Plačiaformatė spauda yra spausdinimo technologija, skirta atspausdinti didelio formato vizualines medžiagas, tokias kaip plakatai, baneriai, tapetai, reklaminės lankstinukai, spaudos lentos ir kitas didelio formato atspausdintas medžiagas. 

Plačiaformatė spauda

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Reklamdariai Vidutinė rinkos kaina
Ofsetinė, šilkografinė ir skaitmeninė, įvairių formatų spauda. Gaminame reklamą ant automobilių, puodelių, drobės ir kitų medžiagų, bei spausdiname atvirukus, plakatus ir kitą reklaminę medžiagą.
Visuose miestuose, Kiti miestai
StickersLAB Vidutinė rinkos kaina
Lipdukai - Transportui (automobiliams, mikroautobusams, traliukams, sunkvežimiams, kemperiams, motociklams) - Vandens transportui (valtims, laivams, kateriams, jachtoms ir kt.) - Verslui (durims, langams, vitrinoms, sienoms ir...
Kaune, Kiti miestai
€ 10.00 - 400.00
Miesto reklama, UAB Vidutinė rinkos kaina
Teikiame šias paslaugas: - Lipdukų gamyba. - Automobilių apipavidalinimas. - Vitrinų apklijavimas. - Reklaminių stendų gamyba. - Reklaminių tentų gamyba. - Šviesdėžių gamyba. - Tūrinių...
Visuose miestuose
€ 20.00/vnt
UAB Ideo LT Vidutinė rinkos kaina
SKRAJUTĖS Skrajutės standartiškai gaminamos ant 150g. kreidinio popieriaus vienpusės arba dvipusės. Formatai: A4 (210x297 mm) A5 (148x210 mm) A6 (105x148 mm)
Visuose miestuose
€ 18.00/vnt
UAB "Areviva" Vidutinė rinkos kaina
Norite būti pastebėti bei pritraukti naujų klientų, o Jūsų automobiliai vis dar važinėja po miestą „pliki“ kaip ir dauguma? Suteikite jiems išskirtinumo, savo transporto priemonę...
Panevėžyje (Skaitkalnis)
€ 50.00/vnt
Bitomanija Vidutinė rinkos kaina
Kontrolinės renginių juostelės - apyrankės, nauja mada keičianti popierinius bilietus. Puiki pagalba suvaldyti, kontroliuoti žmonių srautus renginio metu. Pagal kliento poreikį galime uždėti spaudą, užrašą...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 10.00/vnt
BRANDUS LT Vidutinė rinkos kaina
Atliekame nedidelių ir didelių tiražų spaudos darbus. Siūlome skaitmeninę, ofsetinę bei šilkografinę spaudą.
Kaune (Aleksotas)
€ 10.00/vnt
UAB, Reklamos dizainas Vidutinė rinkos kaina
Spauda: Skaitmeninė, Ofsetinė, Plačiaformatė, Šilkografija, Tampografija. Firminis stilius: Logotipai, kūrimas, Prekės ženklai, kūrimas, Vizitinės kortelės, Blankai, Vokai Lipdukai ir kt. Kiti Gaminiai: Marškinėliai, Kepurėlės Džemperiai,...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB "IDEO LT" Vidutinė rinkos kaina
Spauda nuo A iki Ž : Aplankai, atvirukai, kvietimai, blankai, bloknotai, diplomai, padėkos, etiketės, kalendoriai, karuliai, katalogai, žurnalai, knygų skirtukai, lankstinukai, lipdukų gamyba, plakatai, skrajutės,...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
Reklamos ir dizaino centras Vidutinė rinkos kaina
Siūlome kokybiškas ir greitas spausdinimo bei kopijavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Gaminame: skrajutes, lankstinukus, vizitines korteles, skrajutes, etiketes, plakatus, kalendorius, atvirukus ir daug kitų spaudos gaminių....
Kaune (Centras)
€ 1.00/vnt

Plačiaformatės spaudos svarba reklamos sektoriuje


Plačiaformatė spauda turi didelę svarbą reklamos sektoriuje ir yra vienas iš efektyviausių būdų pritraukti dėmesį ir pateikti žinutę dideliu formatu. 

Vizualinis poveikis: Dideli ir ryškūs baneriai, plakatai ir reklaminiai stendai pritraukia žmonių dėmesį ir palieka stiprų vizualinį įspūdį. 

Erdvės išnaudojimas: Didelio formato reklaminės medžiagos naudoja erdvę labai efektyviai. Jos gali būti įrengti strategiškai svarbiose vietose, kad būtų pasiektas maksimalus matomumas.

Stilius ir dizainas: Plačiaformatės spaudos technologija leidžia kurti išskirtinius ir originalius dizainus, kurie atspindi prekės ženklo asmenybę ir gali prisitaikyti prie skirtingų sezonų arba specialių renginių.

Individualizuotos žinutės: Plačiaformatės spaudos medžiaga gali būti individualizuojama ir pritaikoma konkrečiam renginiui arba auditorijai. 

Gyva reklama: Reklaminės stendinės medžiagos gali būti naudojamos laikinai, ypač specialiems renginiams, nuolatinėms akcijoms arba sezoninėms kampanijoms. Tai leidžia prekės ženklams būti lankstesniems ir prisitaikyti prie kintančių poreikių.

Konkurencinis pranašumas: Skaitmeninė plačiaformatė spauda leidžia kurti išskirtinius reklaminius pranešimus, kurie gali išsiskirti iš konkurentų ir pritraukti daugiau klientų.

Efektyviai sukurta plačiaformatė reklama gali paskatinti žmones imtis norimų veiksmų, pvz., apsilankyti parduotuvėje, užsisakyti paslaugą arba dalyvauti renginyje. 

Plačiaformatės spaudos medžiaga yra ilgaamžė ir išlaiko savo kokybę ilgą laiką, todėl ji gali ilgai tarnauti reklamos tikslams.


Kada ir kodėl rinktis plačiaformatę spaudą jūsų projektui?


Plačiaformatė spauda yra puikus pasirinkimas daugeliui projektų, ypač kai reikia perteikti vizualinę informaciją dideliu formatu ir paskatinti žmones veikti arba reaguoti į tam tikrus pranešimus. Štai keletas atvejų, kada ir kodėl verta rinktis plačiaformatę spaudą:

Reklaminės kampanijos: Plačiaformatė spauda yra puiki priemonė pristatyti reklaminį pranešimą dideliu formatu. Ji tinka plakatams, baneriams, reklaminėms stendinėms ir kitai reklaminei medžiagai, kuri turėtų būti matoma iš toli.

Prezentacijos ir renginiai: Didelio formato medžiaga, tokia kaip spaudos lentos arba stendai, naudojamos prezentacijose, parodose, konferencijose ir renginiuose, kad būtų pateikiama informacija arba sukurtas stiprus įspūdis.

Parduotuvių apipavidalinimas: Prekės ženklo iliustracijos, akcijų pranešimai ir parduotuvės apipavidalinimas gali būti sukurti plačiaformatės spaudos pagalba. Tai padeda parduotuvėms pritraukti dėmesį ir skatinti pardavimus.

Architektūros ir statybos projektai: Plačiaformatė spauda gali būti naudojama architektūriniams projektams pristatyti, kuriant vizualinius planus, schemų atvaizdus ir kito pobūdžio vizualinę medžiagą.

Švietimas ir mokymai: Didelio formato vizualiniai elementai gali būti naudojami švietimo ir mokymo tikslais, pavyzdžiui, kūrybinėms pratyboms, mokomajai medžiagai pristatyti arba mokytojų seminarų rengimui.

Šventės ir renginiai: Plačiaformatės spaudos medžiaga gali būti naudojama šventėms, kaip dekoracija, informacijos perdavimas arba sveikinimų iškėlimas.


Praktiniai patarimai: pasiruošimas spausdinimui plačiaformatėje spaudos mašinoje


Pasiruošimas spausdinimui plačiaformatėje spaudos mašinoje yra svarbus žingsnis, siekiant gauti aukštos kokybės atspausdintas medžiagas. Štai praktiniai patarimai, kaip tinkamai pasiruošti spausdinimui plačiaformatėje spaudos mašinoje.

Pirmas žingsnis yra pasirinkti medžiagas, ant kurių planuojate atspausdinti. Tai gali būti popierius, vinilas, tekstilė, plėvelė ar kitos specialios medžiagos. 

Nustatykite tinkamus spausdinimo parametrus. Atkreipkite dėmesį į spausdinimo parametrus, tokius kaip spalvų valdymas, raiška (DPI), spausdinimo greitis ir kt. 

Patikrinkite spausdinimo zoną: Įsitikinkite, kad jūsų dizainas atitinka spausdinimo zoną. Plačiaformatės spaudos mašinos gali turėti tam tikrus apribojimus, todėl svarbu, kad dizainas atitiktų spausdinimo zoną.

Tinkamai parenkite dizainą: Jūsų dizainas turi būti tinkamai parengtas atspausdinimui. Užtikrinkite, kad visos spalvos būtų nustatytos teisingai (RGB arba CMYK priklausomai nuo spausdinimo proceso), kad nėra netinkamų elementų, kurie gali prarasti kokybę dėl didelio formato.

Parenkite spausdinimo failus: Jūsų dizaino failai turėtų būti tinkamai parengti spausdinimui. Tai gali reikšti, kad juos reikės konvertuoti į tinkamus formatus (pvz., PDF) ir užtikrinti, kad jie būtų tinkamų matmenų.

Testuokite spausdinimą: Prieš atspausdinant visą tiražą, būtina atlikti spausdinimo testus, kad būtų užtikrinta, jog viskas veikia tinkamai ir spausdinimo rezultatas yra toks, kokio tikėjotės.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.