Reklaminiai maišeliai yra populiari reklamos priemonė, naudojama tiek prekybos įmonių, tiek kitų organizacijų. Šie maišeliai gali ne tik padėti pristatyti jūsų prekes ar paslaugas, bet ir tapti dalimi jūsų prekės ženklo atpažįstamumo strategijos.

Reklaminiai maišeliai

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Mako reklama Vidutinė rinkos kaina
Esame UAB "Mako reklama" specializuojasi reklamine atributika ir verslo dovanomis. Dedame spaudą pasitelkdami įvairias technologijas: šilkografija, tampografija, sublimacija, termospauda, siuvinėjimas, UV spauda ir pan. Ant...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 10.00/vnt
BRANDUS LT Vidutinė rinkos kaina
Atliekame nedidelių ir didelių tiražų spaudos darbus. Siūlome skaitmeninę, ofsetinę bei šilkografinę spaudą.
Kaune (Aleksotas)
€ 10.00/vnt
UAB, Reklamos dizainas Vidutinė rinkos kaina
Spauda: Skaitmeninė, Ofsetinė, Plačiaformatė, Šilkografija, Tampografija. Firminis stilius: Logotipai, kūrimas, Prekės ženklai, kūrimas, Vizitinės kortelės, Blankai, Vokai Lipdukai ir kt. Kiti Gaminiai: Marškinėliai, Kepurėlės Džemperiai,...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
Teikiame kokybiškos reklamos ir spaudos paslaugas. Naudodami įvairias spausdinimo technologijas greitai ir kokybiškai spausdiname ant popieriaus, lipnių plėvelių, tento. Atspausdinsime vizitines korteles, skrajutes, lankstinukus, plakatus,...
Kaune
€ 1.00/vnt
Spaudos Imperija Vidutinė rinkos kaina
REKLAMINĖ SPAUDA - Šilkografinė spauda ant tekstilės gaminių, drabužių bei darbo rūbų. - Termo spauda ant marškinėlių, džemperių, sportinės aprangos. - UV spauda ant rašiklių,...
Klaipėdoje
€ 0.01/vnt
IĮ, SignMakers Vidutinė rinkos kaina
Teikiame spaudos ir reklaminės spaudos spausdinimo paslaugas. Priklausomai nuo Jūsų tikslų ir poreikių, mes galime pasiūlyti aukščiausios kokybės plačiaformatę spaudą ant įvairių medžiagų: popieriaus, tento,...
Kaune (Petrašiūnai)
€ 1.00/vnt
UAB, Printėja Vidutinė rinkos kaina
Siūlome po vienu stogu visas su spausdinimu susijusias paslaugas. Derindami skirtingas spaudos technologijas, naudodami įvairių rūšių ir storių popierių, dažus galime atspausdinti plakatus, afišas, knygas,...
Kaišiadoryse
€ 1.00/vnt
IĮ, Mažasis Mukas Vidutinė rinkos kaina
Teikiame reklamos, spaudos spausdinimo paslaugas. Galime ofsetine ar skaitmenine spauda dideliais ir mažais tiražais atspausdinti firminius blankus, sąskaitas faktūras, skrajutes, lankstinukus, vokus ar katalogus, vizitines...
Kaune (Petrašiūnai)
€ 1.00/vnt
UAB, KADMA Vidutinė rinkos kaina
Siūlome visus spaudos darbus - nuo dizaino sukūrimo iki pagaminto gaminio. Galime atspausdinti gaminius nuo A6 iki labai didelių formatų. Spausdiname įvairią produkciją: vizitines korteles,...
Marijampolėje
€ 1.00/vnt
UAB, Asanta Group Vidutinė rinkos kaina
Skaitmenine, ofsetine ir plačiaformate spauda, UV spauda ir šilkografija teikiame reklamos ir spaudos gamybos paslaugas. Gaminame plakatus, lankstinukus, skrajutes, vizitines korteles, lipdukus, etiketes, lipnias reklamines...
Vilniuje (Lazdynai)
€ 1.00/vnt

Reklaminiai maišeliai: ekologiškas ir efektyvus reklamavimo būdas


Reklaminiai maišeliai gali būti ekologiškas ir efektyvus reklamos būdas, jei tinkamai suprojektuojami ir naudojami. Šių maišelių ekologiškumas atsiranda iš to, kad jie dažnai gaminami iš perdirbtų medžiagų arba yra daugkartiniai, taip sumažinant plastikinių vienkartinio naudojimo maišelių atliekų kiekį. Štai keletas svarbių dalykų apie ekologiškus ir efektyvius reklaminius maišelius:

Perdirbtos medžiagos: Pasirinkite reklaminius maišelius, kurie yra pagaminti iš perdirbtų medžiagų. 

Daugkartinio naudojimo variantai: Svarbu suteikti klientams galimybę naudoti maišelius daugiau nei vieną kartą. 

Spalvų ir dizaino pritaikymas: Nepraraskite savo prekės ženklo ir dizaino elementų. 

Praktiškumas: Reklaminiai maišeliai turi būti praktiški ir naudingi klientams. 

Suteikite papildomą vertę: Maišelį galite paversti daugiau nei tiesiog reklamine priemone. Jūs galite į jį įdėti papildomos informacijos apie jūsų prekes, specialius pasiūlymus, nuorodas į internetinę svetainę ar net ekologiškos gyvensenos patarimus.

Ekologiškų maišelių pristatymas: Pabrėžkite savo ekologiškų maišelių pranašumus savo reklamoje ir komunikacijoje su klientais. 

Atsinaujinimas: Nuolat atnaujinkite savo reklaminių maišelių dizainą ir žinutes, kad jie liktų švieži ir pritrauktų dėmesį. 


Kaip reklaminiai maišeliai gali padidinti Jūsų prekės ženklo pripažinimą?


Štai kaip reklaminiai maišeliai gali žymiai prisidėti prie Jūsų prekės ženklo pripažinimo ir populiarumo padidinimo. 

Prekės ženklo vizualinis atpažinimas: Jei maišeliai yra tinkamai suderinti su Jūsų prekės ženklu, logotipu ir spalvomis, jie taps judančia reklama, kurią žmonės pamatys kasdien. 

Nemokamas reklamos kanalas: Reklaminiai maišeliai, kuriuos klientai gauna nemokamai, yra tarsi nemokama reklama.

Savitojo prekės ženklo aspektas: Maišelio dizainas ir medžiaga gali parodyti jūsų prekės ženklo vertybes ir aspektus, kuriais jūs išsiskiriate iš konkurentų. 

Naujų klientų pritraukimas: Kai žmonės mato jūsų prekės ženklą ant reklaminių maišelių, jie gali būti sužavėti dizainu ar žinute ir būti suinteresuoti sužinoti daugiau apie jūsų prekes ar paslaugas. 

Nuolatinė reklama: Reklaminiai maišeliai gali būti naudojami daug kartų, todėl jie nuolat primins žmonėms apie jūsų prekės ženklą. Jie tampa ne tik vienkartiniais produktų gabenimo įrankiais, bet ir ilgalaikėmis reklamomis.


5 patarimai, kaip pasirinkti idealų reklaminį maišelį savo verslui


Pasirenkant idealų reklaminį maišelį savo verslui, turėtumėte atsižvelgti į kelis svarbius veiksnius, kurie atitiktų jūsų tikslus ir tikslinę auditoriją. Štai penki patarimai, kaip tai padaryti:

Nustatykite savo tikslus: Prieš pasirenkant reklaminį maišelį, apibrėžkite savo tikslus. Ar norite padidinti prekės ženklo pripažinimą? Ar siekiate pritraukti naujus klientus arba skatinti lojalumą? Ar galbūt tik norite papildomai reklamuoti specialų renginį? 

Atkreipkite dėmesį į medžiagą: Pasirinkite ekologišką ir tvarią medžiagą, jei tai atitinka jūsų prekės ženklo vertybes ir įsipareigojimus aplinkai. Populiarios tvarios medžiagos apima perdirbtą plastiką, organines medžiagas arba medvilnę. 

Pasirinkite tinkamą dydį ir formą: Dydis ir forma turėtų būti pritaikyti jūsų prekėms ar paslaugoms. Jei jūsų prekės yra didelės ar nestandartinės formos, maišeliai turi būti pakankamai dideli, jei jūsų prekės yra mažos ir nedidelės, galite pasirinkti mažesnį maišelį.

Dizainas ir spalvos: Dizainas turėtų atspindėti jūsų prekės ženklą ir jūsų vertybes. Logotipas, prekės ženklo spalvos ir pagrindinė žinutė turėtų būti aiškiai matomi maišelio paviršiuje. 

Praktiškumas: Maišelio praktiškumas yra svarbus. Jis turėtų būti patogus nešioti, atidaryti ir uždaryti. Taip pat pasirinkite maišelio tipą, kuris atitinka jūsų klientų poreikius – ar jie naudoja maišelius apsipirkimui, darbui, sportui ar kitoms veikloms?

Atsiminkite, kad reklaminiai maišeliai yra ne tik praktiška priemonė, bet ir svarbi jūsų prekės ženklo vizualinio atpažinimo strategijos dalis. Todėl svarbu atidžiai pasirinkti maišelio dizainą, medžiagą ir funkcionalumą, kad jis atitiktų jūsų verslo tikslus ir klientų poreikius.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.