Spauda ant plastiko yra dažnai naudojama kaip reklaminė ir ženklų gamybos technologija, kuri leidžia pritaikyti prekės ženklo identifikaciją, informaciją ar dizainą įvairiems plastikiniams produktams. Tai gali apimti spaudimą ant plastikinių pakuočių, žaislų, reklaminių ženklų, vamzdžių, plastikinių kortelių ir kt.

Spauda ant plastiko

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Print onn Vidutinė rinkos kaina
Ieškai geriausio sprendimo savo įmonės reklamai? O gal nori nudžiuginti draugą ar šeimos narį personalizuota, tik jam skirta dovana? PrintOn - pasiruošę Jums padėti. Rasime...
Visuose miestuose
€ 5.00/vnt
Print onn Vidutinė rinkos kaina
Ieškai geriausio sprendimo savo įmonės reklamai? O gal nori nudžiuginti draugą ar šeimos narį personalizuota, tik jam skirta dovana? PrintOn - pasiruošę Jums padėti. Rasime...
Visuose miestuose
€ 5.00/vnt
Print onn Vidutinė rinkos kaina
Ieškai geriausio sprendimo savo įmonės reklamai? O gal nori nudžiuginti draugą ar šeimos narį personalizuota, tik jam skirta dovana? PrintOn - pasiruošę Jums padėti. Rasime...
Visuose miestuose
€ 5.00/vnt
UAB Ideo LT Vidutinė rinkos kaina
SKRAJUTĖS Skrajutės standartiškai gaminamos ant 150g. kreidinio popieriaus vienpusės arba dvipusės. Formatai: A4 (210x297 mm) A5 (148x210 mm) A6 (105x148 mm)
Visuose miestuose
€ 18.00/vnt
UAB "Areviva" Vidutinė rinkos kaina
Norite būti pastebėti bei pritraukti naujų klientų, o Jūsų automobiliai vis dar važinėja po miestą „pliki“ kaip ir dauguma? Suteikite jiems išskirtinumo, savo transporto priemonę...
Panevėžyje (Skaitkalnis)
€ 50.00/vnt
Mako reklama Vidutinė rinkos kaina
Esame UAB "Mako reklama" specializuojasi reklamine atributika ir verslo dovanomis. Dedame spaudą pasitelkdami įvairias technologijas: šilkografija, tampografija, sublimacija, termospauda, siuvinėjimas, UV spauda ir pan. Ant...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 10.00/vnt
BRANDUS LT Vidutinė rinkos kaina
Atliekame nedidelių ir didelių tiražų spaudos darbus. Siūlome skaitmeninę, ofsetinę bei šilkografinę spaudą.
Kaune (Aleksotas)
€ 10.00/vnt
UAB, Reklamos dizainas Vidutinė rinkos kaina
Spauda: Skaitmeninė, Ofsetinė, Plačiaformatė, Šilkografija, Tampografija. Firminis stilius: Logotipai, kūrimas, Prekės ženklai, kūrimas, Vizitinės kortelės, Blankai, Vokai Lipdukai ir kt. Kiti Gaminiai: Marškinėliai, Kepurėlės Džemperiai,...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB "IDEO LT" Vidutinė rinkos kaina
Spauda nuo A iki Ž : Aplankai, atvirukai, kvietimai, blankai, bloknotai, diplomai, padėkos, etiketės, kalendoriai, karuliai, katalogai, žurnalai, knygų skirtukai, lankstinukai, lipdukų gamyba, plakatai, skrajutės,...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
Reklamos ir dizaino centras Vidutinė rinkos kaina
Siūlome kokybiškas ir greitas spausdinimo bei kopijavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Gaminame: skrajutes, lankstinukus, vizitines korteles, skrajutes, etiketes, plakatus, kalendorius, atvirukus ir daug kitų spaudos gaminių....
Kaune (Centras)
€ 1.00/vnt

Spauda ant plastiko: lankstumo ir ilgaamžiškumo derinys


Spauda ant plastiko suteikia galimybę derinti lankstumą su ilgaamžiškumu, o tai yra svarbu, ypač reklaminėse prekėse. Ši technologija leidžia pritaikyti dizainą ir informaciją plastikiniams gaminiams, išlaikant spalvų ryškumą ir kokybę ilgą laiką. Štai kokiu būdu spauda ant plastiko yra lanksti ir ilgaamžiška reklaminė priemonė:

Atsparumas aplinkos sąlygoms: Plastikas gali būti atsparus drėgmei, temperatūros svyravimams ir cheminiams veiksniams, todėl spauda ant plastiko išlieka aukštos kokybės ilgą laiką netgi ekstremaliomis sąlygomis. 

Spalvų ryškumas: Plastiko paviršiai leidžia spausdinti detalų dizainą ir sudėtingus spalvų derinius, o tai yra svarbu, norint pritraukti dėmesį ir pabrėžti prekės ženklą.

Ilgaamžiškas dizainas: Plastikinės prekės su spausdintu dizainu gali išlaikyti savo išvaizdą ilgą laiką, netgi jas pastoviai naudojant.

Dizaino lankstumas : Galite pasirinkti įvairias spalvas, tekstūras, formos ir dydžius, kad atitiktumėte savo specifinius poreikius ir jūsų prekės ar produktai išsiskirtų iš konkurentų.

Įvairios paskirtys: Plastikinius gaminius su spauda galima naudoti įvairiais tikslais, įskaitant reklamą, prekių ženklą, informacijos perdavimą ar pakavimą. 

Lengva priežiūra: Plastikas yra lengvai valomas ir prižiūrimas. Tai reiškia, kad spauda ant plastiko išlaiko savo išvaizdą ilgą laiką, netgi be ypatingos priežiūros.


Inovacijos spaudos ant plastiko srityje: kaip pasiekti aukščiausią kokybę?


Inovacijos spaudos ant plastiko srityje gali padėti pasiekti aukščiausią kokybę ir pagerinti plastikinių gaminių dizainą. Štai keletas būdų, kaip tai galima pasiekti:

Tinkamos įrangos naudojimas: Investuokite į naujausią spaudos ant plastiko įrangą, kuri leidžia spausdinti aukštos raiškos ir detalų dizainą. 

Spausdinimo technologijos tobulinimas: Naudokite naujausias spaudos ant plastiko technologijas ir paslaugas. 

Ekologiškos medžiagos: Rinkitės ekologiškas ir tvarias plastikinių medžiagų spausdinimo technologijas. 

Spalvų valdymas: Naudokite modernius spalvų valdymo metodus, kad pasiektumėte tikslų spalvų atspalvį ir derinį, kuris atitinka jūsų prekės ženklo standartus. 

Pasirinkite tinkamus plastikinius paviršius: Skirtingi plastikinių paviršių tipai gali reikalauti skirtingų spausdinimo technologijų ir medžiagų. Pasirinkite spausdinimo metodą, kuris geriausiai atitinka jūsų plastikinio gaminio tipą.

Kūrybiškas dizainas: Dirbkite su dizaineriais, kurie gali sukurti unikalius ir kūrybiškus dizainus, kurie išsiskirs iš kitų ir perteiks jūsų prekės ženklo asmenybę.

Mokymas ir švietimas: Ši sritys nuolat tobulėja, todėl užtikrinkite, kad jūsų darbuotojai būtų mokomi naudotis naujovėmis spaudos ant plastiko srityje.


Ar spauda ant plastiko yra ateities reklamavimo sprendimas?


Spauda ant plastiko gali būti svarbus ir efektyvus reklamavimo sprendimas ateityje, ypač atsižvelgiant į šias tendencijas:

Individualumas ir pritaikymas: Vartotojai vis labiau linkę vertinti individualiai pritaikytas reklamas ir produktus. Spauda ant plastiko leidžia kurti unikalius dizainus, kurie atitinka kliento poreikius ir pageidavimus. 

Ekologija: Aplinkos apsauga tampa vis svarbesne, todėl įmonės ieško ekologiškų reklamavimo sprendimų. Naudojant ekologiškas plastikines medžiagas ir technologijas, spauda ant plastiko gali atitikti šiuos reikalavimus.

Spausdintų gaminių įvairovė: Spauda ant plastiko nėra apribota vieno tipo produktų ar paslaugų reklamavimu. Tai gali apimti įvairias sritis, įskaitant pramonę, mediciną, maisto pramonę, žaislus ir daugelį kitų sektorių. 

Technologinės inovacijos: Technologijos nuolat tobulėja, ir tai taikoma ir spaudai ant plastiko. Naujos technologijos leidžia spausdinti aukštos raiškos ir detalų dizainą, taip pat pasiūlyti daugiau spalvų ir tekstūrų galimybių.

Išskirtinumas ir prekės ženklo stiprinimas: Vartotojų aktyviai ieško išskirtinių ir kokybiškų produktų. Spauda ant plastiko gali padėti sukurti išskirtinį prekės ženklą ir suteikti produktams aukštos kokybės vizualinę išvaizdą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.