Cheminis sušukavimas yra plaukų procedūra, kuri naudojama keisti natūralią plaukų tekstūrą arba formą. Ši procedūra dažnai naudojama norint tiesinti garbanas arba jas suformuoti.

Cheminis sušukavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 10.00/procedūra
Grožio rojus Vidutinė rinkos kaina
Moteriški ir vyriški modeliniai kirpimai,dažymai šaknų bei visų plaukų,sruogavimas viena ir keliomis spalvomis,ombre dažymas,proginės šukuosenos,plaukų gydomosios procedūros.dažai Keune,emmediciotto,sensido,oister.
Kaune (Šilainiai)
€ 10.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos: Moteriškas kirpimas; Kirpimas karštomis žirklėmis; Šukavimas; Proginis šukavimas; Visų plaukų dažymas; Plaukų šaknų dažymas; Plaukų laminavimas su sušukavimu; Plaukų dažymas sruogom (pilnas);...
Vilniuje
€ 23.00/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Kirpėjų paslaugos moterims: Moterų kirpimas; Plaukų dažymas; Dažymas sruogelėmis; Kasdienis sušukavimas moterims; Šventinis sušukavimas; Šventinė šukuosena; Cheminis plaukų garbanojimas; Cheminis plaukų tiesinimas (po stilisto konsultacijos);...
Vilniuje
€ 18.00/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos kirpėjų paslaugos moterims: Moteriškas kirpimas (plaukų plovimas,kirpimas,džiovinimas fenų); Plaukų galiukų kirpimas; Modelinis moteriškas kirpimas su spindesio suteikiančia kauke Matrix Biolaze; Moterų sušukavimas (galvos plovimas,džiovinimas...
Vilniuje
€ 20.00/procedūra
Grožio salonas, Bellissimo Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos moterims: Kirpimas; Sušukavimas; Proginė šukuosena; Kirpčiukų kirpimas; Klasikinis plaukų dažymas; Tonavimas; Sruogelių dažymas; Šaknų dažymas; Cheminis sušukavimas; Procedūros plaukams.
Kaune
€ 14.48/procedūra
UAB, Jos Kaprizai Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos: Modelinis moterų kirpimas; Kirpčiukų kirpimas. CHEMINIS SUŠUKAVIMAS. KERATININIS TIESINIMAS. ŠUKAVIMAS: Paprastas fenavimas; Dieninė šukuosena; Vakarinė šukuosena; Proginė šukuosena. DAŽYMAS: Viena ar dviem...
Kaune
€ 15.00/procedūra
Grožio salonas, BARBORA Vidutinė rinkos kaina
Mes siūlome Jums platų ir kokybišką kirpėjo paslaugų pasirinkimą: Kirpimas; Plaukų dažymas; Galvos plovimas, masažas; Plaukų formavimas; Šukavimas; Cheminis plaukų sugarbanojiomas; Kirpimas karštomis žirklėmis.
Visagine
€ 10.00/procedūra
UAB "Grožio Idėjos" Vidutinė rinkos kaina
KIRPĖJŲ PASLAUGOS moterims: Modelinis kirpimas; Kasdieninis sušukavimas; Proginės šukuosenos; Cheminis sušukavimas; Plaukų priauginimas; Plaukų dažymas 1 spalva; Sruogelių dažymas ; Plaukų dažymas 1 spalva; Plaukų...
Šiauliuose
€ 15.00/procedūra
Grožio ir soliariumo studijoje Jūsų laukia naujausi kirpimai ir dažymai. Pagal specialias technologijas sukurti “Keune” ir “L’oreal Professionnel” plaukų dažai tinka įvairių tipų plaukams ir...
Šiauliuose
€ 14.48/procedūra

Kodėl rinktis cheminį plaukų sušukavimą: privalumai ir trūkumai


Cheminis plaukų sušukavimas turi tam tikrų privalumų ir trūkumų, kurie gali paveikti jūsų plaukų būklę. Štai keletas privalumų ir trūkumų, kuriuos būtina žinoti. 

Privalumai:

Ilgalaikis efektas: Cheminis sušukavimas gali suteikti ilgalaikį rezultatą, tiesinant arba formuojant plaukus. Tai reiškia, kad naujasis stilius gali išlikti ilgiau nei po klasikinio sušukavimo.

Mažesnis laiko sąnaudos: Galite sutaupyti laiko, kai kasdien reikėtų palaikyti plaukų stilių. Jums nereikės reguliariai panaudoti tiesintuvo arba garbanojimo įrankių.

Cheminis sušukavimas gali pagerinti plaukų išvaizdą ir suteikti tvarkingą, lygų stilių.

Trūkumai:

Pažeidžiama plaukų būklė: Cheminės procedūros gali pakenkti plaukams, nes naudojami stiprūs chemikalai. 

Kaina: Ši procedūra gali būti brangi ir reikalauti periodinių atnaujinimų, kad išlaikyti norimą stilių.


Kaip pasirinkti tinkamą cheminio plaukų sušukavimo metodą?


Norint pasirinkti tinkamą cheminio plaukų sušukavimo metodą, svarbu atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių:

Plaukų būklė: Pirmiausia būtina atsižvelgti į savo plaukų būklę. Jei plaukai yra jautrūs arba jau yra pažeisti, geriau rinktis švelnesnes cheminio sušukavimo procedūras, kurios nedaro didelio poveikio plaukams.

Poreikiai ir tikslai: Svarbu įvertinti savo norimus tikslus ir poreikius. Jei siekiate tiesios, lygios formos arba greito plaukų lyginimo, galite pasirinkti tiesinimo procedūrą. Jei norite tik šiek tiek suformuoti plaukus arba palengvinti garbanas, galbūt jums tinkama garbanojimo procedūra.

Profesionalaus patarimas: Konsultacija su patyrusiu plaukų specialistu yra svarbus žingsnis. Specialistas gali įvertinti jūsų plaukų būklę ir patarti tinkamiausią procedūrą, atsižvelgdamas į jūsų poreikius ir tikslus.

Pakartotinės priežiūros poreikis: Svarbu įvertinti procedūros priežiūros poreikį. Kai kurios procedūros gali reikalauti dažnų atnaujinimų arba specialios priežiūros namuose. Tai taip pat gali turėti įtakos jūsų pasirinkimui.

Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, galėsite nuspręsti, kuri cheminio plaukų sušukavimo procedūra geriausiai atitinka jūsų poreikius ir padės pasiekti norimą rezultatą. 


Ar cheminis plaukų sušukavimas kenkia plaukams?


Taip, cheminis plaukų sušukavimas gali turėti neigiamą poveikį plaukams, ypač jei procedūra atliekama neprofesionaliai ar per dažnai. Šios procedūros naudoja stiprius cheminius produktus, kurie keičia plaukų struktūrą ir gali padaryti juos trapiais, sausais arba pažeistais.

Procedūros metu naudojami cheminiai komponentai, tokie kaip tirpikliai arba chemikalai, kurie gali pažeisti plaukų audinį, sumažinti plaukų hidrataciją ir ištraukti natūralias jų medžiagas, tokią kaip keratinas. Dažnai procedūros tikslas yra tiesinti arba garbanoti plaukus, tačiau tai gali paveikti jų sveikatą ir struktūrą.

Todėl svarbu pasitarti su profesionalu ir atidžiai įvertinti savo plaukų būklę, norint išvengti arba sumažinti galimą neigiamą cheminio sušukavimo poveikį plaukams.


Kas yra naujausios tendencijos cheminiame plaukų sušukavime?


Naujausios tendencijos cheminiame plaukų sušukavime siejasi su nekenksmingesniais ir švelnesniais procedūrų variantais, kurie taip pat suteikia ilgalaikius rezultatus. Šios tendencijos apima:

Naujos formulės ir ingredientai: Naujose cheminių procedūrų formulėse dažnai naudojami mažiau agresyvūs ingredientai, kurie mažiau veikia plaukus.

Neviršijantis pažeidimas: Specialistai daugiau dėmesio skiria procedūrų atlikimo būdams, kad sumažintų plaukų pažeidimus. 

Natūralesnės procedūros: Didelė paklausa yra natūralesnėms ir švelnesnėms procedūroms, kurios ne tik atliekamos naudojant mažiau chemikalų, bet ir yra kuriamos taip, kad išlaikytų plaukų natūralią struktūrą.

Ilgalaikiai rezultatai: Naujausios tendencijos cheminiame sušukavime siejasi su ilgalaikių rezultatų suteikimu, naudojant saugias procedūras, kurios išlaiko plaukus sveikus ir nekenksmingus.

Plaukų priežiūra po procedūros: Specialūs plaukų priežiūros metodai, kurie padeda atkurti plaukų drėgmę ir stiprinimą po cheminių procedūrų, yra dar viena svarbi naujausia tendencija.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.