Ofsetinė spauda yra viena iš populiariausių spaudos technikų, naudojama daugelyje skirtingų sričių, įskaitant knygų, laikraščių, leidinių, reklaminių brošiūrų, vizitinių kortelių ir kitų spausdintų medžiagų gamybą. Tai yra aukštos kokybės spausdinimo būdas, kuris leidžia atkartoti smulkius ir sudėtingus detales, spalvas ir tekstą.

Ofsetinė spauda

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Reklamdariai Vidutinė rinkos kaina
Ofsetinė, šilkografinė ir skaitmeninė, įvairių formatų spauda. Gaminame reklamą ant automobilių, puodelių, drobės ir kitų medžiagų, bei spausdiname atvirukus, plakatus ir kitą reklaminę medžiagą.
Visuose miestuose, Kiti miestai
UAB Ideo LT Vidutinė rinkos kaina
SKRAJUTĖS Skrajutės standartiškai gaminamos ant 150g. kreidinio popieriaus vienpusės arba dvipusės. Formatai: A4 (210x297 mm) A5 (148x210 mm) A6 (105x148 mm)
Visuose miestuose
€ 18.00/vnt
Bitomanija Vidutinė rinkos kaina
Kontrolinės renginių juostelės - apyrankės, nauja mada keičianti popierinius bilietus. Puiki pagalba suvaldyti, kontroliuoti žmonių srautus renginio metu. Pagal kliento poreikį galime uždėti spaudą, užrašą...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 10.00/vnt
BRANDUS LT Vidutinė rinkos kaina
Atliekame nedidelių ir didelių tiražų spaudos darbus. Siūlome skaitmeninę, ofsetinę bei šilkografinę spaudą.
Kaune (Aleksotas)
€ 10.00/vnt
UAB, Reklamos dizainas Vidutinė rinkos kaina
Spauda: Skaitmeninė, Ofsetinė, Plačiaformatė, Šilkografija, Tampografija. Firminis stilius: Logotipai, kūrimas, Prekės ženklai, kūrimas, Vizitinės kortelės, Blankai, Vokai Lipdukai ir kt. Kiti Gaminiai: Marškinėliai, Kepurėlės Džemperiai,...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
Teikiame kokybiškos reklamos ir spaudos paslaugas. Naudodami įvairias spausdinimo technologijas greitai ir kokybiškai spausdiname ant popieriaus, lipnių plėvelių, tento. Atspausdinsime vizitines korteles, skrajutes, lankstinukus, plakatus,...
Kaune
€ 1.00/vnt
IĮ, SignMakers Vidutinė rinkos kaina
Teikiame spaudos ir reklaminės spaudos spausdinimo paslaugas. Priklausomai nuo Jūsų tikslų ir poreikių, mes galime pasiūlyti aukščiausios kokybės plačiaformatę spaudą ant įvairių medžiagų: popieriaus, tento,...
Kaune (Petrašiūnai)
€ 1.00/vnt
UAB, Printėja Vidutinė rinkos kaina
Siūlome po vienu stogu visas su spausdinimu susijusias paslaugas. Derindami skirtingas spaudos technologijas, naudodami įvairių rūšių ir storių popierių, dažus galime atspausdinti plakatus, afišas, knygas,...
Kaišiadoryse
€ 1.00/vnt
IĮ, Mažasis Mukas Vidutinė rinkos kaina
Teikiame reklamos, spaudos spausdinimo paslaugas. Galime ofsetine ar skaitmenine spauda dideliais ir mažais tiražais atspausdinti firminius blankus, sąskaitas faktūras, skrajutes, lankstinukus, vokus ar katalogus, vizitines...
Kaune (Petrašiūnai)
€ 1.00/vnt
UAB, KADMA Vidutinė rinkos kaina
Siūlome visus spaudos darbus - nuo dizaino sukūrimo iki pagaminto gaminio. Galime atspausdinti gaminius nuo A6 iki labai didelių formatų. Spausdiname įvairią produkciją: vizitines korteles,...
Marijampolėje
€ 1.00/vnt

Ofsetinės spaudos technologijos esmė: kaip tai veikia?


Ofsetinė spauda yra spausdinimo technologija, kuri leidžia atspausdinti aukštos kokybės ir tikslias kopijas spausdinimo paviršiuje, pavyzdžiui, popieriuje, kartone ar plastike. Jos esmė yra paremta "atgręžiamuoju" principu, tai yra, spaudos forma tiesiogiai nesiliečia su spaudimo paviršiumi, o vaizdas yra perkėlimas per tarpinį paviršių. Štai kaip veikia ofsetinė spauda:

Spausdinimo valdymo sistema: Ši sistema, kurioje naudojami kompiuteriai ir programinė įranga, yra naudojama paruošti spausdinimo užduotį. Tai apima vaizdo paruošimą, spalvų nustatymą ir kitus spausdinimo nustatymus.

Spausdinimo forma: Ant metalinio arba plastikinio cilindro (spausdinimo formos) yra užfiksuotas atvirkštinis vaizdas, kuris turi būti atspausdinamas. 

Juostos arba padengimai: Spalvos yra paruošiamos atskirais lopais arba juostomis, kurios atitinka spausdintinas spalvas.

Spausdinimo procesas: Spausdinimo metu juostos arba padengimai yra perkeliami nuo spausdinimo formos ant spaudimo cilindro. 

Spausdinimo cilindras: Spausdinimo cilindras, kuris yra padengtas spalvomis, atspausdinamas ant lapo paviršiaus, taikant tam tikrą spaudimo slėgį. Taip cilindras perduoda spalvas ant popieriaus ar kito paviršiaus.

Džiovinimas: Po spausdinimo, spalvos yra džiovinamos.

Baigiamieji darbai: Atspausdinti lapai gali būti supjaustomi, lakuojami, rūšiuojami ir surenkami pagal reikalavimus, kad būtų galima sukurti galutinį produktą, pavyzdžiui, knygą, leidinį arba brošiūrą.


Privalumai ir trūkumai pasirenkant ofsetinę spaudą


Ofsetinė spauda turi daug privalumų, tačiau ji taip pat turi keletą trūkumų. Šie privalumai ir trūkumai priklauso nuo spausdinimo užduoties ir poreikių.

Privalumai:

Aukštos kokybės spausdinimas: Ofsetinė spauda gali atkartoti aukštos raiškos vaizdus, spalvas ir tekstą su dideliu tikslumu ir kokybe.

Spalvų tikslumas: Galima pasiekti tikslų spalvų atkūrimą, todėl tai yra puiki technika spausdinimui, reikalaujančiam preciziškų spalvų.

Efektyvumas masinėje gamyboje: Tai yra efektyvi spaudos technika dideliems tiražams. Kuo daugiau kopijų spausdinate, tuo pigiau kainuoja kiekviena kopija.

Platus paviršių pasirinkimas: Ofsetinė spauda gali būti naudojama ant įvairių paviršių, tokių kaip popierius, kartonas, plastikas ir daugelis kitų medžiagų.

Galimybė spausdinti abiejose pusėse: Ofsetinė spauda gali būti naudojama abiejose pusėse vienu spaudimo ciklu, kas yra naudinga spausdinant knygas arba brošiūras.

Ilgaamžiškumas: Ofsetiniu būdu atspausdinti dokumentai yra ilgaamžiai ir nepalieka dažų dėmių ant pirštų.

Trūkumai: 

Didelės pradinės sąnaudos: Sukurti spausdinimo formą ir paruošti spausdinimo mašiną gali reikalauti nemažų pradinių investicijų, todėl tai gali būti brangu, jei planuojate spausdinti mažus tiražus.

Spausdinimo greitis: Ofsetinė spauda yra lėtesnė nei kai kurios kitos spausdinimo technologijos, todėl ji gali būti nepageidaujama, jei reikia greito spausdinimo.

Nepritaikoma mažiems tiražams: Jei reikia spausdinti labai mažus tiražus, ofsetinė spauda yra  neekonomiška ir neefektyvi.

Reikalauja specializuotos įrangos: Ofsetinės spaudos mašinos yra brangios ir reikalauja specialios priežiūros ir techninio palaikymo.


Pasirinkimas tarp ofsetinės ir skaitmeninės spaudos: kuriai suteikti pirmenybę?


Pasirinkimas tarp ofsetinės ir skaitmeninės spaudos priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant jūsų spausdinimo užduoties pobūdį, tiražą, laikinumą ir biudžetą. Abi technologijos turi savo privalumų ir trūkumų, todėl svarbu suprasti, kuris pasirinkimas geriausiai atitinka jūsų poreikius. Štai keletas faktorių, kuriuos reikėtų atsižvelgti:

Ofsetinė spauda. Privalumai: aukštos kokybės rezultatai, tikslus spalvų atkūrimas, efektyvumas spausdinant didelius tiražus.

Trūkumai: Didelės pradinės sąnaudos, nedidelis spausdinimo greitis, netinkama mažiems tiražams.

Skaitmeninė spauda. Privalumai: greitis (skaitmeninė spauda yra greita ir nereikalauja ilgų pasiruošimo laikotarpių), mažos pradinės sąnaudos,  individualizavimas (skaitmeninė spauda leidžia spausdinti individualizuotus dokumentus su unikaliais vaizdais ar tekstais).

Trūkumai: spausdinimo kokybė (neturi to paties aukštos kokybės rezultato kaip ofsetinė spauda), ribotas spausdinimo medžiagos pasirinkimas.

Todėl, jei jūsų prioritetas yra aukštos kokybės rezultatai ir dideli tiražai ofsetinė spauda yra geriausias pasirinkimas. Tačiau, jei jums reikia greito spausdinimo, mažų tiražų arba individualizuotų dokumentų, skaitmeninė spauda gali būti labiau tinkama. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.