Durys Alytaus raj.

Alytaus raj. rasti: 68 paslaugų pasiūlymai
Paskelbkite užduotį kategorijos "Durys" paslaugų teikėjams
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Dordirekte Vidutinė rinkos kaina
Gaminame lauko, vidaus iš natūralaus medžio masyvo, kartoninio korio, compact duris. Jos gali būti dvigubos, viengubos su stiklu ar be jo. Aukštos kokybės lauko durys,...
Visuose miestuose
€ 400.00
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Konsultuojame. gaminame, montuojame. Gaminame duris pagal užsakovo pageidavimus.
Visuose miestuose
€ 300.00/vnt
UAB "DUMINO" Vidutinė rinkos kaina
Durys tai ne tik privačią Jūsų erdvę nuo išorinio pasaulio atskirianti plokštuma.Tai saugumas,garso izoliacija,privatumas ir jaukumas. Mes galime Jums pasiūlyti plastikines duris.Didelis komplektuojančių dalių pasirinkimas...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB Monoplastas Vidutinė rinkos kaina
Siūlome tvirtas ir patvarias plastikines duris, kurios atitinka visus saugumo, bei triukšmo izoliavimo standartus. Plastikinės durys gali būti gaminamos ir turinčios kitokią spalvą, nei balta...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB "SKALSA" Vidutinė rinkos kaina
Gaminame vidaus ir lauko medines duris. Medinės durys gaminamos iš pušies ir uosio medienos. Varčia gaminama su anšlagu, po kuriuo dedasi tarpinė. Tarpinė užtikrina sandarumą,...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB „Arūno langai“ Vidutinė rinkos kaina
Mes galime Jums pasiūlyti nešarvuotas Viljandi duris. Jūs galite rinktis lauko duris su stiklu ir be stiklo. Gali buti rudos ir baltos spalvos. Gaminant nešarvuotas...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB, SISTEMAX Vidutinė rinkos kaina
Atsižvelgiant į klientų poreikius siūlomos: Atidaromos aliuminio durys – dažniausiai montuojamos viešosios ir pramoninės paskirties pastatuose (biuro patalpose). Automatinės aliuminio durys – tai labai elegantiškas...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB "Deislada" Vidutinė rinkos kaina
Mes siūlome aukštos kokybės, europinio tipo lauko duris. Durims naudojamas trigubo klijavimo pušies tašas, pagamintas iš aukščiausios rūšies rinktinės medienos, todėl gaminiai neskyla, nesitraukia ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB „Dolena“ Vidutinė rinkos kaina
Mūsų gaminamos medinės durys pritaikytos tik Jūsų būstui. Šiltos, patvarios, saugios ir kokybiškos – kurias besirinktumėte. Mes galime pagaminti ir vidines, ir išorines medines duris,...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB GEDMIRA Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonės specialistai teikia šarvo tipo durų apdailinių skydų bei spynų keitimo paslaugas.
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt

Durų atnaujinimas: ar verta rinktis naujas duris ar pakoreguoti senas?


Durų atnaujinimas yra svarbus sprendimas, kurį reikia priimti, norint pagerinti savo namų išvaizdą, funkcionalumą ir saugumą. Tačiau kyla klausimas, ar verta rinktis naujas duris arba pakoreguoti senas. Prieš priimant sprendimą dėl durų atnaujinimo, svarbu įvertinti esamą situaciją. Pasvarstykite šiuos aspektus:

Durų būklė: Patikrinkite savo esamų durų būklę. Ar jos yra pažeistos arba nusidėvėjusios? Jei durys yra sunkiai atsidaro arba tinkamai neužsidaro, tai rodo, kad jų atnaujinimas yra būtinas.

Energetinis efektyvumas: Senos durys gali būti prastos izoliacijos, leidžiančios šilumai ir šalčiui prasiskverbti į jūsų namus. Tai gali padidinti šildymo ar aušinimo sąnaudas. Jei pastebite didelį energijos nuostolį per duris, tai gali būti pagrindas svarstyti naujų durų įsigijimą.

Estetika: Durys yra svarbi vizitinė jūsų namų kortelė. Jei norite atnaujinti išvaizdą ir pridėti šiuolaikiškumo, naujos durys gali būti puikus pasirinkimas. Jūs galite pasirinkti skirtingus stilius, medžiagas ir spalvas, kad atitiktų jūsų skonį ir namų architektūrą.

Saugumas: Durų saugumas yra dar vienas svarbus aspektas. Jei senos durys neužtikrina pakankamai apsaugos nuo įsilaužimų, tai gali kelti pavojų jūsų namų saugumui. Naujos durys su moderniomis saugumo funkcijomis gali  užtikrinti geresnį apsaugos lygį ir padidinti jūsų ramybę.


Kaip pasirinkti tinkamas duris savo namams: patarimai ir rekomendacijos


Tinkamų namų durų pasirinkimas ti yra svarbus sprendimas, kuris gali turėti ilgalaikių pasekmių. Štai keletas patarimų ir rekomendacijų, kaip tai padaryti:

Matavimas ir montavimas. Prieš įsigyjant duris, svarbu atlikti tikslų matavimą. Neteisingai išmatuotos durys gali sukelti daug problemų. 

Durų stilius ir dizainas. Durų stilius ir dizainas turėtų derėti prie jūsų namų architektūros ir interjero. Galite pasirinkti iš įvairių variantų, tokių kaip klasikinės medinės durys, modernios metalinės durys arba elegantiškos stumdomos durys. 

Durų saugumas. Saugumas yra vienas iš svarbiausių aspektų, kai renkatės duris savo namams. Gerai apsaugotos durys gali padidinti jūsų namų saugumą ir sumažinti įsilaužimų riziką. 

Durų izoliacija. Durų izoliacija yra svarbi, norint išvengti šilto oro praradimo žiemą ar šalto oro prasiskverbimo vasarą. Plastikinės durys yra žinomos dėl savo puikios izoliacijos savybių, tačiau taip pat galite pasirinkti medines duris su specialiomis izoliacinėmis savybėmis.

Kainos ir kokybės santykis. Perkant duris, svarbu rasti tinkamą kainos ir kokybės santykį. Pigios durys gali būti prastos kokybės ir neilgai tarnaus, tuo tarpu brangios durys ne visada reiškia aukštą kokybę. Rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistais arba skaityti atsiliepimus iš patikimų šaltinių prieš priimant galutinį sprendimą.

Ekologiškumas. Vis daugiau žmonių ieško ekologiškų sprendimų savo namams. Jei jums rūpi aplinka, galite pasirinkti duris pagamintas iš perdirbtų medžiagų arba medines duris iš tvarių šaltinių. 


Durų saugumas: kaip apsaugoti savo namus nuo įsilaužėlių


Durų saugumas yra labai svarbus, norint apsaugoti savo namus nuo įsilaužėlių. Yra keletas priemonių, kurias galite įgyvendinti, kad padidintumėte savo namų saugumą:

Aukštos kokybės durys. Svarbu rinktis aukštos kokybės duris, kurios gali atlaikyti bandymus įsilaužti. Šarvuotos durys arba durys su daugeliu taškų užraktų yra geras pasirinkimas. 

Raktų sistema. Savo namų saugumą galite padidinti naudodami aukštos kokybės raktų sistemą. Elektroninės raktų sistemos gali būti labai efektyvios, nes jos gali būti lengvai valdomos ir keičiamos. 

Apsaugos sistemos. Jei jūsų namai yra vertingi arba gyvenate rajone su dideliu įsilaužimų skaičiumi, galite įdiegti apsaugos sistemą. Tai gali apimti saugos kameras, judesio daviklius, signalizaciją ir kitas priemones, kurios gali pranešti apie įsilaužimą ir užtikrinti greitą reakciją.

Apšvietimas. Geras apšvietimas gali padidinti namų saugumą. Svarbu turėti gerai apšviestą sritį aplink duris. Galite įdiegti išorinius apšvietimo įtaisus su judesio davikliais, kurie įsijungs, kai jie aptinks judesį.

Tvirtas durų rėmas. Durys turėtų būti tvirtai pritvirtintos prie durų rėmo. Tai apsunkins jų išlaužimą. Taip pat svarbu turėti aukštos kokybės užraktus ir vyrius, kurie nebūtų lengvai pažeidžiami.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.