daug  privalumų, kurie padaro ją vertinga spausdinimo technika daugelyje sričių. Štai kai kurios iš jų:

Tekstilės pramonė: Šilkografinė spauda yra dažnai naudojama atspausdinti raštus, logotipus ir grafiką ant marškinėlių, švarkų, palangių, rankšluosčių ir kitų tekstilės gaminių. 

Reklama: Plakatai, stendinės reklamos medžiagos, baneriai ir kitos reklaminės priemonės dažnai būna sukuriami šilkografinės spaudos technika. 

Industrija: Šilkografinė spauda naudojama daugelyje pramonės sričių, įskaitant elektroniką, automobilių gamybą, stiklo pramonę ir kt. Ji gali būti naudojama atspausdinti spalvotus etiketes, numeracijos plokšteles, kontrolinius lipdukus ir daug kitų gamybos ženklų.

Meninės ir dizaino sritys: Menininkai ir dizaineriai naudoja šilkografinę spaudą savo kūrybiniuose projektuose. Ji leidžia kurti originalius meno darbus, atspausdinti nuotraukas ant drobių ir sukurti unikalius plakatus.

Renginiai ir parodos: Šilkografinė spauda naudojama parodų ir renginių medžiagoms kurti. Tai apima plakatus, katalogus, skraistes ir kitas vizualines priemones.


Pasirinkimas tarp šilkografinės ir kitų spaudos metodų: kodėl šilkografinė lieka populiari


Pasirinkimas tarp šilkografijos ir kitų spaudos metodų priklauso nuo konkrečių poreikių ir projektų. Šilkografinė spauda turi savo unikalių privalumų, kurie ją išlaiko populiaria ir aktualia šiandien, nors yra ir kitų spaudos technikų, tokių kaip skaitmeninė spauda. Šilkografinė spauda išlieka populiari, nes turi šiuos privalumus:

Spalvų intensyvumas: Šilkografinė spauda gali pasiūlyti ryškias ir intensyvias spalvas, kurios išsiskiria iš kitų spaudos metodų. 

Atspari aplinkos įtakai: Šilkografinė spauda yra atspari oro sąlygoms, nes ji naudoja atsparius dažus ir medžiagas. 

Universalumas: Šilkografinė spauda gali būti naudojama spausdinti ant įvairių medžiagų, įskaitant tekstilę, plastiką, stiklą, metalą ir kt. 

Daugiaspalvės galimybės: Šilkografinė spauda leidžia atlikti daugiaspalves spausdinimo operacijas, kiekvienai spalvai naudojant atskirą ekrano rašiklį. Tai suteikia didelę dizaino laisvę.

Originalus dizainas: Šilkografinė spauda dažnai naudojama sukurti unikalius ir originalius dizainus, įskaitant meno darbus ir meninius atspaudus.

Kokybė: Šilkografinė spauda užtikrina aukštą raišką ir detalumo lygį, todėl ji yra puikus pasirinkimas spausdinant nuotraukas ir grafinius paveikslus.

Spauda ant specialių paviršių: Šilkografinė spauda leidžia spausdinti ant specialių medžiagų, tokių kaip tekstilė, metalas ir plastikas, suteikiant galimybę kurti unikalius produktus.

Nors šilkografinė spauda turi daug privalumų, reikia paminėti, kad ji taip pat turi savo trūkumų, tokių kaip dideli pradiniai paruošimo kaštai ir ribotos galimybės spausdinti smulkius tekstus. Todėl pasirinkimas tarp šilkografijos ir kitų spaudos metodų priklauso nuo konkrečių projektų reikalavimų. Daugelyje atvejų šilkografinė spauda išlieka puiki ir populiari spaudos technika, suteikianti unikalią galimybę kurti aukštos kokybės dizainą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.